Реклама на портале
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Кредо, Гибрид Командор, Степок
Реклама на портале
Рубрики

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина,

Телефон:

+380 показать телефоны

Статьи от 15.10.13

Платники хочуть почути звіт Міндоходів про вирішення системних проблем

 Платники податків вимагають від Міністерства доходів і зборів у публічному звіті відомства оприлюднити дані про вирішення системних проблем у роботі міністерства.

 Нагадаємо, протягом двох тижнів громадяни на офіційному веб-порталі відомства та на сторінках у соціальних мережах Facebook та «Вконтакте» мали можливість висловити свої побажання щодо змісту першого публічного звіту Міндоходів. Документ готується на доручення Міністра доходів і зборів Олександра Клименка, який обіцяв зробити щорічне відкрите звітування постійною практикою.

 Крім того, багато учасників обговорення цікавляться статистикою позапланових перевірок та бажають почути інформацію про кількість працівників міністерства,  зміни чисельності колективу протягом року.

 Фахівці відомства пообіцяли, що всі пропозиції та зауваження від платників будуть враховані при підготовці публічного звіту.

 Нагадаємо, наприкінці вересня Міндоходів оголосило про підготовку публічного звіту про результати своєї діяльності за підсумками 2013 року.  Звіт буде розроблено у рамках виконання п’ятирічної Стратегії розвитку Міністерства доходів і зборів України, якою визначено сім основних напрямів роботи відомства. Це, зокрема, розвиток партнерських відносин з громадянами та бізнесом; надання високоякісних сервісів, впровадження нових електронних сервісів та вдосконалення існуючих послуг; сприяння розвитку міжнародної торгівлі, впровадження найкращих практик у світі митного регулювання; впровадження ефективних методів протидії корупції тощо.

Майбутні оперативники Міндоходів прийняли присягу

 Сьогодні курсанти 1-го курсу факультету податкової міліції Національного університету ДПС України прийняли присягу.

 Від імені Міністра доходів і зборів Олександра Клименка майбутніх оперативників з урочистою подією привітав начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міндоходів Анатолій Яковинець. Він побажав курсантам успіхів у навчанні, віри у власні сили та бажання працювати на економічне благо нашої держави.

 За час свого  існування факультет податкової міліції Національного університету ДПС України підготував понад 2100 офіцерів, з яких майже третина очолила структурні оперативні підрозділи Міндоходів. Саме вони стоять на захисті економічної безпеки держави. На базі факультету понад 3400 працівників податкової міліції закінчили курси початкової підготовки, 2700 податківців підвищили свою кваліфікацію.

 Нагадаємо, що 2013 став роком кардинальних змін як у структурі податкової міліції, так і в її діяльності. Сьогодні головний акцент у роботі оперативних підрозділів Міндоходів зроблено на аналітичній роботі з мінімальним втручанням у справи сумлінних платників податків. Виявлення та розслідування правопорушень у податковій та митній сферах здійснюється в межах ризикоорієнтованої системи моніторингу.

Міндоходів роз’яснює як працює система відшкодування ПДВ казначейськими векселями

 У Міністерстві доходів і зборів нагадують, що бюджетне відшкодування у вигляді казначейських фінансових векселів платники отримуватимуть за принципом добровільності. Платники зможуть обирати для себе найоптимальніший варіант повернення коштів – або грошима, або векселями.

 Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року №683, якою визначено порядок випуску, обігу, погашення та стягнення векселів, для отримання бюджетної компенсації векселями платнику достатньо написати заяву до органу доходів і зборів, однак при цьому сума відшкодування повинна становити не менше 500 тис. гривень.

 Водночас, претендувати на отримання казначейських векселів не можуть ті платники, проти яких порушено кримінальне провадження за ухилення від сплати податку або проводиться адміністративне оскарження.

 Автоматичне бюджетне відшкодування як і зараз здійснюватиметься грошовими коштами.

 У Міндоходів наголошують, що відшкодування ПДВ казначейськими векселями буде здійснюватися після затвердження кабінетом Міністрів України граничної суми відшкодування. Після опублікування цієї постанови, Міністерством буде сформовано реєстр платників, яким протягом 5 робочих днів ПДВ буде відшкодовано казначейським векселем.

 З огляду на це фахівці Міндоходів закликають платників вчасно подати заяви про обрання такого способу відшкодування до органів доходів і зборів, на обліку в яких вони знаходяться.

 Нагадаємо, що згідно з проведеною Міндоходів інвентаризацією заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість фінансовими казначейськими векселями  можу бути відшкодовано 12 млрд. гривень.

Продовольчі та промислові товари є лідерами незаконного імпорту та експорту

 За 9 місяців 2013 року митники Міндоходів зафіксували понад 10 тисяч випадків незаконного переміщення товарів та засобів на загальну суму 266,44 млн. гривень.

 Лідерами серед товарів, які намагаються незаконно перемістити через український митний кордон, є продовольчі. З початку року було викрито 4,6 тис. таких випадків на загальну суму майже 26 млн. гривень. Не набагато менше зафіксовано порушень з промисловими товарами – 4,4 тис. випадків на суму майже 154,6 млн. гривень.

 Так, наприклад, під час митного оформлення товару загальною вартістю понад 800 тис. грн. кіровоградські митники виявили в документах певні розбіжності. Як з’ясувалося під час перевірки, для оформлення були надані сертифікати з неправдивою інформацією щодо країни походження товару, а також неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару та їх митної вартості. За ознаками правопорушення складено протокол про порушення  митних правил.

 Незаконно перемістити валюту намагалися 482 рази на загальну суму 51,7 млн. грн., порушення з транспортними засобами зафіксовано 441 раз, загальна сума товарів понад 34,2 млн. гривень.

 Загалом  протягом січня-вересня 2013 року митницями заведено понад 18 тис. справ про порушення митних правил на суму понад 428,8 млн. грн.

Партію незадекларованих новеньких «Iphone 5S» вилучили оперативники Міндоходів

 12 мобільних телефонів моделі «Iphone 5S» з об‘ємом пам‘яті 16 та 64 GB співробітники Київської міжрегіональної митниці Міндоходів виявили у 26-річного українця, який намагався незаконно ввезти їх на територію України, скориставшись «зеленим коридором».

 Подія сталася в міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) під час здійснення митного контролю пасажирів, що прибули з російського «Внуково». Оперативники Міндоходів встановили, що в одного з громадян наявні 14 мобільних телефонів.

 При детальному огляді багажу та особистих речей виявлено 12 нових мобільних телефонів марки «Apple» моделі «Iphone 5S» в заводській упаковці з повним комплектом аксесуарів до них та 2 «Iphone» 4 і 5 моделі з ознаками використання.  

 Дозволені законодавством мобільні телефони у кількості 2 штук повернуто громадянину, а решту вилучено на підставі виявленого порушення митних правил, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України.

 Наразі встановлюється вартість вилученого товару та готуються матеріали до суду, який і винесе рішення по суті виявленого правопорушення.

15 жовтня відбудеться «пряма» телефонна лінія "Сплата єдиного внеску"

«Пряма» телефонна лінія на тему: «Сплата єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

 Шановні платники! 15 жовтня 2013 року з 15.00 до 16.00 Міністерство доходів і зборів України спільно з журналом «Заработная плата» проведе «пряму» телефонну лінію на тему: «Сплата єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

 На запитання платників відповідатимуть заступник директора Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб – начальник Управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Наумов Сергій Михайлович та начальник Управління адміністрування єдиного внеску та методології Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Кепіна Світлана Василівна.

 Усі бажаючі можуть надіслати свої запитання за адресою: dkucherak@profpressa.com або поставити під час проведення телефонної лінії за номером: (044) 581-57-07.

Шановні платники податків!

 З метою покращення обслуговування платників податків, Міндоходів надає для ознайомлення інформацію платникам про розташування інструкції по використанню безкоштовного програмного забезпечення для підписання звітності безкоштовними ключами, виданими АЦСК ІДД.

 З вище вказаною інструкцією –– «Підпис сертифікатами ІДД ДПС і відправка звітності по ЄСВ» можна ознайомитись за адресою:

http://www.youtube.com/watch?v=ILzufhclggs&feature=youtu.be.

 Додатково повідомляємо, що платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можуть отримати консультації через call-центр Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (0-800-501-007) та у ЦОПП.

Відсутня діяльність – звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску не подається

 Якщо підприємство не провадить господарську діяльність, не має найманих працівників, відповідно не нараховує заробітну плату, то звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів ним не подається. Тобто, звіт з прочерками подавати не потрібно.   

 Відповідна норма визначена пп. 2.13 п. II. Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України  від 09 вересня 2013 року

 № 454 та Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160.

Послуги у Центрах обслуговування платників надаються до 20-ї години

 Час прийому відвідувачів у ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг) – щоденно у робочі дні з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. та у суботу – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

 Водночас, центри обслуговування платників (далі – ЦОП) здійснюють прийом відвідувачів до 20 год. 00 хв. не рідше двох разів на тиждень.

 З урахуванням специфіки роботи регіону час прийому відвідувачів у ЦОП може бути встановлений щоденно у робочі дні з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., в суботу – з 8 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. Графік роботи ЦОП затверджується у встановленому порядку начальником або заступником начальника інспекції Міндоходів.

 Відповідний порядок передбачено п.11 ст.12 Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги» та наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.09.13 року №519 «Про затвердження концепції та документів для забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів центрами обслуговування платників».

 Шановні платники, для уточнення роботи ЦОП звертайтеся до органу Міндоходівза місцем вашої реєстрації.

Переплата по єдиному внеску

 З 1 жовтня 2013 року всі процедури щодо прийняття та оброблення звітності обліку сплати єдиного внеску здійснює Міністерство доходів і зборів України.

 Залишки коштів по Єдиному соціальному внеску, які обліковувалися на рахунках Пенсійного фонду України автоматично перейдуть на рахунки Міністерства доходів і зборів України згідно актів прийому-передачі даних.

 Додатково Заяви на перекидку коштів з рахунків Пенсійного фонду України на рахунки Міністерства доходів і зборів України писати не потрібно.

 Порядок сплати єдиного внеску передбачений Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування Затвердженою Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 455 та зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за №1622/24154.

Подавати звітність з єдиного внеску можна в електронному вигляді

 З метою подання платниками звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді Міністерством доходів і зборів України розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску.

 Крім цього, розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник).

 Розробку документів здійснено у зв’язку з набранням чинності Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” від 4 липня 2013 року.

 Ознайомитися з електронними форматами та довідником можна на

 веб-порталі Міністерства:

http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112281.html. 

 При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів.

 Нагадаємо, що звіт за вересень 2013 року платникам потрібно буде подати до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік, як платників єдиного внеску до 21 жовтня 2013 року включно.

Міндоходів роз’яснює як працює система відшкодування ПДВ казначейськими векселями

 У Міністерстві доходів і зборів нагадують, що бюджетне відшкодування у вигляді казначейських фінансових векселів платники отримуватимуть за принципом добровільності. Платники зможуть обирати для себе найоптимальніший варіант повернення коштів – або грошима, або векселями.

 Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року №683, якою визначено порядок випуску, обігу, погашення та стягнення векселів, для отримання бюджетної компенсації векселями платнику достатньо написати заяву до органу доходів і зборів, однак при цьому сума відшкодування повинна становити не менше 500 тис. гривень.

 Водночас, претендувати на отримання казначейських векселів не можуть ті платники, проти яких порушено кримінальне провадження за ухилення від сплати податку або проводиться адміністративне оскарження.

 Автоматичне бюджетне відшкодування як і зараз здійснюватиметься грошовими коштами.

 У Міндоходів наголошують, що відшкодування ПДВ казначейськими векселями буде здійснюватися після затвердження кабінетом Міністрів України граничної суми відшкодування. Після опублікування цієї постанови, Міністерством буде сформовано реєстр платників, яким протягом 5 робочих днів ПДВ буде відшкодовано казначейським векселем.

 З огляду на це фахівці Міндоходів закликають платників вчасно подати заяви про обрання такого способу відшкодування до органів доходів і зборів, на обліку в яких вони знаходяться.

 Нагадаємо, що згідно з проведеною Міндоходів інвентаризацією заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість фінансовими казначейськими векселями  можу бути відшкодовано 12 млрд. гривень.

Міндоходів співпрацюватиме з російською митницею щодо оперативного вирішення проблемних питань

 Делегація Міністерства доходів і зборів України взяла участь у засіданні Об’єднаної колегії держав-членів Митного союзу, під час якої обговорювалося широке коло питань про подальшу співпрацю України з державами-членами МС у митній сфері. Зокрема, сторони одностайно погодилися, що митні органи України та країн-членів Митного Союзу повинні не тільки забезпечити ефективний контроль, а й сприяти пожвавленню торгівлі на теренах СНД.

 Під час двосторонньої зустрічі перший заступник Міністра С.Дериволков та керівник Федеральної митної служби Росії А.Бельянінов домовились про подальшу співпрацю з метою оперативного вирішення проблемних питань, запровадження спільного контролю в пунктах пропуску на спільному кордоні та протидії контрабанді товарів.

 Крім того, Міністерство доходів і зборів України узгодило проект протоколу про обмін інформацією з митними службами країн СНД. Відповідна домовленість щодо оперативного обміну відомостями, необхідними для визначення митної вартості товарів та відповідних контролюючих заходів була досягнута в ході 58-го засідання Ради керівників митних служб держав-учасниць СНД в Актау (Казахстан). Підписаний документ передбачає, що на початку 2014 року будуть остаточно погоджені технічні умови співробітництва, і цей механізм в рамках Співдружності запрацює на повну потужність.

 Також під час засідання Ради досягнуто домовленостей щодо активізації сприяння заходам пост-митного контролю в межах раніше затвердженого протоколу про взаємодію, а також щодо інших актуальних питань  співробітництва держав-учасниць СНД у митній сфері.

 Нагадаємо,  Рада керівників митних служб держав-учасниць СНД (далі - Рада) – це постійно діючий орган галузевого співробітництва, утворений з метою координації митної політики країнами, що входять до складу Співдружності Незалежних Держав. Метою діяльності Ради є гармонізація митного законодавства та стандартів контролю, уніфікація митного сервісу, поглиблення економічної інтеграції в рамках СНД. Попереднє 57-ме засідання Ради проходило у м.Херсоні, Україна у червні 2013 року. Наступне 59-е засідання Ради відбудеться у Баку (Азербайджан) влітку 2014 р.

Звітувати з єдиного внеску можна в електронному вигляді

 Звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді.

 За словами фахівців Міністерства, такий формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центрів обслуговування платників податків, надіслана поштою вона не приймається.

 Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати цифровий підпис, який Міндоходів надає безкоштовно.

 Електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску та довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду розміщено на веб-порталі Міністерства.

 Нагадаємо, що звіт за вересень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 21 жовтня 2013 року включно (оскільки у цьому місяці 20 число припадає на вихідний, то останнім звітним днем є понеділок, 21 жовтня).

 Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.

Лівобережна ОДПІ м.Дніпропетровська направляє перелік вакантних посад станом на 01.10.2013р.

Відділ контролю за декларуванням ПДВ юридичних осіб:

Заст. начальника відділу -1 (тимчасова),

Старший ДПРІ – 1

Управління адміністрування доходів і зборів фізичних осіб:

Старший ДПРІ – 2

Відділ контрольно-перевірочної роботи фіз. осіб

Старший ДПРІ – 1

Головний ДПРІ – 1

Відділ супроводження інформаційно-технологічних систем автоматизації

Головний ДПІ – 1

Відділ приймання та обробки податкової звітності

Головний ДПІ – 1 (тимчасова)

Відділ моніторингу

Старший ДПРІ – 1

Відділ перевірок платників податків

Старший ДПРІ – 1

Головний ДПРІ – 1 (тимчасова)

Відділ перевірок з окремих питань

Старший ДПРІ – 1 (тимчасова)

Головний ДПРІ – 1(тимчасова)

Відділ планування та інформаційного забезпечення

 Старший ДПРІ – 1

Відділ камеральних перевірок

Головний ДПРІ – 1(тимчасова)

ГРАФІК  ОСОБИСТОГО  ПРИЙОМУ  громадян

посадовими особами  Лівобережної ОДПІ                                          м. Дніпропетровська на жовтень 2013 року

 

Дні

прийому

 

Прізвище,  імя  по батькові,  посада

 

Часи  прийому

Понеділок

Коренюк Кирило Євгенович

- начальник

10-00 -13-00

Вівторок

Ханцель Денис Миколайович –

перший заступник начальника

10-00 – 13-00

Середа

Коваленко Дарія Петрівна –

начальник юридичного відділу

 

10-00 – 13-00

Четверг

 

Моренко Валентина Володимирівна  

заступник начальника

 

10-00 – 13-00

Костенко Віктор Іванович

завідувач сектору  персоналу

14-00-18-00

Пятниця

Босько Євгенія Сегріївна

заступник начальника

10-00 – 13-00

Лівобережна ОДПІ м. Дніпропетровська

01.11.2013г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 ()
Украина,
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2017 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ