Реклама на портале
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Кредо, Гибрид Командор, Степок
Реклама на портале
Рубрики

АГРО РОСТ ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 61072, Харьковская обл., г.Харьков, ул. 23 Августа, 27

Телефон:

+380 показать телефоны , , ,

УДОБРЕНИЕ ЯРА YARA (НОРВЕГИЯ)

Про компанію Yara

Компанія Yara бере свій початок з норвезької промислової фірми Norsk Hydro (Норск Гідро), яка була заснована в 1905 році.

А саме, коли промисловці Сем Ейде, Крістіан Біркеланд і Маркус Валленберг звернулись до найбільшого гідроресурсу Норвегії з метою виробництва перших продуктів компанії: мінерального добрива, яке привертає увагу в усьому світі, оскільки давало змогу фермерам підвищувати врожайність їх культур.

Десятиліття потому, після того, як Norsk Hydro розширила спектр своєї діяльності від добрив до нафти та металів, підрозділ, присвячений сільськогосподарській та побічній продукції, був виділений як окремий. Yara International ASA дебютувала на фондовій біржі в Осло в 2004 році, але багато чого сталося за минулі роки та історія компанії триває...

Перше в світі виробництво азотних добрив " Norgessalpeter " (нітрат кальцію) на випробувальному стенді в Нотоддені, Норвегія . Виробництво на основі винаходу, Біркеланда-Ейде, що базується на використанні гідроелектроенергії для вилучення азоту з повітря.

Yara в Україні

ТОВ "Яра Україна", зареєстроване на території України в травні 2008 року як структурний підрозділ лідируючого в світі концерну з виробництва мінеральних добрив Yara International ASA (Осло, Норвегія).

Основні структурні зміни відбулися в 2008 році в результаті злиття двох європейських компаній з виробництва мінеральних добрив Yara International і Kemira GrowHow, що була зареєстрована на території України як ТОВ «Кеміра Гроу Хау» з травня 2005 року.

Революціонізація сучасного сільського господарства

Компанія Yara росла за рахунок поєднання наукових досліджень і комерційної сміливості, що революціонізували сучасне сільське господарство. Поточна мета Yara: стати "Формувачем Промисловості" означає, що компанія повинна бути на лідером в плані в розробки нових продуктів і технологій.
02.04.2014г.
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ