ООО "Паклайт"

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 04112, Киевская обл., г. Киев, ул.Тимофея Шамрыла, д. 1

Телефон:

+380 показать телефоны ,

Бактерії для переробки нечистот "Біоензими"

-  Останніх пів року в мене немає проблем із септиком, - розповідає мій співрозмовник. Володимир Васильович машкає в Червоних горах. – Мій будинок – сучасний, двоповерховий, з усіма вигодами. Але вони, вигоди, закінчуються з наповненням септика, раз на три місяці, а коли дощі або відлига – хоч не відпускай осенізаторів. Було, що за два тижні знову викладав енну суму грошей. А що робити?!

-  Не переводити ж вигоди «за сарай», жартує пан Володимир. –Боявся, чи не просочаться патогенні бактерії фекальні бактерії в питну воду – свердловина ж бо поряд на ділянці, між септиком і вигрібною ямою туалету, що надворі. Біо-ензим, недорогий чеський препарат, застосував через відчай. І хоча через місяць відкачати септик мені таки довелося. Але він уже не був переповнений вщент. Здивувався, адже там замість звиклого смердючого болота, була трохи темна, але досить прозора вода, а на дні трохи осаду. Ось тоді згадав інструкцію до препаратів «Біо-ензим»: цей нерозчинний залишок потрібно вибирати до компостної ями. Це готове екологічне добриво! Тож наступного разу, звернувшись по «Біо-ензим», купив уже й біопрепарат для виробництва компостів. Тепер матиму навесні свої високоякісні  органічні добрива, а гній не купуватиму.

-    А що ж із септиком?

- Крім того, що від нього перестало смердіти, він став практично само очищуватися. За  ніч рівень у ньому майже повертається до сталої позначки. А щоб побутова хімія не «перемогла» біосередовище, періодично добавляю «Біо-ензим». Економія колосальна, а проблем – вдесятеро менше!

Представник торгової марки «Біо-ензим» на Рівненщині, Генадій Хомич

прокоментував розповідь одного з перших покупців його продукції:

Я й сам познайомився з «Біо-ензимом», маючи подібні проблеми. Отримавши чудовий результат, поділився досвідом із сусідами. Пізніше, коли препарат почали замовляти масово, (адже попит був, і я його все одно вже задовольняв!) відкрити офіційне представництво компанії «Біо-ензим».

Найбільш вдячні замовники  - заміські ресторани, харчові підприємства, які крім септиків, мають величезні проблеми з постійними жировими відкладеннями. Перейшовши на «Біо-ензим», вони позбулися щоденних «неспецифічних» процедур: і труби й септики, які раніше часто доводилося очищувати дорогими хімікатами, а то й механічно вишкрібати, стали мало не стерильними. Майже прозорі, нешкідливі й безпечні для довкілля стічні води через ґрунтову «підлогу» септиків, очищену корисними бактеріями, просто просочувалося в землю, тому часто відпадала необхідність навіть відкачувати фекалії. Якби в нашій області всі домогосподарства та малі підприємства, як це робить уся Європа, застосовували б біологічне очищення стоків, крім  величезної економії коштів, ми мали б набагато чистіше середовище. Розумні люди повинні чинити по розумно!

23.05.2014г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (63) 802-78-48
Дирекция
+380 (96) 362-57-66
Отдел сбыта
Украина, 04112, Киевская обл., г. Киев, ул.Тимофея Шамрыла, д. 1
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2017 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ