Лыбидь МЧП

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 40002, Сумская обл., г.Сумы, ул. Роменская , дом 79

Телефон:

+380 показать телефоны , , ,

Измельчитель валков соломы УМС-170

Маленька машина з великими можливостями (запатентовано)

Дмитро Іваненко

Використання різних моделей подрібнювачів для соломи у валках не завжди виправдовувало себе, бо через конструктивні рішення ці знаряддя не давали потрібного результату. Однак після появи на ринку MС 170 вітчизняні аграрії змінили ставлення до цих машин – техніка довела свою ефективність у різних регіонах країни. За підсумками роботи подрібнювачів у 2011–2014 роках чимало керівників господарств повідомили про намір відключити ці механізми у зернозбиральних комбайнах. Подрібнення валків соломи різних сільськогосподарських культур вони тепер виконуватимуть саме з MС 170, виходячи з таких міркувань:

1. Витрата палива при використанні MС 170 не перевищує, а в низці випадків навіть нижча, ніж на подрібнювачі комбайнів.

2. Відключивши подрібнювачі комбайнів, господарство збільшує їх денний виробіток. За різним даними, це від 15 до 25%, що за постійної недостачі комбайнів стає актуальним. Комбайни використовуються тільки на збиранні та обмолоті, а це, у свою чергу, скорочує строки збирання і втрати врожаю (до 5%).

3. Подрібнювачі розкидають подрібнену масу на ширину 6,5 м – на що спроможні не всі комбайни. Отже, забезпечується рівномірний розподіл пожнивних решток на всій поверхні ґрунту.

4. Як свідчить практика, подрібнювач за добу (годину, день) може виконати роботу 2–4 комбайнів. Так, за даними опитування, напрацювання подрібнювачів за 10 годин денного часу становило до 50 га, за сезон – до 1500 га без відмов за гарантією. Це сприятиме зменшенню витрат на ремонт зернозбиральних комбайнів та подовженню терміну їх служби.

Технічні характеристики подрібнювача МС 170

Загальна ширина захвату, м

1,9

Робоча ширина захвату, м

1,7

Ширина валка, що подрібнюється, м

до 2,3

Оберти ВВП трактора, об/хв

540

Оберти ротора, об/хв

3000

Тип різальних органів

Система рівних ножів і протиножів у корпусі

Кількість ножів, шт.

64

Кількість протиножів, шт.

32

Довжина подрібненої маси, см

2–3

Ширина розкидання подрібненої маси, м

до 6,5

Робоча швидкість руху, км/год. по валку

до 10 і більше

Продуктивність за 1 год основного часу, га по валку

до 6,0

Пропускна здатність, кг/с / т/год

4,4/16–15/50

Повнота збирання, %

97,9

Потрібна потужність трактора, к. с.

50–75

Витрата палива, л/га

1,5–4,2

Вага, кг

443

Важливі характеристики подрібнювача MС 170

«Всеїдний» – подрібнює солому ранніх зернових культур, пожнивні рештки гороху, ріпаку, гречки, сої, льону, люпину, рису, сорго тощо. Працює по вологих валках (дає змогу використовувати його цілодобово) та на кам’янистих ґрунтах. Шляхом простої трансформації (патент МП «Либідь) МС 170 перетворюється у подрібнювач решток рослин та гілок завтовшки до 6 см з робочими органами у вигляді молотків або Y-подібних ножів. Таким чином, покупець отримує дві повноцінні машини в одній: подрібнювач рослинних решток у валках і подрібнювач решток кукурудзи, соняшнику і т.п.

Кореспондент: Що потрібно зробити, щоб гарантовано отримати подрібнювач MС 170 до початку сезону збирання культур?

Iгор Брагін, директор МП «Либідь»: Подрібнювачі MС 170 виробляють під замовлення відповідно до погодженого плану. У сезон кількість наявних машин обмежена, при додатковій потребі в подрібнювачах докупити їх у виробника неможливо. Тому оформляти замовлення на них потрібно якомога раніше.

К.: Що спонукало вас зайнятися цим подрібнювачем?

I. Б.: Його створенню передувало багато дзвінків із проханням запропонувати подрібнювачі соломи у валках, що супроводжувалися коментарями, мовляв, наявні моделі не можуть впоратися з цим завданням. Ми вивчили це питання і знайшли подрібнювач, що вирішує завдання подрібнення рослинних решток у валках і їх рівномірного розподілу на ширину 6,5 м.

1. Тонна соломи еквівалентна 3,2 т гною. Навіть якщо взяти вартість гною 100 грн/т, то за врожайності 30 ц/ га зернових це дає в ґрунт 10 т органіки вартістю 1000 грн плюс подальша економія на мінеральних добривах.

2. Останнім часом особливо гостро стоїть питання браку вологи у ґрунті. Залишивши подрібнені пожнивні рештки на ґрунті і вчасно злущивши стерню, отримуємо мульчу. Вона знижує втрату продуктивної вологи і дає змогу її накопичувати за рахунок конденсату, що в ній утворюється.

3. Залишаючи пожнивні рештки, в ґрунт повертають широкий спектр поживних речовин (N, P, K), що впливають на ріст рослин. Брак необхідних елементів призводить до збідніння ґрунту, підвищення його кислотності і, як результат, до зниження родючості.

4. Мульча захищає від вітрової та водної ерозії, від якої Україна щороку втрачає тисячі гектарів ріллі. Таким чином, використання пожнивних решток є одним із незамінних агрозаходів на шляху до високоокультурених ґрунтів і органічного землеробства, відновлення родючості ґрунту та підвищення його врожайності.

Ексклюзивний постачальник, директор МП «Либідь» Брагін Ігор Костянтинович

14.08.2017г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (542) 78-79-00
Дирекция
+380 (542) 78-79-03
Дирекция
+380 (50) 307-53-97
Отдел сбыта
+380 (67) 545-62-83
Отдел снабжения
+380 (542) 78-79-00
Факс
Украина, 40002, Сумская обл., г.Сумы, ул. Роменская , дом 79
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ