Альянс Эко Агрогумат ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 50036, Днепропетровская обл., г. Кривой Рог, ул. Бородича, 15

Телефон:

+380 показать телефоны

Досвід, який створює врожай.

Сучасне сільське господарство, збройне досягненнями науково-технічного прогресу і використовує величезну кількість агрохімії, отрутохімікатів, чим являє собою дуже потужну силу, що вже стала негативно впливати на землю. Ситуація посилюється тим, що стримуючих факторів в агробізнесі практично немає - в усьому панує закон бізнесу - «Гроші – це саме найважливіше».

Нестабільна ситуація з земельною реформою відбивається на настрій хліборобів.

Безумовно, можна зрозуміти ситуацію, що склалася, але ж це не може тривати вічно .... неодмінно сьогодні, або максимум завтра обов'язково потрібно щось міняти, земля живий організм і як кожне живе створіння вимагає дбайливого до себе відношення. Хліборобові давно відомо, що втратила силу землю, що дає з року в рік все менше врожаю, необхідно залишити в спокої і тоді грунт відновлюється природним шляхом, згідно впорядкованого циклу життя рослин і тварин.

Чи можна допомогти землі під час спокою набрати сили, відновити і поліпшити родючість? Безумовно, можливо! -  Можливо і потрібно! Є багато ефективних і надійних способів, це може бути коровій гній, торф, різні компости, але найбільш економічним способом є все-таки внесення в грунт пожнивних рештків. Повернення в грунт рослинної біомаси в якості добрива та енергетичного матеріалу подальшого ґрунтоутворення забезпечує накопичення органічних поживних речовин, забезпечуючи в майбутньому високий врожай.

З хімічного аналізу соломи випливає, що при врожаї соломи в 5 т / га в грунт повертається до 40 кг / га К2О; 7 кг фосфору, 29 кг / га азоту, а також мікроелементи: 350-400 кг органічного вуглецю, 25 г бору, 15 г - міді, 150 г - марганцю, 2 г - молібдену, 200 г - цинку і 0,5 г кобальту.

За вмістом поживних речовин в мінеральних добривах, це порівнянно з внесенням 32кг/га калійних і до 32,4 кг / га азотних добрив у фізичній вазі. Але живильні елементи, будуть доступні для рослин після розкладання соломи, а це без додаткових аграрних технологій можливе тільки через 3-5 років.

Для того, щоб поживні речовини потрапляли в кругообіг до наступного посівного сезону існує доступна і економічна технологія повернення поживних речовин. Суть технології полягає в наступному:

Зазвичай за зимовий період солома розкладається на 40% при сприятливому агрофоні в грунті. Збільшити ступінь розкладу соломи до 95% можна при використанні препарату «АгроГумат ПОЧВА ПЛЮС» (сучасний препарат з високим вмістом гуміновій кислоти в біологічній активній формі) спільно з азотними добривами.

Технологія використання пожнивних рештків в якості добрива за допомогою «АгроГумат ПОЧВА ПЛЮС» спільно з азотними добривами виглядає наступним чином.

     У період збирання врожаю пожнивні рештки подрібнюють та рівномірно розкидають по полю. Далі за допомогою обприскувача вносять АгроГумат ПОЧВА ПЛЮС з розрахунку 2 л / га по зерновим культурам або 3-4л/га по кукурудзі або соняшнику в одній баковій суміші з азотним добривам (селітра або сечовина) з розрахунку 3-5 кг д. в. на тонну пожнивних залишків. Робочий розчин становить 200-300л/га. Лущенням або дискуванням закладають на глибину 6-10 см. Для зменшення випаровування води, час між обприскуванням та закладанням пожнивних залишків повинен бути мінімальним! Найкращий результат досягається, коли дискова борона йде безпосередньо за обприскувачем. Температура повітря не повинна перевищувати 30 ° С.

В результаті використання даної технології підвищується ефективність розкладання зораної рослинної маси, орний шар ґрунту збагачується.Під впливом гумінових препаратів збільшується вміст гумусу в грунті, посилюється мікробіологічна діяльність, підвищуються вологоємність, поглинальна здатність ґрунту, поліпшується її структура, що значно підвищує родючість грунтів і врожай наступних культур.

На практиці різні технології деструкції виглядають наступним чином:

ВИТРАТИ

Необхідна кількість добрива (карбаміду) на 1 тонну пожнивних рештків

Собівартість витрат на 1 тонну пожнивних рештків в грошовому еквіваленті.

Коефіцієнт розкладання пожнивних рештків,

період розкладання

Традиційний спосіб деструкції пожнивних рештків при використанні карбаміду

Карбамід (4800грн за тн)

від 30 кг до 50 кг

(з фізичного вазі)

от 144 грн – до 240 грн

 

50  -  80 %

 

5-6 місяців

Запропонований спосіб деструкції пожнивних рештків при використанні препарату АгроГумат ПОЧА ПЛЮС спільно з карбамідом

Карбамід (4800грн за тн)

від 6 кг до 10 кг

(з фізичного вазі)

+

АгроГумат ПОЧВА ПЛЮС (60 грн за літр)

від 1 л - 1,5 л

від 28,8 грн - до 48,00 грн

+

від 60,0 грн - до 90,00 грн

Разом:

від 88,8 грн - 138,00 грн

85 -  95 %

 

3 - 4 місяця

ПІДСУМОК: при систематичному внесенні пожнивних рештків - повернення елементів живлення в результаті мінералізації буде регулярним, при загальному збільшенні запасів зольних елементів і змісту ґрунтової органічної речовинипризведе до суттєвого покращення якості землі і якрезультат дасть можливість для отримання високих врожаїв.

Якість - невід'ємна частина ґрунту, одна з найважливіших її характеристик. Вона визначається природною текстурою і компонентами даного ґрунту. Землі, які збагачуються органічним методом, мають кращу фізичну структуру, вони краще утримують воду, ці поліпшення характеристик якості ґрунту безпосередньо впливають на врожайність, допомагають органічним сполукам підтримувати стабільно високі показники продуктивності навіть у посушливі роки.

Якість ґрунту – це саме той показник, який с кожним днем все більше повинен турбувати аграріїв – професіоналів.

 

Консультант Пучкова Ірина 0564 644173; 0507081557; 0671030593

Наш сайт : www.agrogumat.ua

30.08.2012г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (50) 708-15-57
Дирекция
+380 (67) 103-05-93
Факс
Украина, 50036, Днепропетровская обл., г. Кривой Рог, ул. Бородича, 15
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ