Успех-Восточная Украина ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 61036, Харьковская обл., г.Харьков, ул. Мухачева,1А

Телефон:

+380 показать телефоны , , , ,

“Siloking” – король кормозмішувачів!

“Siloking” – король кормозмішувачів!

 

            Батьківщіна кормозмішувачів “Siloking” - Германія - країна, прекрасно відома своїм скурпульозним та відповідальним ставленням до якості техніки. Фірма “Mayer maschinenbau GmbH” - виробник “Силокінгів”, спеціалізується тільки на кормозмішувачах з вертикальними шнеками. Спираючись на багатий науковий досвід в галузі кормовиробництва та годівлі, інженерні інновації та сучасну виробничу базу, “Mayer” створює висококласні машини, які по-праву займають лідируючі позиції на ринку Європи.

            Всі знають, що годівля, є ключовим фактором серед тих, що впливають на продуктивні показники тварин. Виготовляючи машини для кормів, фірма “Майер” чітко орієнтується на принципи, покладені в основу сучасної ефективної годівлі, які мають за мету зробити тварину задоволеною отриманим кормом, а власника ферми задоволеним отриманими економічними результатами. Ці принципи коротко можна висловити наступними тезами:

? Корм повинен бути правильно приготований: правильно подрібнений і однорідно змішаний, виготовлений з якісних компонентів та за спеціально підібраним раціоном.

            Згідно сучасних наукових поглядів, формула: “чим довше змішувати, тим та кращим буде корм” - не виправдовує себе. При довгому перемішуванні часточки корму стають занадто дрібними, а із соковитих кормів вичавлюється сік.

            Сучасна наука годування каже: “Час перемішування кормів повинен бути невеликим, при цьому ступінь однорідності повинна бути високою, а корм - не занадто подрібненим”. Для виконання цих умов дуже важливими є геометрія бункера та шнеків, співвідношення їх розмірів. Саме тому бункера та шнеки будь-яких моделей “Силокінгмають ретельно прораховані форми та розміри, які  гарантують відсутність так званих “мертвих зон” (в яких залежується незмішаний корм).

            Для дотримання рецепту неабияку важливість має точність зважування компонентів. Зважуюча система “Mayer” дозволяє не тільки ретельно дотримуватись рецепта (точність зважування - 1 кг!), але може співпрацювати з сучасною комп'ютерною програмою контролю раціонів.

? Корм повинен бути правильно розподілений між тваринами: однорідно уздовж лінії роздачі і точно в годівниці, чи на край кормового столу.

            Якщо висока рівномірність роздавання корму вже є стандартом для багатьох “вертикальних” міксерів, то вивантаження у годівниці вищі за 70 см - завдання не всім до снаги.

            Для “Силокінга” роздача корму в будь-який спосіб - це не проблема. Завдяки можливості встановлення на ньому різноманітного вивантажувального обладнання (заслінки, горизонтальні транспортери, додаткові транспортери з регульованим кутом нахилу), він може роздавати корм хоч на кормовий стіл, хоч в жолоба висотою 80-90 см (а за потреби - на висоту до 120-130 см).

? Годівля повинна бути своєчасною.

            Простої машин з приводу поломок неприпустимі, тому кормозмішувач повинен працювати надійно навіть в важких умовах експлуатації та при великих навантаженнях (Що є характерним для наших ферм!). Надійність та довговічність - це “родзинка” машин фірми “Mayer”. Використання виключно високоякісних матеріалів та комплектуючих, максимально продумані конструктивні рішення, висока культура виробництва - все це складові визнаної “німецької якості”.

? Навіть на невеликій фермі тварини заслуговують на якісне обслуговування, тому модельний ряд починається з маленьких машин з об'ємом бункера 3 м.куб. Надалі лінійка  міксерів поступово збільшується до 45-и кубових гігантів, які здатні обслуговувати великі ферми по кілька тваринницьких приміщень.

            Виробник враховує, також, і той факт, що купуючи кормозмішувач, власник ферми не повинен нести додаткових витрат на перебудову тваринницьких приміщень (якщо це не передбачено спеціально). Саме тому в “Mayerспроектували особливі моделі міксерів з низьким або вузьким бункером для будь-яких воріт та проїздів корівників. При цьому, зміна форми бункера ніяким чином не повинна відбиватися на погіршенні якості змішування чи вивантаження корму. Тому, разом зі зміною бункера, змінюється і кількість та розміри шнеків.

            Підсумовуючи вищесказане, можна зазначити, що кормозмішувачі фірми “Mayer стоять “на трьох китах”: якісний корм, довговічність, та максимальне пристосування до умов ферми. Але це не все. Є ще і четвертий важливий показник, а саме - розвиток та інновації. Інновації, які відповідають сучасним вимогам ринку.

            Наприклад, стаціонарні змішуюче-дозуючі установки “Siloking” знайшли своє місце в ланцюгу технічного обладнання для виробництва біогазу.

            Також, “стаціонари” в якості кормозмішувачів, почали встановлювати в наших господарствах - там, де існують проблеми з дорогами і пересування міксера може бути ускладненим.

            Для господарств з розвинутим тваринництвом і багатьма фермськими приміщеннями буде доцільно використовувати самохідні кормозмішувачі. Переоцінити важливість такої мобільної машини для сучасного господарства складно. В Європі “самоходи” дуже популярні завдяки своїй мобільності та універсальності при завантаженні будь-яких кормів. Доречі, фірма “Mayer” виробляє найбільшу поміж конкурентів модельну лінійку самохідних кормозмішувачів (від 10 до 30 кубів).

            “Силокінг-Самохід” відрізняє досконала конструкція: триколісне шасі дозволяє розвертатися машині майже на одному місці; сучасна фреза зі спеціальними вигнутими ножами та обладнана широким транспортером зберігає структуру корму і навіть надає змоги чисто підбирати комбікорм з підлоги сховища.

Недарма Німецька Сільськосподарська Спілка “DLG3 оцінила самохідні “Силокінги” “Золотою медаллю” та оцінкою “відмінно ++”(за результатами експертного тестування).

 

13.01.2012г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (57) 737-25-11
Дирекция
+380 (57) 737-25-11
Отдел сбыта
+380 (67) 577-64-33
Отдел сбыта
+380 (67) 569-16-44
Отдел сбыта
+380 (67) 575-18-04
Отдел сбыта
+380 (57) 737-25-11
Факс
Украина, 61036, Харьковская обл., г.Харьков, ул. Мухачева,1А
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2017 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ