Агрофирма Терра-Юг

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, Николаевская обл., г. Николаев

Телефон:

+380 показать телефон

Насіння з гарантією прибутку

Науковці та успішні практики запевняють, що, використовуючи високоякісне насіння, приблизно на 25% можна збільшити урожайність сільгоспкультур, при цьому не змінюючи традиційну технологію вирощування! Тобто замість 4 га ви підживите, виорете, засієте 3 га, а зберете продукції не менше. Але при цьому скорочуються на чверть всі технологічні затрати.

Тож купувати насіння треба у перевірених та надійних партнерів. Найкраще насіння успішних гібридів і сортів олійних, зернових, технічних, кормових культур за цінами виробника вам запропонує гарант європейської якості агрофірма «Терра-Юг», яка вже понад 20 років працює на ринку насіння. Купуючи в них, не прогадаєте!

TerraАгрофірма «Терра-Юг» співпрацює з науковими установами, такими як Інститут олійних культур, Харківський інститут рослинництва ім. В. Юр'єва, Одеський СП, Інститут землеробства.

Крім того «Терра-Юг» є дистриб'ютером всесвітньовідомих лідерів якості: «Піонер», «Майсадур семанс», «Лімагрейн», «Сингента», «Євраліс семанс».

Маючи розгалужену торгову сітку в усіх регіонах України (21 регіональний склад, представники в усіх областях та налагоджена логістика), агрофірма має змогу оперативно виконувати замовлення сільгоспвиробників.

Крім продажу, агрофірма займається вирощуванням насіннєвого матеріалу української селекції. В 2010 р. було укладено договір офіційного представництва продукції Інституту олійних культур по всій території України. Проводиться активна робота з розширення ареалу вирощування запорізьких сортів та гібридів.

На півдні, зокрема, в Запорізький, Херсонський, Миколаївський, Одеський областях та в Криму, відмінні результати показали посухостійкі гібриди запорізької селекції Надійний та Запорізький-28, а також перевірений часом сорт Прометей, які в минулому сезоні за показниками урожайності перевищили навіть популярний в цих регіонах гібрид харківської селекції Ясон.

А гібриди соняшнику Регіон і Політ-2 занесенів 2011 р. до «Державного реєстру сортів рослин» як національний стандарт за показниками урожайності.

Протягом багатьох років «Терра-Юг» була ексклюзивним представником Всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС), з яким, незважаючи на закінчення терміну дії «Договору про ексклюзивне представництво», і на сьогодні збереглися добрі партнерські стосунки. Агрофірма щороку реалізує насіння гібридів соняшнику цієї наукової установи.

Є і власні здобутки у селекційній роботі. Щойно внесені до «Державного реєстру сортів рослин» два сорти власної селекції Мир та Люкс. Акцент у селекційній роботі над створенням цих сортів ставився на стійкість до стресових умов вирощування (тривала атмосферна та ґрунтова засуха, зараженість ґрунту хворобами та паразитуючими бур'янами, обмежена можливість дотримуватись багатопільної сівозміни).

Для сорту Мир характерне високе запилювання квіток в умовах тривалої засухи, потужна коренева система, яка дає змогу добувати необхідну вологу з глибоких шарів ґрунту. Сорт Люкс має різкий стартовий ріст, потужну та розгалужену кореневу систему, яка здатна проникати в ґрунт більш ніж на 2 метри. Має найвищу стійкість до висипання серед кондитерських соняшників, виповнене ядро насінини. Обидва сорти мають генетичну стійкість до різних рас вовчка, що є важливим в умовах монокультури або короткопільної сівозміни в невеликих фермерських господарствах.

Агрофірма «Терра-Юг» пропонує сільгоспви­робникам взаємовигідну співпрацю по розмноженню насіння своїх нових сортів Мир та Люкс.

Відомо, що при вирощуванні насіння соняшнику обов'язковою умовою є дотримання просторової ізоляції. В агрофірмі «Терра-Юг» цьому питанню приділяють особливу увагу. Господарства, в яких розміщені ділянки гібридизації, мають потужну технічну базу, запроваджують новітні технології виробництва, дбають про культуру землеробства и перед усім про дотримання всіх необхідних технологічних моментів.

Доробка вирощеного  насіння  - якісне  очищення, протруєння, пакування та зберігання -відбувається на спеціалізованому насіннєвому заводі «Насінпром», який забезпечений не тільки сучасним обладнанням, а й висококваліфікованими спеціалістами з великим професійним досвідом.

Зважаючи на складні кліматичні умови останніх років, зараження полів шкідниками та хворобами, для протруєння використовуються протруйники контактної і системної дії у баковій суміші, стимулятори росту; насіння інкрустується за допомогою сучасних барвників з плівкоутворювачем. А якісне протруювання насіння - це додаткова гарантія доброго урожаю. Основні пріоритети « Терра-Юг»:

- мобільність та оперативність;

- індивідуальний підхід до кожного замовника;

- розгалужена мережа представництв;

- ціни виробників та постачальників;

- гнучка система знижок та оплати продукції;

- європейська якість.

«Стабільно високі врожаї з тенденцією до зростання з року в рік допомагають зміцнювати стосунки з давніми партнерами, а також долучати нових, тому що інтереси й побажання наших клієнтів для нас - закон», - розповідає генеральний директор ПП «Терра-Юг» Георгій Димитров.

Шануючи кожного свого партнера, вдосконалюючи технології та якість, агрофірма «Терра-Юг» здобула авторитет найпотужнішої насіннєвої бази в Україні.

Terra_ug_logo

Димитров Георгій Дем'янович:

(067)440-10-26

т/ф (0512) 48-97-08

Скакун Вадим Михайлович:

(050) 988-41 -08, (067) 512- 42-93

            e-mail: оffice@tеrra-yug.соm.ua

            www.terra-yug.com.ua

 

03.03.2012г.
Наши контакты
+380 показать телефон
+380 (98) 573-08-73
Отдел сбыта
+380 (512) 48-97-08
Факс
Украина, Николаевская обл., г. Николаев
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ