Риля Украина ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 81083, Львовская обл., Яворовский р-н, с. Жорныска, ул. Промышленная, 5

Филиалы:

Украина Кировоградская обл. г. Кропивницкий; Черкасская обл. г.Умань

Телефон:

+380 показать телефоны

ПЕРЕДВИЖНЫЕ УСТАНОВКИ ДЛЯ ПРИГОТОВЛЕНИЯ КОМБИКОРМА

Перспективна технологія виробництва комбікормів з використанням причіпних малогабаритних комбікормових агрегатів.

Використання комбікормів – це єдина можливість мати збалансований раціон годівлі по всіх харчових та біологічно активних елементах. Поруч з цим майже 35-40 % зернофуражу в ряді господарств молочного напрямку згодовується в вигляді простої дерті, що приводить до великих перевитрат зерна та підвищує собівартість тваринницької продукції. А при годівлі тварин якісними комбікормами середньодобовий приріст ВРХ збільшується на 17-20 %, витрати кормів на виробництво продукції зменшуються на 15-18%.

Частина господарств виготовляє комбікорми на стаціонарних малогабаритних комбікормових агрегатах, виробництво яких не так давно освоєно в Україні. В той же час в Європі для виробництва комбікормів безпосередньо в господарствах поряд із стаціонарними установками з кожним роком все ширше впроваджується технологія приготування комбікормів за допомогою пересувних малогабаритних комбікормових агрегатів, що агрегатуються з тракторами.

1_22_1Для реалізації такої технології відома зарубіжна фірма Riela. виготовляє пересувні малогабаритні комбікормові агрегати, що агрегатуються з тракторами.

  Крім того, установка RGMA 3500 складається з одновісного ходу, сниці, дробарки, бункера-змішувача, приймального бункера для твердих добавок, дозуючого пристрою для рідких компонентів та механізму привода робочих органів. Серед її особливостей слід відмітити, що не дивлячись на компактність конструкції, до її складу входить весь перелік обладнання повноцінного комбікормового заводу, керування технологічним процесом якого здійснюється за допомогою комп'ютера з програмним забезпеченням для приготування 99 рецептів комбікорму. Її молоткова дробарка (рис.3) продуктивністю 10 -12 т/год. укомплектована 72 молотками із твердих сплавів, має ширину робочої зони 380 мм і може комплектуватися решетами декількох типів, які при необхідності замінюються за лічені хвилини. Бункер-змішувач ємкістю 3,5 т. має циліндричну форму з конічною нижньою частиною. Приймальний бункер для твердих добавок, та дозуючий пристрій для рідких компонентів виготовлені із неіржавіючої сталі. Застосування в конструкції машини пневмопроводів дещо підвищує енерговитрати, але дає значний виграш у зручності використання агрегату. Так, за рахунок використання в конструкції пневмопроводів, вказаний агрегат без застосування будь-яких допоміжних технічних засобів та без використання ручної праці здатний самостійно завантажувати сировину та вивантажувати готовий комбікорм в господарські склади та бункери систем роздавання кормів.

3_24_1Такий агрегат агрегатується з трактором потужністю 150 к.с. і виконує технологічний процес наступним чином:

перед початком роботи тракторист-оператор під’їжджає до складу фуражного зерна, прокладає до буртів із сировиною пневмопроводи та під’єднує їх до пневмосистеми комбікормової установки. Зерно з бурта через забірник по завантажувальному пневмопроводу за допомогою потоку розрідженого повітря, створюваного компресором, подається до молоткової дробарки, де його подрібнюють. В пневмопровід вмонтовано сепаратор сторонніх домішок, за рахунок чого забезпечується надходження в дробарку очищеної вихідної сировини. Після цього за допомогою завантажувального шнека подрібнене зерно подається до бункера–змішувача. Добавки, що не потребують подрібнення, БВД та премікси завантажують у приймальний бункер твердих добавок вручну. Рідкі добавки із спеціальної штатної ємності також подаються до бункера-змішувача. Дозування компонентів здійснюється тензовимірювальним пристроєм методом послідовного набору доз з виведенням інформації на індикатор пульта керування та дублююче табло, що встановлюється в кабіні трактора. Після повного завантаження заданих компонентів вмикається режим змішування, і через 5-8 хв. приготування комбікорму завершується.

6_15_1Після закінчення процесу приготування порції комбікорму, останній вивантажується ззовні за допомогою пневмопроводу до місця його складування в господарстві або в бункери систем роздавання кормів (рис.7). Після цього цикл приготування комбікорму повторюється.

Виробництво пересувного малогабаритного комбікормового агрегата RGMA 3500 розпочато з 2009р. За цей час установка демонструвалася на міжнародних виставках сільськогосподарської техніки «Agritechnika-2009» (м.Ганновер, Німеччина) та «ІнтерАгро-2010» (м.Київ, Україна) і отримала чимало схвальних відгуків спеціалістів і зацікавила цілий ряд потенційних замовників даного виду обладнання.

Завдяки своїм компактним габаритним розмірам такий агрегат також може застосовуватись в будь-якому невеликому складському приміщенні безпосередньо біля буртів зерна (рис.8). Вдале поєднання в своїй конструкції найкращих на сьогоднішній день технічних вирішень дозволяє отримати 10-12 т/год. високоякісного комбікорму. При цьому виготовлено обладнання з традиційно високою німецькою якістю, воно має високий технічний рівень і невелику (порівняно з аналогами), досить привабливу відпускну вартість підприємства-виробника, що становить 70 тис.?.7_18_1

Переваги використання в виробництві комбікормів причіпних малогабаритних комбікормових агрегатів:

- невелика собівартість кормів (суттєва економія на транспортних витратах по доставці зерна із господарства на комбікормовий завод і готового комбікорму назад в господарство, використання праці мінімальної кількості обслуговуючого персоналу (1 тракторист - оператор), відсутність оплати за зберігання та переробку сировини);

- простота організації технологічного процесу;

- ефективне використання власної сировини та придбаних білково-вітамінних добавок;

- мобільність (можливість приготування корму безпосередньо в місцях зберігання сировини або відкорму тварин, можливість надавати послуги по виробництву комбікормів в інших господарствах);

- універсальність (можливість приготування комбікормів із любого зерна, зернобобових та ін. для різних груп тварин. Є можливість вводити в кормову суміш рослинні олії;

- велика продуктивність (10-15 т готової продукції за годину);

- висока якість подрібнення та змішування;

- електронна система зважування (дозволяє вводити в кормосуміш точну кількість компонентів);

- можливість використання обладнання на протязі всього року;

- високі експлуатаційні якості (легкий доступ до агрегатів, висока зносостойкість вузлів та механізмів).

Висновки

На сьогодні в Україні в господарствах використовуються лише стаціонарні малогабаритні комбікормові агрегати в основному вітчизняного виробництва. В той же час в Європі для виробництва комбікормів безпосередньо в господарствах поряд із стаціонарними установками з кожним роком все ширше впроваджується технологія приготування комбікормів за допомогою пересувних малогабаритних комбікормових агрегатів, що агрегатуються з тракторами і самохідних (мобільних), що встановлюються на шасі вантажних автомобілів. Навіть в Білорусі питанням ефективності використання малогабаритних комбікормових установок та агрегатів на тваринницьких підприємствах приділяють нині значну увагу, через що парк мобільних комбікормових агрегатів в цій країні становить понад 20 одиниць. Адже життя заставляє, а з врахуванням фінансової кризи тим більше, економити кошти, знаходити варіанти дешевшого (без втрати якості) виробництва комбікормів, а, відповідно, молока і м'яса та отримувати в кінцевому результаті більш дешевші та конкурентноздатні продукти харчування. Так, великі накладні витрати для сільгоспвиробників – це транспортні витрати. В деяких випадках комбікормовий завод знаходиться за 60-70 км від господарства. Для приготування комбікорму зернофураж необхідно завантажити на машини ( часто вручну, так як не кожне складське приміщення пристосоване для застосування механізованих засобів навантаження) і везти на завод. До цього слід додати зворотне перевезення готових комбікормів. Тобто споживач становиться заручником змушених транспортних витрат. Не говорячи вже про те, що на комбікормових заводах ростуть накладні витрати, а це збільшує собівартість виробництва комбікормів. Якщо порівнювати з вартістю послуг пересувних малогабаритних комбікормових агрегатів, то різниця в ціні для споживача буде майже в 2 рази на користь мобільних комбікормових агрегатів.

Автори:

1). Ігор Календрузь, старший науковий співробітник, (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого), Анатолій Бурилко, зав.відділу інженерно-технічного забезпечення (Міністерство аграрної політики України).

21.10.2016г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (32) 240-40-33
Дирекция
+380 (32) 240-47-25
Факс
Украина, 81083, Львовская обл., Яворовский р-н, с. Жорныска, ул. Промышленная, 5
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ