Риля Украина ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 81083, Львовская обл., Яворовский р-н, с. Жорныска, ул. Промышленная, 5

Филиалы:

Украина Кировоградская обл. г. Кропивницкий; Черкасская обл. г.Умань

Телефон:

+380 показать телефоны

Комбикормовое оборудование RIELA

_____________________________________Серед різноманітного асортименту товару, торгової марки RIELA, немаловажне місце займають комбікормові заводи.

Важливою складовою розвитку тваринництва і птахівництва завжди були корми, особливо комбікорми. Без цього компоненту не можливо ефективне виробництво тваринницької продукції. Відомо, що правильна годівля тварин і птиці з перших днів їх життя допомагає не тільки запобігти багатьом хворобам, а й закласти основу швидкого нарощування продукції.

До сучасних установок по приготуванню комбікормів висуваються високі вимоги відносно якості і технології. Вони повинні бути практичні, надійні, універсальні з можливістю розширення і довговічні. Наші комбікормові установки повною мірою відповідають даним вимогам. Торгова марка RIELA пропонує два види силосів для зберігання сировини при приготуванні суміші - це тканинні силоси Тревира QG та ємкості з посиленого скловолокном поліефіру GFK. Тканинні силоси зі стальним каркасом застосовуються для всіх видів комбікормів-концентратів (при встановленні в приміщеннях) можуть буди обладнанні кришкою і патрубком наповнення, (якщо не проводиться відвантаження на цистерни). Отвір для вивантаження за вибором діаметром 520 мм або 360 мм. Силоса QG2-QG12 зі ступінчастими конусами для оптимального вивантаження при дуже дрібних і дрібно молотих матеріалах.

_____________________

Для підготовки сировини до змішування торгова марка RIELA пропонує дробарки, або молоткові млини для шроту, пшениці, кукурудзи і бобових.

Зерноплющилки, які використовують підготовлюючи сировину для виробництва комбікормів являють собою крутильно-жорстку стальну конструкцію з оцинкованим або антикорозійним покриттям. Стійкі до зношування вали з профільним шліфуванням, ручний вал швидкого переключення розмірів плющення, запірна засувка регулює поступлення матеріалу, прилад для видалення сторонніх тіл що входить в склад типів плющилок RGO 40, магнітний сепаратор, амперметр для оптимального регулювання приймального навантаження, захисний вимикач двигуна зі штепселем, настінний консоль (починаючи з типу RGQ 75 з прикрученими опорами для вантажних крюків) використовуються для плющення вівса, ячменю, кукурудзи, гороху, бобових.

Горизонтальний змішувач для приготування комбікормів в серійному виконанні складається з редукторного двигуна, ланцюгової передачі, телескопічних опор, люка для контролю, захисної решітки, вивантаження через дно 200*500 з засувкою.

Верхній бункер змішувача обладнаний сучасними тензометричними вагами. Комп’ютеризація процесу управління допомагає швидко і якісно виготовити продукцію за будь-яким рецептом для різних замовників, як-то птахофабрики, свинокомплекси, а також фермерські господарства. Програмне забезпечення дозволяє дистанційне керування комп’ютером. Також можливе управління через модем. Послідовність подачі компонентів може вільно обиратися в залежності від рецепта.

Для забезпечення ідеальної роботи і високої продуктивності комбікормового заводу необхідна наявність фільтруючого пристрою , який пропонує торгова марка RIELA.

Ми знайдемо для будь-якої вимоги і для будь-яких виробничих розмірів економічне вирішення, що підходить саме для вас.

21.10.2016г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (32) 240-40-33
Дирекция
+380 (32) 240-47-25
Факс
Украина, 81083, Львовская обл., Яворовский р-н, с. Жорныска, ул. Промышленная, 5
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ