ТОВ "СВІТО-ПАК "

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 04112, Киевская обл., г. Киев, ул.Тимофея Шамрыла, д. 1

Телефон:

+380 показать телефоны ,

Очистка стоків бактеріальними препаратами

Санітарія

Бактеріальне очищення стічних вод

Технологія бактеріального очищення ґрунтується на використанні штамів бактерій, які є в природному середовищі, але їх замало для швидкої утилізації біологічних відходів життєдіяльності людини в побуті й на виробництві. Зараз на українському ринку представлено чимало біопрепаратів закордонного виробництва, які відрізняються між собою ціною та складом.

Біопрепарати «Біоензим» – це порошкоподібна суміш, яка містить бактеріальні амілази, протеїнази, спорний препарат на основі Bacillus subtilis та відповідне буферне середовище. Кількість бактеріальних спор в 1г продукту – приблизно 1x107 організмів/грам. Результат їх життєдіяльності – вуглекислий газ, вода, сухий залишок, придатний для внесення у ґрунт як добриво.

Продукти серії «Біо Р Пром»

«Біо Р-1 Пром» призначений для утилізації органічних нечистот на промислових підприємствах різного профілю, підприємствах громадського харчування, у місцях, де немає централізованих очисних споруд, а також для відновлення очищувальних процесів на об’єктах центральних очисних станцій, локальних очисних спорудах типу «Біотал» «Біолайн» «Топаз»та інші.

За допомогою препарату «Біо Р-2 Пром» утилізують жирові відкладення на промислових об’єктах. Застосувати його доцільно саме в очисних спорудах – у герметичних резервуарах-жироутворювачах, де накопичується водно-жирова суміш, тому що режим нагромадження стоків у закритій ємності найсприятливіший для живлення, розмноження та синергетичного співіснування мікроорганізмів препарату. Особливо ефективне його використання у жировловлювачах великої потужності.

«Біо Р-3 Пром» призначений для профілактичного прочищення каналізаційних труб, сифонів, умивальників, ванн та туалетів. Препарат із вмістом природних бактерій та ензимів розкладає та знищує органічні нечистоти, усуває неприємний запах та запобігає утворенню патогенних мікроорганізмів – збудників таких хвороб, як сальмонельоз та жовтуха.

Регулярне застосування біоензиматичних препаратів сприятиме розмноженню корисних бактерій у каналізаційній системі, що поліпшить стан системи та якість каналізаційних стоків.

Поєднання цих бактерій забезпечує належний ефект при очищенні труб, відстійників, жировловлювачів, компостуванні біомаси. Кожне підприємство має проблеми з обслуговуванням очисних споруд, тому складно рекомендувати усім однакове дозування. При розрахунках беруть до уваги розташування комунікацій, їх довжину, об’єм накопичувачів, періодичність роботи, склад відходів. Необхідно враховувати також фактор повторюваності заселення бактерій в очисні системи і час необхідний для найбільш повного виявлення результатів.

Мікробіологічні препарати використовували на підприємствах громадського харчування «Макдональдс», заправних станціях «АРАЛ», готелях тощо, де вони себе добре зарекомендували.

В Україні пропоновані препарати вже успішно використовують кілька м’ясопереробних цехів у селах Раневичі та Княжий Двір Львівської області, мережа ресторанів «Козирна карта» (м. Київ), Готельно-Торговий центр «Фестиваль» (Рівненська обл.). Досвід використання таких препаратів в Україні ще невеликий, але дедалі частіше керівники підприємств починають задумуватися про негативний вплив на екологію хімічних методів очищення. Тому в такого очищення – великі перспективи.

З питань впровадження біотехнології очистки стічних вод за допомогою біоензимів просимо звертатись до ТОВ «Паклайт» м. Київ, т/ф 206-21-10.

23.05.2014г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (63) 802-78-48
Дирекция
+380 (96) 362-57-66
Отдел сбыта
Украина, 04112, Киевская обл., г. Киев, ул.Тимофея Шамрыла, д. 1
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ