Агрофирма Терра-Юг

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, Николаевская обл., г. Николаев

Телефон:

+380 показать телефоны

Терра-Юг: ближче, якісніше, доступніше

Ви шукаєте високоякісне насіння соняшнику, кукурудзи, пшениці, сої, льону, ріпаку, буряку провідних вітчизняних і зарубіжних виробників? Відтепер вам не доведеться гаяти час на біганину по багатьох суб’єктах насіннєвого ринку. Достатньо звернутися до будь-якого регіонального представництва  авторитетної агрофірми «Терра-Юг», що є однією з провідних насіннєвих баз України і ви отримаєте досхочу і в найширшому асортименті найкращий посівний матеріал гарантованої якості. До того ж, насіння від «Терра-Юг» перевірене часом і досвідом найуспішніших господарств України. І за ціною воно набагато доступніше, ніж те що пропонують більшість операторів зернового ринку.

- Довідково

Агрофірма «Терра-Юг» успішно працює на аграрному ринку України з 1991 року . За цей період, завдяки висококваліфікованим спеціалістам , використовуючи новітні технології, постійно вдосконалюючи якість продукції посідає лідируючі позиції серед виробників насіння і заслужено здобула авторитет провідної насіннєвої бази України. Агрофірма «Терра-Юг» бере активну участь у випробуванні  нових сортів і гібридів соняшнику, кукурудзи, цукрового та кормового буряку, сої, ріпаку, інших культур, які мають генетично-обумовлену стійкість до посухи, стресових умов, хвороб та шкідників.  «Терра-Юг» має розгалужену ділерську мережу і представлена майже в кожному регіоні України.

Тут ви можете обрати за доступною ціною високоякісне насіння, як провідних вітчизняних виробників, так і світових лідерів насінництва фірм: «Майсадур семанс», «Піонер», «Лімагрейн», «Сінгента», «Євраліс семенс».

Серед нових сортів і гібридів вітчизняної селекції спеціалісти «Терра-Юг» рекомендують, зокрема, насіння гібридів соняшнику Український F-1, Ясон, сортів кукурудзи Шаланда–MD, Харківський 295, льону Орфей, сої Седмиця, гірчиці Талісман. Зазначені сорти вже встигли здобути добру славу у виробників сільськогосподарської продукції своїми високими врожаями, якістю, стійкістю до несприятливих умов, хвороб та шкідників.

Скажімо, ранньостиглий гібрид соняшнику Ясон, тривалість вегетаційного періоду  якого лише 108 діб, має генетично обумовлену стійкість до вовчка та несправжньої борошнистої роси, витривалий до сірої і білої гнилей, фомопсису. Потенційна урожайність 41,6 ц/га. В виробничих умовах 2007 року гібрид показав урожайність до 35,1 ц/га.  Вміст олії в насінні 49,7-50,1 %.

Окремої мови заслуговує гібрид соняшнику Український F-1. Ця культура призначена для степової та лісостепової зони. Тривалість вегетаційного періоду – 105-108 днів. Відмінною особливістю його є підвищена конкурентоспроможність щодо бур’янів за рахунок інтенсивного росту на перших етапах розвитку. Гібрид толерантний до фомопсису. Батьківська форма має генетично обумовлену стійкість проти вовчка та несправжньої борошнистої роси, що забезпечує стійкість гібрида до цих хвороб. Вміст олії в насінні 51-52%. Потенціал урожайності – 48 ц/га. В складних умовах 2007 року гібрид Український F1 показав хороші результати. Так, у Ново-Водолагському районі Харківський області у фермерському господарстві «Сабельнік» отримано урожай 38 ц/га. І навіть під час сильної посухи в південних областях України отримані урожаї свідчать про високий адаптивний потенціал цього гібриду. 

Детальніше про  інші сорти та гібриди культур, високоякісне насіння яких пропонує агрофірма «Терра-Юг», ви можете дізнатися в регіональних представництвах  та в центральному офісі цієї фірми. Висококваліфіковані спеціалісти «Терра-Юг» нададуть вам і вичерпні консультації щодо технології вирощування культур, насіння яких пропонується. 

відгуки

Михайло ДЕРЕМУК, головний агроном ПП «Україна» (Миколаївщина):

«За три роки співпраці  з «Терра-Юг» у нас не виникло жодного сумніву в високому професіоналізмі фахівців цієї агрофірми і високій якості посівного матеріалу, що нам пропонують. Ми вирощуємо Український F1   на площі понад 100 гектарів. Навіть під час посухи вдавалося досягати урожайності 24 ц/га. І це при тому, що ми майже не використовуємо мінеральних добрив. Підрахуйте самі, як це економно й вигідно за часів сьогоднішньої скрути!».

Віктор ТИЩЕНКО, головний агроном ПСГП «Агро Віта» (Миколаївщина):

«Вирощуємо Український F1   на площі понад 120 га. вже 2 роки. Цей гібрид соняшнику можна засівати в нашому регіоні дуже рано, вже на початку квітня. Він не боїться приморозків й прохолодної погоди. А середню урожайність в нашому господарстві показав - 25 центнерів з гектара. Насіння цього гібриду має хорошу рівномірну крупну фракцію.  Український F1 не вимогливий до технологій і вирощувати його дуже просто й вигідно, навіть з мінімальним підживленням грунту. І ще дуже добре, що він не боїться посухи, що від неї часто потерпає наша область. Ми дуже задоволені співробітництвом з агрофірмою «Терра-Юг» і радимо всім звертатися по насіння до цього підприємства. І будете з прибутком».

11.03.2012г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (98) 573-08-73
Отдел сбыта
+380 (512) 48-97-08
Факс
Украина, Николаевская обл., г. Николаев
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ