Реклама на портале
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Кредо, Гибрид Командор, Степок
Реклама на портале
Рубрики

ФОП Стукало Р.А.

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 73487, Херсонская обл., г. Херсон, ул. Беляева, 1

Телефон:

+380 показать телефоны , ,

Лінійка добрив для застосування на гарбузових культурах

Arbuz·"Нутрівант ДріпТМ" (Nutrivant DripTM) – марки спеціального добрива для систем крапельного поливу, висококонцентровані, повністю розчинні у воді, не містять шкідливих речовин (хлор, натрій), які можуть викликати токсикози у гарбузових культур. Марки Нутрівантів Дріптм містять співвідношення головних елементів мінерального живлення, яке дозволяє повністю забезпечити фізіологічні потреби гарбузових культур у мінеральному живленні за фазами їх росту й розвитку. Унікальність Нутрівантів Дріптм полягає у тому, що до їх складу входить водорозчинний кальцій (CaO) і водорозчинні сполуки фосфору (P2O5), що протирічить класичній агрохімії та чого немає в аналогах на ринку добрив в Україні. Підвищена кислотність Нутрівантів Дріп (рН 1% водного розчину – 3,2-3,5) дозволяє їх застосування з поливною водою, яка не зовсім відповідає агрохімічним стандартам (підвищений вміст гідрокарбонатів), на карбонатних лужних ґрунтах та очищувати систему краплинного поливу від вапнякового й мікробіологічного нальотів. За рахунок високої розчинності, сприятливих ґрунтових умов, які забезпечують Нутріванти Дріп, коефіцієнти застосування елементів мінерального живлення  гарбузовими культурами із добрив становлять 60-80%.

·Нутрівант ПлюсТМ гарбузові-  тверде позакореневе добриво, хімічний склад якого повністю відповідає фізіологічним потребам огірків, кабачків, патисонів, цукінів, гарбузів, динь та кавунів. Добриво виготовлене на основі повністю водорозчинного монакалійфосфату (KH2PO4), який не містить шкідливих (натрію,хлору) культурам сполук. До його складу входить екологічний прилипач «Фертівант». Унікальні властивості прилипача «Фертіванта», забезпечують пролонговану дію та синхронний ефект добрива протягом 15-20 днів. Добриво не змивається опадами та характеризується підвищеним коефіцієнтом засвоєння сполук фосфору (20-25%) через листкову поверхню. Високі фізико-хімічні властивості добрива дозволяють готувати робочі розчини у воді, яка має підвищений вміст солей та характеризується підвищеною твердістю.

·Мікрокат - лінійка рідких добрив, збагачених амінокислотами та мономікроелементами, коректори мінерального живлення культур з антистресовим ефектом

·Амінокат 30 - рідке добриво - антистресант зі стимулюючим ефектом. Завдяки легкодоступним амінокислотам, що входять до його складу, допомагає гарбузовим культурам у найкоротший термін подолати стреси, викликані різкими перепадами температури повітря, ґрунтовою посухою, спекою, механічними пошкодженнями (градом, ґрунтообробною технікою), засоленням ґрунту, надмірним пестицидним навантаженням, що викликає їх фітотоксичність, а також відновлює та поліпшує синтез білків, в той час коли культура долає стреси.

·Райкат Старт, Райкат Ріст. Райкат Фінал -  лінійка рідких добрив із ріст-регулюючим та антистресовим ефектом

·Райкат Старт – рідке добриво зі стимулюючим та антистресовим ефектами, що поліпшує ріст і розвиток кореневої системи у перші фази росту та розвитку гарбузових культур. У складі добрива містяться фітогормоницитокініни, ауксини, підвищений вміст фосфору, які забезпечують швидке укорінення гарбузових культур, закладання квіткових китиць, утворення пасинків, допомагають своєчасно уникнути дефіциту елементів мінерального живлення, отримати якісну стандартну розсаду та поліпшити приживання при пересадці.

·Райкат Ріст – рідке добриво зі стимулюючим та антистресовим ефектами, що активізує ріст та розвиток вегетативних органів гарбузових культур завдяки підвищеному вмісту азоту та цитокінінів. Екстракт морських водоростей добрива та вітаміни підвищують стійкість гарбузових культур до хвороб. Вільні амінокислоти виконують роль антистресантів, дозволяючи гарбузовим культурам легше переносити спеку, пестицидний, водний, сольовий стреси, тощо.

·Райкат Фінал – рідке добриво, яке завдяки наявності збалансованого комплексу елементів, прискорює процеси плодоношення, синтез білків, цукрів, вітамінів, допомагає отримати високу врожайність та товарність гарбузових культур. Плоди гарбузових культур, які оброблені «Райкатом Фінал» мають добру виповненість, привабливе забарвлення, високі харчові властивості, а на огірках плоди не набувають вигляду «крючків».

·Разормін – рідке універсальне добриво, біостимулятор росту та розвитку кореневої системи, вегетативних і генеративних органів культур   

·Флорон - біостимулятор цвітіння та плодоношення . Містить збалансований склад елементів мінерального живлення, фітогормони, амінокислоти. Проявляє себе як ретардант росту та розвитку гарбузових культур. Застосування також активізує мікробіологічну активність ґрунту та поліпшує його родючість. Особливість впливу Флороне на гарбузові культури полягає в тому, що вони починають прив’ядати протягом 5-7 днів та призупиняються у рості й розвитку. Після цього на культурах спостерігається закладання плодових бруньок та активне цвітіння. Застосування Флороне на гарбузових культурах потребує обов’язкового підвищення доз фосфорних і борних добрив.

·Келік  калій- унікальне рідке добриво, коректор дефіциту калію .  В своєму складі містить калій у формі карбонату калію (К2СО3), що дозволяє підвищити стійкість культур до високих температур, грибкових хвороб, підвищити вміст сухої речовини, цукрів (Brix), поліпшити товарність плодів, їх колір, смакові властивості, зменшити кількість нітратів.

·Келькат - лінійка твердих хелатизованих мікродобрив . До складу входить один або кілька елементів мінерального живлення, які хелатизовані ЕДТА (етилендиамінтетраоцтова кислота). Мають високу розчинність у воді та високу доступність гарбузовим культурам. При вирощування гарбузових культур застосовуються з поливною водою у системах краплинного поливу, гідропоніки відкритого та закритого ґрунту та як позакореневі добрива.

 

03.03.2015г.
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ