Позакореневі підживлення – закладення врожайності і якості культур

logoПереваги позакореневих обробок

Дочекалися весни! В більшості регіонів вже спостерігається танення снігу. То ж час подумати, що очікує озимі культури навесні після відновлення вегетації, як їх підтримати, щоб згодом отримати гарний врожай. У вирішенні цих питань допоможуть добрива ТОВ «Агрофірма «Гермес». Нагадаємо, що вони виробляються на основі вермікомпосту та є кращим природнім джерелом макро- та мікроелементів, фітогормонів, вітамінів, амінокислот та корисної мікрофлори на фоні гумінових речовин.

Позакореневе підживлення робиться обприскуванням. Для озимої пшениці, наприклад, перша обробка робиться в період кінця кущення – початку виходу в трубку. Вона надає добрий старт, що в подальшому сприяє збільшенню врожайності.  Це відбувається завдяки тому, що саме в цей період рослина програмує себе на закладення врожаю. Не слід забувати і про якість. На покращення якісних показників розрахована друга позакоренева обробка, яка робиться в період колосіння.

Серед найбільш поширених сортів озимої пшениці, на яких застосовувались органічні добрива ТОВ «Агрофірма «Гермес» були: Подолянка, Антонівка, Землячка, Смуглянка, а також Селянка, Батько та Одеська  267.

Врожайність по останнім трьом представлена нижче.

График_1

Хоча жоден з сортів не підтвердив закладену в ньому потенційну врожайність, як це не прикро. Але зважаючи на те, що минулий рік мав складні агро-кліматичні умови, все ж спостерігалася тенденція до збільшення врожайності сортів із застосування «Гумісолу-супер» відносно контролю. Прибавка складала від 5 ц/га.

Позакореневі обробки – це вимога сучасності. Переваги їх давно відомі: швидке та ефективне забезпечення рослин елементами живлення. Їх бажано проводити перед основними критичними фазами розвитку культур. Для цього рекомендується спробувати органічні добрива з біогенними елементами. В цій серії враховані потреби 12 видів сільськогосподарських культур, серед яких такі важливі для України різновиди як:

-            «Гумісол-супер 01 Зернові»;

-            «Гумісол-супер 02 Бобові»;

-            «Гумісол-супер 03 Кукурудза»;

-            «Гумісол-супер 04 Олійні» та ін.

Економія – ще одна перевага органічних добрив

При вирощуванні польових культур найбільш часто застосовуються азотні мінеральні добрива: аміачна селітра та карбамід. А при застосуванні органічних добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес», - як серії з біогенними елементами, так і давно відомого «Гумісолу-супер» (до речі, він сертифікований IMO (Швейцарія) для застосування в органічному сільському господарстві за постановами (ЄC) No. 834/2007 і (ЄC) 889/2008), внесення мінеральних добрив можна скоротити до 40%. При стандартній схемі внесення азотних добрив економія складатиме до 370 грн./га в цінах на сьогодні. Економія аміачної селітри на соняшнику  складатиме до 180 грн./га.

Як свідчить досвід фірми, в Україні поширюється коло господарств (Сумська, Кіровоградська Полтавська, Волиньска області), які готові частково або навіть повністю відмовитись від застосування таких дорогих хімічних  добрив.

Схема застосування

Схема застосування  стає все більш універсальною та розрахована на досягнення максимальної ефективності та результатів. По-перше, це передпосівна обробка насіння, а надалі – дві позакореневі обробки у певних для кожної культури фазах росту та розвитку.

Сезонна потреба, наприклад, у «Гумісолі-супер 01 Зернові» може складати 5 л/га:  4 л/т насіння + 2 позакореневі обробки по 2 л/га. У цінах сьогоднішнього дня це становить всього 116,5 грн./га.

Отримати прибавку врожайності та покращення якості за рахунок екологічно безпечних органічних добрив та ще й зекономити на мінеральних, по суті хімічних добривах, чи йти за однією, при тому й недешевою схемою, рік за роком – вибір за вами.

ТОВ «Агрофірма «Гермес»
84313,
Україна, Донецька обл., м. Краматорськ, вул.Орджонікідзе, 10  http://humi-plus.com/   hermes@humi-plus.com

АР Крим, Кіровоградська, Хмельницька, Житомирська, Луганська: 067 6297895, 050 4757795;

Донецька , Одеська, Вінницька, Київська, Чернігівська, Львівська: 096 6708571, 050 4757131;

Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Харківська: 067 6296861, 050 4756561;

Миколаївська, Сумська, Полтавська, Черкаська,: 050 4756598, 096 6708573 Інші регіони: (06264)71254

14.03.2011г.
2009-2017 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ