Агрофирма Терра-Юг

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, Николаевская обл., г. Николаев

Телефон:

+380 показать телефоны

Насіння з гарантією прибутку

Науковці та успішні практики запевняють, що використовуючи  високоякісне насіння приблизно  на 25 % можна збільшити урожайність сільгоспкультур, при цьому не змінюючи традиційну технологію вирощування! Тобто замість 4 га ви підживите, виорете, засієте 3 га, а зберете продукції не менше. Але при цьому скорочуються на чверть всі технологічні затрати.

Тож купувати насіння треба у перевірених та надійних партнерів.

Найкраще насіння успішних гібридів і сортів олійних, зернових, технічних, кормових культур за цінами виробника вам запропонує гарант європейської якості Агрофірма « Терра-Юг»,яка вже понад 20 років працює на ринку насіння .Купуючи в них не прогадаєте!

Агрофірма «Терра-Юг» співпрацює з науковими установами, такими як Інститут олійних культур, Харківський Інститут рослинництва ім. В. Юрьєва, Одеський СГІ, Інститут землеробства.

Крім того «Терра-Юг» є дистриб’ютером  всесвітньовідомих лідерів якості:«Піонер»,«Майсадур семанс»,«Лімагрейн»,«Сінгента»,«Євраліс семанс».

Маючи розгалужену торгову сітку в усіх регіонах України (21 регіональний склад, представників у всіх областях та налагоджену логістику), агрофірма має змогу оперативно виконувати замовлен-ня сільгоспвиробників.

Крім продажу агрофірма займається вирощуванням  насіннєвого матеріалу Української селекції. В 2010 р було укладено договір офіційного представництва  продукції Інституту олійних культур по всі території України. Проводиться активна робота по розширенню ареалу вирощування  запорізьких сортів та гібридів.

На Півдні ,зокрема в Запорізький, Херсонський ,Миколаївський, Одеський областях та в Криму, відмінні результати показали  посухостійкі гібриди запорізької селекції Надійний та Запорізький-28,а також перевірений часом сорт Прометей, які в минулому сезоні за показниками урожайності перевищили навіть популярний в цих регіонах гібрид харківської селекції Ясон .

А гібриди соняшнику Регіон і Політ-2 занесені в 2011 р. до «Державного реєстру сортів рослин» як національний стандарт за показниками урожайності.

На протязі багатьох років «Терра-Юг» була ексклюзивним представником Всеукраїнського  Наукового Інституту  Селекції(ВНІС),з яким, незважаючи на закінчення терміну дії «Договору про  ексклюзивне представництво»,  і на сьогодні збереглися добрі партнерські відношення. Агро- фірма щороку реалізує насіння гібридів соняшнику цієї наукової установи.

Є і власні здобутки у селекційній роботі. Щойно внесені до «Державного реєстру сортів рослин» два сорти власної селекції Мир та Люкс. Акцент у селекційні роботі над створенням цих сортів ставився на стійкість до стресових умов вирощування(тривала атмосферна та ґрунтова засуха , зараженість ґрунту хворобами та паразитуючими бур’янами, обмежена можливість дотримуватись багатопільної сівозміни)

Для сорту Мир характерне високе запилювання квиток в умовах тривалої засухи, потужна коренева система, яка дає змогу добувати необхідну вологу з глибоких шарів ґрунту. Сорт Люкс має різкий стартовий ріст, потужну та розгалужену кореневу систему ,яка здатна проникати в ґрунт більш ніж на 2 м. Має найвищу стійкість до висипання серед кондитерських соняшників, виповнене ядро насінини .Обидва сорти мають генетичну стійкість до різних рас вовчка, що є важливим в умовах монокультури , або короткопільної сівозміни в невеликих фермерських  господарствах.

Агрофірма «Терра-Юг» пропонує сільгоспвиробникам взаємовигідну співпрацю по размноженню насіння  своїх нових сортів Мир та Люкс.

Відомо, що при вирощуванні насіння соняшнику обов’язковою умовою є дотримання просторової ізоляції. В Агрофірмі «Терра-Юг»цьому питанню приділяють особливу увагу.      Господарства, в яких розміщені ділянки гібридизації, мають потужну технічну базу, запроваджують новітні технології виробництва, дбають про культуру землеробства и перед усім про дотримання всіх необхідних технологічних моментів.

Доробка вирощеного насіння :якісне очищення, протруєння,пакування та зберігання відбувається на спеціалізованому насіннєвому заводі « Насінпром», який забезпечений не тільки сучасним обладнанням, а й висококваліфікованими спеціалістами, які мають великий професійний досвід.

Зважаючи на складні кліматичні умови останніх років, зараження  полів шкідниками та хворобами, для протруєння використовуються протруйники контактної і системної дії у баковій суміші ,стимулятори росту, насіння  інкрустується за допомогою сучасних барвників з плівкоутворювачем. А якісне протруювання насіння-це додаткова гарантія доброго урожаю.

Основні пріоритети « Терра-Юг»:

-мобільність та оперативність

-індивідуальний підхід до кожного замовника

-розгалужена мережа представництв

-ціни виробників та постачальників

-гнучка система знижок та оплати продукції

-європейська якість.

«Стабільно високі врожаї з тенденцією до зростання з року в рік допомагають зміцнювати стосунки із давніми партнерами, а також долучати нових, тому що інтереси й побажання наших клієнтів для нас закон», - розповідає генеральний директор ПП « Терра-Юг» Георгій Димитров.

Шануючи кожного свого партнера, вдосконалюючи  технології та якість Агрофірма «Терра-Юг» здобула авторитет найпотужнішої насіннєвої бази в Україні.

 

 

11.03.2012г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (98) 573-08-73
Отдел сбыта
+380 (512) 48-97-08
Факс
Украина, Николаевская обл., г. Николаев
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ