Агрофирма Терра-Юг

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, Николаевская обл., г. Николаев

Телефон:

+380 показать телефоны

"ТЕРРА-ЮГ" - насiннєва база

"Тера-Юг", активно спiвробiтничає з iнститутом олiйних культур УААН ,  лiдерами свiтового насiнництва - компанiями "PIONEER", "MONSANTO", "EURALIS Siemens", "Осева" та пропонує їхнiй елiтний посiвний матерiал.

i тепер, аграрiям не потрiбно нiкуди їздити по якiсне насiння, а достатньо звернутися до фiрми "Терра-Юг".

Цього разу ми розповiмо вам про високопродуктивнi сорти та гiбриди рiпаку, якi маєте змогу за вигiдними умовами придбати в цiй агрофiрмi. 

Отже, "Терра-Юг" пропонує насiння десяткiв сортiв та гiбридiв рiпаку, серед яких досягнення вiтчизняної селекцiї такi, як Анна, Атлант, Чемпiон України. i вони абсолютно не поступаються якiсними характеристиками найкращим зарубiжним аналогам, а за деякими показниками переважають. Зокрема, на вiдмiну вiд зарубiжних, зазначенi вiтчизнянi  сорти,  вирiзняються посухостiйкiстю.. 

До того ж, високоякiсне вiтчизняне насiння вiд "Терра-Юг" майже втричi дешевше зарубiжного.

Анна

Стiйкий до вилягання, посухи, осипання, Стiйкий до ураження переноспорозом, бактерiозом та до пошкодження рiпаковим квiткоїдом. Вiдзначається пiдвищеною зимостiйкiстю. Сорт ранньостиглий, вегетацiйний перiод становить 285 - 288 днiв. Призначений для виробництва харчової олiї та переробки на бiопаливо, а також одержання високоякiсного шроту для потреб тваринництва. Вмiст олiї 47,5 - 50 %

Атлант

Цей сорт рiпаку має вираженi компенсацiйнi властивостi. Стiйкий проти вилягання та висипання насiння. В розрiджених посiвах або при частковому вимерзаннi за рахунок iнтенсивного розгалудження займає вiльний простiр, що дає можливiсть пригнiчувати практично будь-якi однорiчнi бур'яни та дозволяє отримувати високий врожай насiння.

Чемпiон України

Середнiй урожай насiння 31 - 35 ц/га.

Сама назва цього сорту - говорить про себе. Чемпiон України належить до типу "00" з вмiстом ерукової кислоти 0,2-0,3% та глюкозинолатiв - до 0,7-0,8%. Вмiст олiї в насiннi складає 46,5-49,7%, бiлку - 23,9-22,8%. Зимостiйкiсть, стiйкiсть до вилягання,  до осипання, до посухи, до ураження хворобами - 8 балiв, майже не пошкоджується рiпаковим квiткоїдом.

Рекомендовано вирощувати в Лiсостепу та на Полiссi.

Одiла (Чехiя)

Цей сорт озимого рiпаку належить до середньопiзнiх i   вiдрiзняється високим та стабiльним урожаєм, доброю морозостiйкiстю, стiйкiстю  до вилягання  та хвороб.

Сорт дуже пластичний, рекомендується для вирощування у всiх зонах України, не вимагає великих витрат на агротехнiчнi заходи. Урожайнiсть за останнi три роки в України сягала 35 - 60 ц/га.

PR46W31

Новинка. Хоч це насiння чимало коштує, але витрати себе виправдовують. Цьому гiбриду озимого рiпаку вiд компанiї PIONEER притаманна висока зимостiйкiсть, стiйкiсть до хвороб, полягання, осипання. Не вибагливий до термiнiв посiву. Ця рослина вiдрiзняється вiтвистiстю i великою кiлькiстю бобiв. Урожайнiсть сягає понад 60 ц/га

PR45-D01, PR45-D03 - напiвкарликовi, низькорослi та зручнi при збираннi за рахунок малої вегетативної маси сорти рiпаку. Врожайнiсть - 60 ц. з га. В Українi таких сортiв немає.

PR46W10 - посухостiйкий, невибагливий до термiнiв посiвiв. Добро вегетує на веснi. Характерний рiвномiрним дозрiванням зерна.

Гiбридам озимого рiпаку Екзекютив та Екзагон  притаманна висока зимостiйкiсть,  стiйкiсть до хвороб, полягання, висипання. Толерантнi до термiнiв посiву. Мають генетично обумовлену високу енергiю проростання, завдяки якiй навiть у складних умовах з'являються дружнi сходи. Урожайнiсть сягає 65 ц/га.

11.03.2012г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (98) 573-08-73
Отдел сбыта
+380 (512) 48-97-08
Факс
Украина, Николаевская обл., г. Николаев
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2017 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ