Риля Украина ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 81083, Львовская обл., Яворовский р-н, с. Жорныска, ул. Промышленная, 5

Филиалы:

Украина Кировоградская обл. г. Кропивницкий; Черкасская обл. г.Умань

Телефон:

+380 показать телефоны

Історія будівництва одного елеватора

Завершуються роботи із запуску елеватора в с.Антипівка Золотоніського р-ну Черкаської області. Завдяки спеціалістам сервісного відділу ТзОВ «Ріля Україна» було проведено великий об’єм робіт з підключення всього змонтованого обладнання, проведення електричних доріг і налаштування шафи керування і довгоочікуваного запуску в автоматичному режимі всього елеватора. Якби не було заключено договору з представництвом торгової марки RIELA в Україні, то ще невідомо скільки часу в ТОВ «Красногірське» не могли б сушити та зберігати зернові в придбаному в іншої компанії (з етичної точки не будемо називати назви фірм), але не зданому в експлуатацію обладнанні.

А все було так:

ТОВ «Красногірське» почало будівництво даного елеватора ще в 2008 році і це будівництво перейшло в «довгобуд». Причин було багато, і навіть дивує той факт, що стільки проблем виникло у замовника під час всього періоду, починаючи від виготовлення проектної документації, закінчуючи монтажем обладнання. Проектно-будівельна організація, яка і проводила будівельні роботи, не мала відповідного досвіду у проведені такого виду робіт. Тому фундаменти дали тріщини і почали розсипатись вже наступного року. Технологічна схема включала в себе багато громіздких металевих конструкцій.

Постачальником однієї частини обладнання були відомий український виробник елеваторного обладнання, який і проводив монтажні роботи своєї техніки, а другої частини - представництво польської торгової марки в Україні.

Монтаж обладнання затягнувся на довгі три роки. Роботи були проведені неякісно, і не кваліфіковано.

Тож замовник залишився не задоволений такою співпрацею, адже поніс великі збитки, не запустивши елеватор вчасно, а паралельно з ним і масло-пресовий цех з виробництва ріпакової олії.

У вересні 2010 року, ТзОВ «Ріля Україна» запросила керівництво ТОВ «Красногірське» на відкриття нового елеватора в ФГ «Омельяненко», що в с.Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області. Зацікавлені і вражені сучасними технологіями, якістю обладнання, функціональністю всього комплексу, представники ТОВ «Красногірське» запропонували завершити залишену та до кінця недороблену в них роботу з підключення всього змонтованого обладнання спеціалістам ТзОВ «Ріля Україна». Роботи планувалось розділити на три етапи.

В грудні 2010 року було домовлено про встановлення необхідного електрообладнання, шафи керування та системи автоматизованого управління елементів транспортних систем для завальної ями. В 2011 році ТОВ «Красногірське» вирішило продовжити другий етап будівництва і підписало контракт на постачання очисної машини та норії для її завантаження торгової марки Riela. Третім етапом має бути розбудова всього комплексу (4 силоси по 5 тисяч тон, транспортні системи 100 т/год та сушарня GDT300/20/3) в тому числі і розбудова шафи управління та системи автоматизованого керування.

На сьогоднішній день завершено перший та другий етапи.

Обладнання успішно запущене в автоматичному режимі, що дає змогу замовнику приймати ріпак та переробляти його на олію.

21.10.2016г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (32) 240-40-33
Дирекция
+380 (32) 240-47-25
Факс
Украина, 81083, Львовская обл., Яворовский р-н, с. Жорныска, ул. Промышленная, 5
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ