Реклама на портале
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Кредо, Гибрид Командор, Степок
Реклама на портале
Рубрики

АГРО РОСТ ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 61072, Харьковская обл., г.Харьков, ул. 23 Августа, 27

Телефон:

+380 показать телефоны , , ,

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ СЕЛЕКЦІЇ (ВНІС)

Діяльність інституту спрямована на створення та широкомасштабне впровадження нових сортів та гібридів важливих сільськогосподарських культур. Висока результативність базується на глибокому аналізі потреб рослинницької галузі і тенденцій ринку та високій наукоємності як селекційного процесу, так і процесу насінництва. Оперативне розмноження нових гібридів з високим адаптивним потенціалом здійснюється при безпосередньому контролі селекціонерів без залучення посередників, що забезпечує повне збереження властивостей гібридів та високу якість насіння. Безперервно ведеться наукова робота по створенню сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, цукрового та кормового буряку, ріпаку, пшениці, ячменю та інших культур.

2012 році у Всеукраїнському науковому інституті селекції (ВНІС) відкритий діагностичний центр для агропромислової галузі – ТОВ «АГРОГЕН». Компанія була створена провідними фахівцями Києва та Харкова в галузі фітопатології, селекції, генетики та молекулярної генетики.Ми пропонуємо Вам широкий спектр аналізів з використанням біохімічних та молекулярних методів, що забезпечать контроль якості продукції рослинництва та сортової належності насіннєвого і посадочного матеріалу, своєчасну та високоспецифічну діагностику фітопатогенів насіння та рослин, моніторинг фітосанітарного стану посівів та збереження сільськогосподарської продукції.Також ми проводимо діагностику збудників інфекційних хвороб у тварин.Основними діагностичними методами нашого центру є полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР), імуноферментний аналіз (ІФА) та імунохроматографія (ІХА).Компанія бере участь у реалізації наукових проектів в області селекції рослин, геносистематики та картування геномів сільськогосподарських культур.Наші клієнти – провідні сільськогосподарські компанії України, науково-дослідні інститути, університети, виробники харчової продукції, ветеринарні клініки.

19.10.2017г.
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ