запчасти к комбайнам, запчасти к сельхозтехнике, запчасти к спецтехнике, запчасти к двигателям
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Старобельский, Гибрид Командор
шины для индустриальной техники, дорожно-строительной и сельскохозяйственной техники
паралельное вождение
Рубрики

Укрветсоюз ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 04074, Киевская обл., г. Киев, ул. Автозаводская 2, корп. 18 (склад)/ул. Блюхера 11 (юр. адрес)

Телефон:

+380 показать телефоны , , ,

Норомектин – сучасний засіб контролю інвазійних хвороб овець

Норомектин – сучасний засіб контролю інвазійних хвороб овець

 

На сьогоднішній день вівчарство як галузь тваринництва не займає значної частини сільськогосподарської промисловості України, але має великий потенціал. Вівці є одними з найкорисніших тварин у цій сфері в плані загальної продуктивності – вони є джерелом цінних продуктів як для харчової, так і для легкої промисловості. На жаль, кількість поголів’я в нашій країні ще далека від показників кількадесятирічної давнини, але існує позитивна тенденція по збільшенню поголів’я і зацікавленістю цією сферою різноманітних фахівців.

Вівці досить невибагливі та витривалі тварини, але потребують ретельної уваги і догляду на всіх етапах життя. Основою успішного вівчарства є чітко організоване утримання та повноцінна годівля, а також важливу роль у оптимальній продуктивності овець відіграє вчасне та грамотне виконання ветеринарно-санітарних обробок. Сучасні практикуючі вівчарі стикаються зі значною кількістю хвороб різної етіології, але одними з найпоширеніших захворювань овець є все ж таки паразитарні. Шлунково-кишкові та легеневі нематоди, личинки оводів, коростяні кліщі – ці інвазії не тільки погіршують стан здоров’я тварин і негативно впливають на продуктивність, але й наносять, як наслідок, суттєвий економічний збиток.

Лікування та профілактика хвороб, що викликаються вищевказаними збудниками, передбачає застосування спеціальних протипаразитарних препаратів: так, вже протягом багатьох років використовуються івермектини у формі 1%-го розчину для ін’єкцій. Така форма лікарського засобу вважається найоптимальнішою для ефективного знищення більшості збудників інвазійних хвороб. У випадках, коли підтверджується діагноз і івермектин є препаратом вибору, виникає питання про безпосередній вибір продукту, адже на даний час на нашому ринку доступний широкий вибір від закордонних та вітчизняних виробників.

Так, компанія «Норбрук» з Північної Ірландії є одним з найвідоміших виробників івермектину у Європі та США. З 1969 року ця компанія успішно працює на світовому ринку ветеринарних препаратів, постачаючи якісну продукцію у 120 країн світу, включаючи Україну. В нашій країні «Норбрук» відомий своїми стерильними ін’єкційними розчинами для сільськогосподарських тварин, серед яких вже відомі деякі антибіотики та вітаміни для застосування у вівчарстві, а на сьогоднішній день доступний і сучасний протипаразитарний препарат – Норомектин.

Норомектин 1% є високоякісним івермектином, одним з найуспішніших та найбільш широко розповсюджених у світі препаратів від компанії “Норбрук”, яка виготовила цей продукт як покращений дженерик Івомеку. Висока ступінь очистки продукту та першокласний рівень якості стабілізуючих та допоміжних компонентів забезпечують швидке досягнення високої концентрації в плазмі та надійний довготривалий результат. Препарат має широкий спектр дії на екто- та ендопаразитів і при цьому володіє високими показниками безпечності, без побічних ефектів використовується для тварин різних вікових груп, застосовується для обробки вагітних самок (не є ембріотоксичним: зазвичай першу обробку проводять протягом 4-го місяця суягності, другу – на 4-6 тижні після окоту) та не впливає на якість сперми самців-плідників. Також спеціальними дослідженнями була підтверджена відсутність резистентності паразитів до препарату, що дозволяє успішно використовувати Норомектин протягом років без зменшення ефективності.

Таким чином, використовуючи даний препарат, можна успішно профілактувати та лікувати широкий спектр паразитарних хвороб овець, покращити загальний стан здоров’я тварин у стаді. Це дає змогу значно знизити ризики збитків через недоотримання продукції або зниження її вартості в результаті низької якості.

по матеріалах «Норбрук Лабораторієс»

ТОВ “Норвет”, що є ексклюзивним представником компанії “Норбрук” в Україні, запрошує тваринницькі підприємства до взаємовигідної співпраці, гарантуючи високу якість продукції.

 

22.05.2013г.
Наши контакты
Украина, 04074, Киевская обл., г. Киев, ул. Автозаводская 2, корп. 18 (склад)/ул. Блюхера 11 (юр. адрес)
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2017 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ