Запчасти для строительной, дорожной и сельхозтехники от производителя, Высевающие диски для сеялок Monosem
Реклама на портале
Семена подсолнечника
Реклама на портале
зерновозы, зерновозы маз, зерновозы ford
Рубрики

Укрветсоюз ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 04074, Киевская обл., г. Киев, ул. Автозаводская 2, корп. 18 (склад)/ул. Блюхера 11 (юр. адрес)

Телефон:

+380 показать телефон , , ,

ПГФ Вейкс® форте – німецький простогландин для регуляції статевої функції тварин

ПГФ Вейкс® форте – сучасний німецький простогландин від «Вейкс Фарма» для регуляції статевої функції тварин

Організація відтворення стада на будь-якому тваринницькому підприємстві є важким та трудомістким процесом, що потребує особливої уваги фахівців. Загальновідомо, що для досягнення максимального рівня відтворювальної здатності та високої продуктивності в цілому необхідно обирати тварин з цінним генотипом, а також дотримуватись базових принципів утримання: забезпечувати тварин високоякісними кормами, тримати приміщення у належному санітарно-гігієнічному стані, своєчасно проводити відповідні ветеринарні обробки тощо. Актуальними залишаються і питання грамотного медикаментозного лікування основних хвороб і функціональних розладів статевої системи, а в подальшому - і найпоширеніших післяродових захворювань, які сильно впливають на показники репродуктивної здатності сільськогосподарських тварин.

Для активного розвитку галузі тваринництва і отримання високих показників рентабельності виробництва, спеціалістам з розведення необхідно володіти глибокими знаннями щодо особливостей репродуктивних функцій та вміти застосовувати їх на практиці, щоб успішно такими функціями керувати. Для цього, у багатьох випадках, необхідне використання відповідних лікарських засобів. Так, для покращення показників відтворення застосовуються спеціальні гормональні препарати, що є штучно синтезованими аналогами природних гормонів або їх модифікаціями. Саме тому велику увагу протягом останніх 40 років вчені з усього світу приділяють вивченню простогландинів, які є потужними біологічно-активними сполуками, що беруть участь в регуляції багатьох важливих процесів в статевій системі ссавців. На сьогоднішній день найпоширенішими речовинами, що використовуються при створенні нових гормональних препаратів для тварин, є синтетичні аналоги простогландину F2α, який має широке практичне значення для регуляції статевої функції самок. Однак відомо, що основна проблема більшості штучних простогландинів полягає у їх низькій стабільності, що пов’язано з дуже швидким розпадом діючої речовини у тканинах організму і, як наслідок, недостатньо вираженим ефектом. Також простогландинові препарати дуже нестабільні і у зовнішньому середовищі, тому фармацевтичні компанії змушені виготовляти продукт у ампулах по кілька мілілітрів, розрахованих на повне використання одразу після відкриття. Більше того, простогландини – досить токсичні сполуки, які після введення можуть викликати низку негативних явищ у тварин (підвищення температури тіла, тахікардію, слабкість тощо). Отже, враховуючи перераховані чинники, виготовлення якісних та безпечних препаратів такого рівня з високими показниками стабільності є складним завданням навіть для відомих компаній на ринку світової фарміндустрії.

Саме в галузі гормональних препаратів з 1984 року успішно працює спеціалізована німецька фармацевтична компанія «Вейкс Фарма» з міста Шварценборн. Лабораторії підприємства постійно проводять дослідження та розробки різноманітних модифікацій природних і штучно синтезованих гормонів, на основі чого здійснюється виробництво і впровадження на ринок новітніх препаратів для тварин. Ліки виготовляються на найсучаснішому обладнанні з дотриманням високих німецьких стандартів якості, вся продукція сертифікована згідно GMP, DIN EN ISO 9001:2008 та QS, експортується майже у 50 країн світу. Кілька років тому в лабораторії «Вейкс Фарма» шляхом багатостадійного синтезу виготовлено сучасний клопростенол – синтетично модифіковану речовину, яка належить до групи простогландинів (F2α-агоністів). Клопростенол має лютеолітичні властивості і впливає на персистентні жовті тіла, нормалізуючи функціональний стан яєчників. Також його дія направлена на гладеньку м’язову тканину матки, зумовлюючи скорочувальний ефект. Застосовуючи F2α-агоністи можна викликати аборт або пологи у тварин.

Після проходження необхідних тестувань, препарат з’явився на ринку Європи, а нещодавно – і в Україні. Такий лікарський засіб отримав назву «ПГФ Вейкс® форте». Він являє собою стерильний розчин для внутрішньом’язового або підшкірного введення. Важливим показником, що підтверджує стабільність компонентів, є форма випуску – це флакони об’ємом до 50 мл, які після першого відбору препарату придатні до використання строком 28 діб. Засіб призначений для регуляції статевої функції у корів та свиноматок, рододопомоги, лікування функціональних розладів яєчників, ендометритів, піометритів, переривання вагітності тощо.

Враховуючи видові особливості, своє найширше застосування простогландини знайшли у скотарстві, але й спеціалісти в галузі свинарства також добре знають їх і вже довгий час успішно використовують. При грамотному застосуванні препарату можна синхронізувати опороси у свиноматок (починаючи із 113-ої доби супоросності) і водночас профілактувати ендометрити та синдром «метрит-мастит-агалактія», знижуючи тим самим затрати на лікування тварин з післяродовими ускладненнями, і, таким чином, підвищуючи рентабельність виробництва. Це не єдина сфера застосування простогландинів у свинарстві – відомо, що для стимуляції статевої охоти у свиноматок після відлучення поросят і у ремонтних свинок, що досягли статевої зрілості, практикуючі ветеринарні лікарі використовують схему, згідно якої тваринам вводять СЖК або очищений гонадотропін у поєднанні з клопростенол-вмісними препаратами. Така практика є загальновідомою та ефективною, але результат прямо залежить від якості та стабільності препаратів, що застосовуються, тому ветеринарним фахівцям важливо обирати надійний варіант.

Виходячи з вищесказаного, можна стверджувати, що вміння підібрати потрібний препарат та оптимальний час для його застосування є запорукою успішного лікування та профілактики порушень репродуктивних функцій тварин. Необхідно відмітити, що препарат «ПГФ Вейкс® форте», репутація якого у країнах Європи на сьогоднішній день залишається стабільно високою, безперечно вартий уваги спеціалістів. Грамотне застосування сучасних засобів такого класу відкриває широкі перспективи для покращення ситуації у сфері порушень відтворювальної здатності сільськогосподарських тварин.

ТОВ «Норвет»

За матеріалами «Вейкс Фарма»

05.03.2018г.
Наши контакты
+380 показать телефон
+380 (44) 501-44-28
Отдел сбыта
+380 (67) 824-56-93
Отдел сбыта
+380 (67) 513-72-81
Отдел сбыта
+380 (44) 501-44-28
Дирекция
+380 (44) 501-44-28
Факс
Украина, 04074, Киевская обл., г. Киев, ул. Автозаводская 2, корп. 18 (склад)/ул. Блюхера 11 (юр. адрес)
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ