Риля Украина ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 81083, Львовская обл., Яворовский р-н, с. Жорныска, ул. Промышленная, 5

Филиалы:

Украина Кировоградская обл. г. Кропивницкий; Черкасская обл. г.Умань

Телефон:

+380 показать телефон

Полезная информация при выборе элеваторов и силосов для хранения зерна

Як багато і водночас мало може нам сказати ціна на товар який ми хочемо придбати. Зупинимось на ціні обладнання для сільського господарства, а саме для зберігання зернових.

Попередньо, сучасний покупець, звичайно, ознайомиться з цінами, які пропонуються на ринку сільськогосподарської техніки вітчизняними та зарубіжними виробниками, передзвонить декільком представництвам, які наперебій хвалитимуть свою продукцію, ознайомиться в Інтернеті з технічними характеристиками на даний вид обладнання. Кожен покупець хоче отримати дешеве, якісне обладнання, і одразу попадає в пастку, вміло розставлену менеджерами з продажу. Адже вони пропонують ціну, яка цілком прийнятна для клієнта, але не включає в себе всього переліку необхідного устаткування для злагодженої роботи обладнання.

Так, наприклад, в комерційних пропозиціях, які пропонують більшість продавців, вказується ціна самого силоса, без усього транспортного обладнання, галерей, та інших, необхідних для роботи приладів, без креслень наочного компонування обладнання з прив’язкою до існуючої ділянки чи споруди. Техніка, як правило, однотипна і немає можливості скомпонувати та підібрати зерно - транспортне обладнання необхідних розмірів. Окрім того не береться на сервісне обслуговування встановлене обладнання, не проводиться навчання персоналу, яке працюватиме на ньому. Інструкції, як правило, надаються мовою виробника (англійська, німецька, польська). І, виходить, що продавець продав і забув, а покупець який вже купив обладнання для зберігання зернових, працювати на ньому не може.

В цій ситуації клієнту залишається шукати іншу фірму, яка би погодилась довести до ладу встановлене, та не укомплектоване обладнання. Навіть знайшовши таку, залишається багато питань, на які необхідно буде шукати відповідь. Адже техніка буде різних виробників і хто обслуговуватиме такий різноманітний вид обладнання і хто візьме на себе відповідальність у випадку поломки, або більш серйозних проблем, які можуть виникнути під час експлуатації?

І тому при покупці у вас повинно виникнути запитання: чому така різниця в ціні, якщо обладнання однаково якісне? Першим вашим кроком, після ознайомлення з ціною, повинно бути бажання дізнатись що входить в запропоновану ціну, та подивитись як працює таке обладнання у господарстві, яке вже має таку техніку.

Ця стаття написана після розмови з одним керівником фермерського господарства, що в Кіровоградській області, який звернувся до нас, в ТзОВ «Ріля Україна», що є представником відомої німецької фірми RIELA, після придбання в однієї компанії елеваторного обладнання, з проханням доробити та взяти на сервісне обслуговування придбане в них обладнання.

Фірма RIELA є одним з провідних виробників потужних циліндричних сховищ із плоским і конусним дном і постачальником всього необхідного обладнання, що входить до складу сушильно-складського комплексу вже понад 38 років. ТзОВ «Ріля Україна» виконує продаж, монтаж, проектування, сервісне обслуговування устаткування та навчання персоналу.

Оцинковані сталеві силоси з хвилястої жерсті фірми RIELA, призначені для зберігання всіх типів зернових, олійних, бобових культур, кукурудзи, посівного матеріалу, комбікормів, та гранул, у яких хороша сипучість, місткістю від 40 до 10 000 т. Листи сполучені оцинкованими болтами з обручами висотою 0,836 м. Обручі зміцнені оцинкованими вертикальними опорами. Всі гвинтові з’єднання і стики між листами ущільнені спеціальними ущільнювачами.

Всі силоси статично перевірені, листи силоса виготовлені із сталі S 350 GD Z 450g/m2, мають двостороннє оцинковування в кількості 450 г/м2.

Оцинковані силосні галереї відрізняються стабільною конструкцією. Галереї виготовлені з оцинкованих сталевих профілів, болтові з'єднання клас міцності 8.8., спеціальні захисні поручні. Наші галереї пристосовані до дії навантажень до 190 кг/м.п.

Дах силоса виготовлений з кутом нахилу 250 , з вентиляційною щілиною між дахом і циліндричною частиною силоса, а також вмонтованим оглядовим люком.

Дахи силосів постійно знаходяться під впливом шкідливих атмосферних факторів, тому для їх захистуможуть поставлятись з покриттям шару Solano (Соляно). Solano – це відштовхуюче на дію ультра-фіолетових променів покриття, товщиною 0,2 мм накладене на оцинковану сталь, яке оберігає її від дії шкідливих атмосферних впливів. Шар Соляно утворює дуже міцне сполучення з оцинкованим листом і має практично необмежену тривалість експлуатації.

Фірма RIELA проаналізувала ціни, які пропонують інші виробники обладнання для зберігання зернових та нашими цінами і можемо зі сміливістю стверджувати, що наші ціни не є вищі за будь-які інші, запропоновані нашими конкурентами, а частіше навіть нижчі. Необхідно відмітити, що якість матеріалів які використовуються для всього обладнання є високою, використовується індивідуальний підхід до кожного замовника, надаються креслення наочного компонування обладнання з прив’язкою до існуючої ділянки чи споруди, забезпечується гарантійне і післягарантійне обслуговування всього придбаного та змонтованого обладнання, проводиться навчання обслуговуючого персоналу, інструкції з експлуатації обладнання надаються російською мовою.

Багато клієнтів, які вже один раз придбали обладнання в ТзОВ «Ріля Україна», збільшуючи обсяги свого виробництва, знову звертаються до нас з пропозицією про співпрацю.

Це і ФГ «Омельяненко», що в Кіровоградській області, і СФГ "Крупецьагроптиця", що в с. Крупець, Радивилівського району, Рівенської області, ТзОВ "Агро ЛВ Лімітед",у с.Вирів, Кам'янка-Бузького району, Львівської область, ФГ "Куликова Ферма", в с.Хильчиці, Золочівського району, Львівської області.

Висновки робити вам, але ми бажаємо, щоб приказка: «Скупий платить двічі» була не про вас.

21.10.2016г.
Наши контакты
+380 показать телефон
+380 (32) 240-40-33
Дирекция
+380 (32) 240-47-25
Факс
Украина, 81083, Львовская обл., Яворовский р-н, с. Жорныска, ул. Промышленная, 5
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ