PALCHE

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, Волынская обл., Луцкий р-н, с. Подгайцы, ул.Довженко 12

Телефон:

+380 показать телефоны , ,

Українські аграрії розпочали збирання врожаю вітчизняною технікою

zerno1624x312Літо - відповідальна пора для хліборобів. Під час жнив сільськогосподарські підприємства роблять все можливе, щоб без втрат зібрати і зберегти зерно. В Україні уже декілька тижнів як триває найгарячіша пора – збір урожаю. Тож, скільки аграріям уже вдалося прибрати збіжжя, які прогнози роблять експерти на цей рік та якою технікою варто проводити зернозбиральні роботи аби не понести втрат? Про це та багато іншого розповіли фахівці компанії «Palche», національного виробника твердопаливних котлів деревообробних агрегатів, запчастин до імпортної сільськогосподарської техніки та механізмів для сільського, лісозаготівельного, комунального господарства.

Найгарячіша пора року, як за температурними показниками так і у плані роботи, - це літо. Саме липень приносить селянам найбільше турбот. Вони, зазвичай, чекають його з нетерпінням і побоюванням, адже саме у цей період аграрії починають заготовлювати сіно та збирати урожай – молотити пшеницю. Традиційно, в Україні жнива починали між сьомим та дванадцятим липня, тобто від Іванового і до Петрового днів. До цього часу усі працівники землі мають підготувати техніку до початку робіт. Цей рік не став виключення, і у деяких районах України жнива розпочалися як раз 7 липня.

За уточненими даними Мінагрополітики у 2016 році до збирання підлягає 9,4 млн. га ранніх зернових та зернобобових культур (з них: пшениці – 6,0 млн га; ячменю – 2,8 млн га; жита – 142 тис. га; вівса – 214 тис. га; гороху – 230 тис. га). На господарські лани з початком жнив вийшло 309 тис. од. тракторів та понад 50 тис од. зернозбиральних комбайнів. Уся техніка справна та уже на повну збирає урожай.

«Жнива – це справа серйозна, тому підходити до неї варто виважено з повною відповідальністю. Розпочинати збирання врожаю ранніх зернових культур необхідно у фазі повної стиглості зерна, при вологості 16-17%. Тоді, завчасно підготувавши усю необхідну техніку, варто не гаячи часу звозити його у закрома, аби зерно не перестигло та не почало осипатися. В основному, варто встигнути виконати всі роботи за 7-10 днів, максимум 15, але не більше. Головним чинником, у швидкому та продуктивному зборі урожаю звичайно є сільськогосподарська техніка. Чим краще вона підібрана, тим кращий буде результат», - розповідає директор компанії «Palche» Оксана БУГАЙЧУК.

За порадами фахівця, при виборі техніки для збирання урожаю, передусім, варто виходити із поняття «ціна-якість», а потім з умов, у яких вона працюватиме. Занадто завищена ціна на агрегати не дає гарантії, що вони будуть служити вам довго та чесно.

«На жаль, в Україні ще працює близько 50% агротехніки, яку треба було списати 10-15 років тому. Багато в нас й «морально» застарілих машин, які не відповідають сьогоднішнім вимогам і технологіям. Є й третя суттєва проблема: агротехніка, яку господарства завозили з США та інших західних країн (красива і продуктивна), виявилася дуже витратною в ремонті й технічному обслуговуванні (щоб замінити зіпсоване колесо комбайна, треба сплатити чи не чверть його загальної вартості). Тому, на мою думку краще всього купувати техніку вітчизняного виробника. Вона і вартість має середню, і в роботі набагато зручніша та пристосована до українських умов. Наприклад, сільськогосподарська техніка компанії «Palche» демонструє не лише великі виробничі можливості але й високу якість. Зерноперекидач MSR – 200 – Z - призначений для механізації навантажувально-розвантажувальних робіт на відкритих ділянках і складських приміщеннях, має продуктивність 80 - 85 тон за 1 год та дальність відкидання зерна від 2 до 10 метрів. Зерноперекидач використовують на навантаження і розвантаження зерноскладів, перекидання зерна і навантаження його на транспортні засоби. Агрегат використовують для тракторів марок: МТЗ-80, МТЗ-82, ЮМЗ», - зазначає фахівець Оксана БУГАЙЧУК.

zerno1

Аби відходи зернозбирального процесу, а точніше солому також привести до ладу, у пригоді стане подрібнювач соломи PS-2,5 призначений для подрібнення стебел зернових рослин, за допомогою спресовуванню в рулони, в окремих випадках, ним можна подрібнювати тюки квадратної або прямокутної форми пресування.

«Подрібнювач соломи цієї моделі призначений для подрібнення пакунків соломи і насипної соломи. Отримувана фракція повністю готова для подальшого брикетування більшістю існуючих видів пресів: ударно-механічних, екструдерних(шнекових) і гідравлічних. Отримана фракція так само підходить в якості сировини для ліній по виробництву пеллет з соломи. Працює агрегат при вологості аж до 35% з продуктивністю близько 2000 кг/год при потужності 31,5 кВт. Обслуговується всього лише однією людиною.

zerno2

«Таким чином виходить, що маючи під рукою надійну техніку збиральна кампанія пройде набагато успішніше ніж ви того чекали. Варто зауважити, що за останні декілька років кількість вітчизняної техніки у домогосподарствах українців набагато збільшилася. Так, на кінець червня 2016 року попит на сільськогосподарські агрегати компанії «Palche» зріс на 35% та поступово продовжує збільшуватися і надалі», - підкреслює директор компанії «Palche» Оксана БУГАЙЧУК.

За даними Мінагрополітики, основаних на інформації наданій від департаментів агропромислового розвитку облдержадміністрацій за 5 місяців в 2016 року, українськими аграріями придбано 3 422 од. техніки на суму близько 3,4 млрд. грн., в тому числі: тракторів – 1016 од. (1,2 млрд. грн.), зернозбиральних комбайнів – 205 од. (590 млн. грн.), ґрунтообробної техніки –628 од. (197 млн. грн.), посівної техніки – 429 од. (420 млн. грн.) та іншої техніки і обладнання – 1144 од. (933 млн. грн.).

Маючи такий потужний технічний потенціал, враховуючи аналіз метеорологічних умов, стану посівів, наявних запасів продуктивної вологи в ґрунті та агрометеорологічні розрахунки дають підстави очікувати валовий збір зерна у 2016 році в Україні в межах 60 млн тон, що повністю задовольнить внутрішні потреби та продовольчу безпеку держави, також збережеться хороший потенціал ресурсів для поставки на зовнішній ринок.

03.08.2016г.
Рубрики
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (67) 00-00-812
+380 (95) 333-02-02
+380 (332) 70-16-00
Украина, Волынская обл., Луцкий р-н, с. Подгайцы, ул.Довженко 12
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ