Запчасти для строительной, дорожной и сельхозтехники от производителя, Высевающие диски для сеялок Monosem
Реклама на портале
Семена подсолнечника
Реклама на портале
зерновозы, зерновозы маз, зерновозы ford
Рубрики

Укрветсоюз ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 04074, Киевская обл., г. Киев, ул. Автозаводская 2, корп. 18 (склад)/ул. Блюхера 11 (юр. адрес)

Телефон:

+380 показать телефон , , ,

МАПРЕЛІН. ЧАСТО ВИНИКАЮЧІ ЗАПИТАННЯ

МАПРЕЛІН. ЧАСТО ВИНИКАЮЧІ ЗАПИТАННЯ

Мапрелін® – це високоякісний гормональний препарат нового покоління, розроблений німецькою компанією Veyx-Pharma GmbH. Мапрелін® - унікальний у своєму роді і не має аналогів у світі, тому що містить діючу речовину пефорелін, яка є синтетичним похідним природного гонадотропін-звільнюючого гормону (GnRH) у ссавців. GnRH має селективний ефект на виділення фолікул-стимулюючого гормону (FSH), що є необхідною передумовою для фолікулярного росту і початку тічки. Подальше адекватне зростання фолікулів з відповідним дозріванням яйцевих клітин та овуляцією дозволяє своєчасно проводити штучне запліднення тварин.

Мапрелін® відноситься до нового покоління декапептідних синтетичних препаратів, що регулюють процеси відтворення. Він абсолютно нешкідливий для тварин, руйнується в організмі при парентеральному введенні в лічені хвилини. Клінічні дослідження, що були проведені на свиноматках і ремонтних свинках, достовірно доводять його високу активність у регуляції функцій відтворення. Препарат є унікальним у своїй дії на свиноматок після першого опоросу при регуляції функцій відтворення. Фахівці компанії підтверджують, що чітко сплановане застосування препарату дозволяє збільшити приплід на 100 поросят з розрахунку на 100 свиноматок першого опоросу.

За допомогою Мапрелін® Вейкс можна значно полегшити формування груп тварин і оптимізувати цикл відтворення. У ремонтних свинок він застосовується в кінці синхронізації тічки і у свиноматок після завершення підсисного періоду. Його висока активність дозволяє проводити штучне запліднення з впевненістю, що супоростность у тварин настане в запланований час. У результаті цього відкривається перспектива скорочення термінів опоросів по групі, з’являється можливість належного контролю за опоросами і новонародженими поросятами, а також досягається концентрація опоросів протягом декількох днів. Як результат - щоденна робота з маточним поголів'ям може бути добре спланована і ефективність утримання тварин, в цьому випадку, значно підвищується.

Використання Мапрелін® дуже зручно вписується в програму з контролю відтворення і сприяє її успішному проведенню на свинарських господарствах.

Питання, які часто задають:

1. Як правильно використовувати Мапрелін® для ремонтних свинок?

Використання Мапреліну для ремонтних свинок можливе тільки після курсу терапії блокаторами циклу. Для цього кожній тварині в групі задається, наприклад, такий препарат як Регумат® з розрахунку 20 мг(=5 мл) / гол. протягом 18 днів. Через 48 год. після його останнього застосування ін’єктують Мапрелін® у дозі 2 мл на тварину, що викликає зростання нових фолікулів.

У рамках цієї схеми для покращення результатів також використовують Гонавет Вейкс®, який застосовують через 80 год. після ін’єкції Мапреліну (через 24 год. після цього проводять перше штучне запліднення, ще через 16 – друге).

2. Що таке GnRH (гонадотропін-релізинг гормон)?

GnRH або гонадотропін-релізинг гормон являє собою декапептид, який синтезується і виділяється гіпоталамусом у пульсовому режимі. GnRH стимулює вивільнення фоллікулостимулюючого гормону (ФСГ) та лютеїнізуючого гормону (ЛГ) з гіпофізу.

3. У чому полягає різниця між Пефореліном та іншими GnRH?

Пефорелін, діюча речовина препарату Мапрелін®, є аналогом гонадотропін-релізинг гормону (GnRH). Пефорелін має селективний ефект на виділення ФСГ у свиней. Одне застосування Мапреліну стимулює секрецію ФСГ, що є необхідною передумовою для фолікулярного росту і початку тічки. Дія Пефореліну на стимулювання тічки відрізняється від дії звичайних гормонів - аналогів GnRH через селективну дію на ФСГ. Звичайні аналоги GnRH спочатку стимулюють звільнення ЛГ, і лише до певної міри звільнення ФСГ. Звичайні аналоги GnRH використовуються для індукції овуляції.

4. Чи можна застосовувати Мапрелін® для інших видів тварин?

Дослідження щодо застосування Мапреліну® для інших видів тварин не проводилися, тому Мапрелін® не зареєстрований для них. Препарат призначений тільки для використання у свинарстві.

5. Чи є Мапрелін® безпечним?

Вагітним жінкам під час роботи з препаратом, необхідно уникати самоін'єкцій, так як це може завдати шкоди плоду. З тієї ж причини слід уникати застосування препарату під час супоросів у свиней. У тварин не спостерігалися побічні реакції навіть після застосування дозування, що втричі перевищує рекомендовану дозу. Практичний досвід підтверджує безпечне використання препарату.

6. Чому доза для свиноматок після першого опоросу нижче?

Свиноматки після першого опоросу відрізняються від свиноматок інших вікових груп. Коли проводять запліднення ремонтної свинки в перший раз, вона не є дорослою особиною, тому їй ще потрібно набирати вагу після першого відлучення поросят. Так як їй потрібна значна кількість молока для поросят, то вона може бути виснажена, організму може не вистачати поживних речовин, отже, цикл може настати пізніше. Але, як показує практика, це можна попередити, використовуючи низьке дозування препарату. Насправді ми не знаємо точну причину цього феномена, але відомо, що звільнення ФСГ, викликане ін'єкцією Пефореліна, залежить від дозування. При дозуванні 0.5 мл у даному випадку легше досягнути необхідного результату.

7. Чи може Мапрелін® впливати на лікування оваріальних кіст?

Мапрелін® не впливає на оваріальні кісти.

8. Який період каренції препарату?

Період каренції на м’ясо: 0 діб

9. Які основні переваги використання Мапреліну?

Грамотне застосування препарату дозволяє сформувати групи свиноматок однієї виробничої фази, що раціоналізує роботу підприємства.

10. Чи можна робити ін’єкцію Мапреліну свиноматкам одразу після відлучення поросят?

Найкращий результат досягається при введенні препарату через 24 години після відлучення.

11. Чому рекомендується застосовувати препарат для всієї групи свиноматок, а не тільки для окремих тварин по потребі?

Неможливо передбачити, чи буде у свиноматки затримка тічки. Таким чином, більш раціонально лікувати всю групу, щоб досягнути необхідного результату – запліднення всіх тварин у короткий термін.

12. Коли потрібно проводити штучне запліднення після використання Мапреліну?

Після застосування Мапреліну, свиноматки приходять в охоту на 4-6 день після відлучення поросят або після закінчення лікування Регуматом. Штучне запліднення проводять після визначення рефлексу нерухомості.

13. Як правильно вводити Мапрелін?

Препарат вводиться внутрішньом’язово в ділянку шиї. Доза для ремонтних свинок – 2 мл; для свиноматок після першого опоросу – 0,5 мл; для свиноматок, що мали більше, ніж один опорос – 2 мл.

14. Чи зареєстровані інші види GnRH (гонадотропін-релізинг гормон) для свиней?

Для свиней також зареєстрований препарат Гонавет – гормон, що викликає секрецію ЛГ і овуляцію. Гонавет також використовується для штучного запліднення. Окрім застосування препарату у схемі з Мапреліном (див. питання №1), Гонавет можна використовувати для свиноматок і без використання інших гормонів. Наприклад, так: через 24 год після відлучення поросят стимулюють збудження за допомогою кнура. Через 72 год. вводять Гонавет у дозі 1 мл, а через 24-26 год проводять штучне запліднення.

22.05.2013г.
Наши контакты
+380 показать телефон
+380 (44) 501-44-28
Отдел сбыта
+380 (67) 824-56-93
Отдел сбыта
+380 (67) 513-72-81
Отдел сбыта
+380 (44) 501-44-28
Дирекция
+380 (44) 501-44-28
Факс
Украина, 04074, Киевская обл., г. Киев, ул. Автозаводская 2, корп. 18 (склад)/ул. Блюхера 11 (юр. адрес)
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ