«МОНСАНТО УКРАЇНА»:ІННОВАЦІЙНЕ ПОЛЕ ГІБРИДІВ «ДЕКАЛБ» В АГРОНОМІЧНОМУ

«МОНСАНТО УКРАЇНА»:ІННОВАЦІЙНЕ ПОЛЕ ГІБРИДІВ «ДЕКАЛБ» В АГРОНОМІЧНОМУ

16 вересня на другому національному Дні поля компанії «Монсанто» в Україні Вінничина гостинно приймала сільгоспвиробників, яким не байдужа кукурудза та новітні технології. День поля проводився на базі Вінницької обласної державної дослідної сільськогосподарської станції в селі Агрономічному. Близько 300 учасників з усіх регіонів України змогли ознайомитися з новими гібридами кукурудзи бренду ДЕКАЛБ і побачити, як впливають на врожайність кукурудзи різні агротехнологічні прийоми.

1Після привітального слова директора ВОДДСС Олександра Корнійчука виступила директор ТОВ «Монсанто Україна» Олена Фоміна. Вона розповіла про наміри компанії «Монсанто» щодо співпраці з українськими товаровиробниками. Виявляється, за останні 2 роки компанія в Україні виросла більш як утричі й зараз має представництва в усіх областях України, де вирощують кукурудзу і озимий ріпак. Таким чином, сільгосппідприємства тепер мають змогу отримувати кваліфіковані поради щодо технології вирощування і підбору гібридів кукурудзи та ріпаку безпосередньо від представника, який знаходиться в цій області й знає її специфіку.

Олексій Стеценко, менеджер з маркетингу компанії «Монсанто» в Україні та Росії, розповів присутнім про досягнення компанії в селекції. Особливу зацікавленість аудиторії викликала інформація про швидкість реакції селекціонерів компанії на потреби ринку: від отримання завдання до створення нового гібриду проходить не вісім років, а лише один!!! Також фермери зацікавилися новітньою розробкою біотехнологів компанії, які змогли виділити генетичну структуру, що відповідає за посухостійкість кукурудзи, і навчилися впроваджувати його в будь-який гібрид. Таким чином, посухостійкість кукурудзи, а відповідно, і її врожай зростає на 15-25% без додаткових витрат! На жаль, ця розробка поки що не доступна українським товаровиробникам, потрібно дочекатись прийняття відповідного законодавства.

Після створення нових гібридів компанія передає їх відділу з розвитку технологій, який представлений і в Україні. Як розповіла присутнім керівник відділу з розвитку технологій Лідія Озерова, в усіх агрокліматичних зонах України представники відділу випробовують нові гібриди і розробляють рекомендації щодо особливостей технології їх вирощування. Безперечно, ця інформація є критично важливою для отримання високих врожаїв.

Звісно, всі присутні з нетерпінням чекали на огляд польової демонстрації. Тут регіональні представники компанії розповіли про гібриди ДЕКАЛБ, включаючи новинки. Завдяки тому, що презентація проходила на полі, з живими гібридами , а не на екрані, гості семінару змогли на власні очі побачити всі особливості гібридів і поставити запитання щодо тонкощів технології, які впливають на одержання рекордних врожаїв. 3

Присутніх зацікавили:

ДКС 2971 – найбільш ранньостиглий гібрид компанії «Монсанто», зареєстрований в Україні, з ФАО 200 і досить високою відносною стійкістю до сажки.

ДКС 2870 – ранньостиглий гібрид з ФАО 210, високим потенціалом урожайності й толерантністю до ранніх строків сівби, що є дуже важливим фактором для великих господарств, де строки сівби розтягнені.

ДКС 3795 – абсолютна новинка з ФАО 260; вирізняється пластичністю до технологій і умов вирощування; буде доступний уже в сезоні продаж 2010-2011 рр.

ДКС 3472 – очікуваний «блокбастер» у ранньостиглій групі. При ФАО 270 має дуже високий потенціал урожайності і вирізняється відносною посухостійкістю.

ДКС 3871 – при ФАО 280 його можна сіяти на 3-4 дні раніше, ніж інші гібриди, завдяки вищій холодостійкості.

Усі ці та інші гібриди селекції «Монсанто» можна було побачити як у демонстраційних посівах, так і в агротехнологічних випробуваннях. Це було справжнім відкриттям для більшості гостей, тому що досліди були представлені у вигляді кругових посівів. Компанія «Монсанто» стала першою насіннєвою компанією в Україні, яка ще минулого року почала використовувати метод кругових посівів у своїх дослідженнях. Регіональні представники відділу з розвитку технологій Юрій Джура та Володимир Васильєв показали на кругових дослідах, як впливають густота посіву, норми удобрення, системи захисту від бур’янів і різні строки сівби гібридів кукурудзи ДЕКАЛБ на формування їх урожайності.

Після ознайомлення з гібридним портфелем «Монсанто» розпочалося збирання ранньої групи. І хоча строки збирання були ранніми (кукурудза продовжувала вегетувати), результати переконали присутніх у високому потенціалі гібридів ДЕКАЛБ.

Гібрид

ДКС 2971

ДКС 2870

ДКС 2949

ДКС 2960

ДКС 3795

ДКС 3472

ФАО

200

 210

240

250

 260

 270

Збиральна вологість,%

28,7

 27

 27,7

 33,5

 33,1

 32,7

Урожайність (на 14% вологість), т/га

95,1

 93,4

 79,8

108,3

105,1

 105,6

Взагалі було представлено більше 20 гібридів кукурудзи ДЕКАЛБ, які дозволять виробникам з будь-якого куточку України обрати для свого господарства саме ті, які навіть у посушливий чи навпаки дощовий рік дадуть найвищий урожай.

20.10.2012г.
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ