запчасти к комбайнам, запчасти к сельхозтехнике, запчасти к спецтехнике, запчасти к двигателям
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Старобельский, Гибрид Командор
шины для индустриальной техники, дорожно-строительной и сельскохозяйственной техники
Корпусные подшипники, Кольца стопорные, цепи, ремни приводные, Сальники
Рубрики

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина,

Телефон:

+380 показать телефоны

Статьи от 20.10.13

На рахунки Міндоходів вже надійшло 5 млрд. грн. єдиного соціального внеску

Платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за два тижні жовтня перерахували на рахунки Міндоходів, відкриті в головних управліннях Держказначейства, 5 млрд. гривень.

Про це повідомив директор Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міндоходів Вячеслав Бусарєв під час прес-конференції в інформаційному агентстві „Інтерфакс”.

За його словами, за цей період платники подали 279 тис. звітів про нараховані суми внеску.

„Процес передачі функцій з адміністрування єдиного внеску до Міндоходів відбувався без жодних незручностей для платників податків. Приведено у відповідність до чинного законодавства нормативні документи, завершено усі технічні роботи. Більше того, ми активно працюємо над удосконаленням існуючих процедур адміністрування, зокрема, над розширенням можливостей електронного звітування”, – підкреслив Вячеслав Бусарєв.

Міністерством створюються усі умови для того, щоб якомога більше платників змогли скористатися цією можливістю. Розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з ЄСВ та довідник відповідності кодів органів Міндоходів і кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення.

„Дистанційне звітування сьогодні досить популярне серед платників податків, адже економить час та кошти, витрачені на подання звітності. Для електронного звітування платникам потрібно лише отримати в Міндоходів безкоштовний електронний ключ та завантажити відповідне програмне забезпечення”, – зазначив посадовець.

Вячеслав Бусарєв також нагадав, що цього місяця останнім днем подання звітності з ЄСВ є 21 жовтня. Для зручності платників всі кошти, які будуть помилково перераховані на старі рахунки, протягом доби автоматично переводитимуться на рахунки Міндоходів.

У випадку виникнення будь-яких запитань з адміністрування єдиного соціального внеску платники податків можуть звернутися до Центрів обслуговування платників або зателефонувати до кол-центру Міндоходів за тел. 0800-501-00-7.

З початку року викрито 125 випадків міжнародних перевезень „наркотичних посилок”

За 9 місяців поточного року співробітники  Міндоходів виявили 125 випадків незаконного переміщення наркотиків у міжнародних поштових та експрес відправленнях. Було вилучено 4,31 кг наркотичних засобів і 769 таблеток наркотичних засобів, понад 116 кг і 14,3 тис. шт. психотропних речовин та 690 таблеток - хімічних сполук, які відносяться до прекурсорів.

Для руйнування схем ввезення в Україну наркотиків та психотропів Міністерством застосовується цілий спектр заходів. Зокрема, аналізуються ризики зовнішньоекономічних операцій, налагоджено активну співпрацю з вітчизняними та зарубіжними правоохоронними органами. Крім цього, для здійснення ефективного митного контролю співробітники митниць застосовують сучасні спеціальні технічні засоби.

Загалом з початку року зафіксовано понад 1,6 тис. випадків переміщення через митний кордон України наркотиків, прекурсорів і психотропів (та їх аналогів). У переважній більшості випадків (1,4 тис.) наркотичні засоби намагалися ввезти на українську територію.

Серед вилученого понад 6,4 кг кокаїну, 28 кг конопель (канабісу), 1,7 кг гашишу та майже 1 кг макової соломки.

Крім того, митницями Міндоходів вилучено: наркотичних засобів, обіг яких обмежено, – 8,2 тис. шт. таблеток та 900 мл, психотропних речовин – 134,43 кг та 3,8 тис. шт. таблеток, а також хімічні сполуки, які належать до прекурсорів, – 15,6 тонн, 79,5 л та 2,5 тис. таблеток.

За даними випадками до правоохоронних органів України направлено 258 повідомлень про виявлення ознак злочинів, передбачених ст. 305 Кримінального кодексу України.

 

Міндоходів України розвиватиме співробітництво із російською митницею

Міністерство доходів і зборів України  разом із Федеральною митною службою Російської Федерації  планують розвивати співробітництво з організації спільного контролю, обміну попередньою інформацією та управління ризиками. Такої домовленості досягнуто під час зустрічі керівників двох відомств Олександра Клименка та Андрія Бєльянінова сьогодні, 16 жовтня,  у Києві.

Під час зустрічі сторони також підкреслили необхідність подальшої співпраці  у сфері правоохоронної, експертної та науково - методичної діяльності. Окрім цього, планується  вдосконалення митних процедур при переміщенні через українсько-російський державний кордон предметів релігійного призначення.

Олександр Клименко зауважив, що Міністерство доходів і зборів України розраховує на подальшу плідну співпрацю із Федеральною митною службою Російської Федерації  для швидкого вирішення проблемних питань, що виникають на українсько-російському державному кордоні.

Зі свого боку Андрій Бєльянінов виявив зацікавленість  у  вивченні українського досвіду з  об’єднання податкової та митної служб, особливо в контексті процедур пост-аудиту, а також роботи слідчих підрозділів Міністерства доходів і зборів України.

За підсумками зустрічі, до кінця року буде підготовлено та затверджено  План спільних дій на 2014 рік щодо зміцнення співпраці України і Російської Федерації у митній сфері.

Фізособи зможуть користуватися цифровим підписом від Міндоходів до 3 років

За ініціативою Міністерства доходів і зборів України термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться від 1 до 3 років. Такі зміни запропоновані фахівцями відомства в проекті постанови Кабінету Міністрів України щодо Порядку акредитації центру сертифікації ключів. Крім того, до 6 років може подовжитися і термін дії сертифікату акредитованого центру.

За словами експертів Міндоходів, такі новації сприятимуть залученню громадян до активного застосування інформаційно-комунікаційних технологій. Адже наявність цифрового підпису дає можливість фізичним особам скористатися он-лайновими сервісами Міндоходів, зокрема, можливістю подавати річну декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді. Крім того, „електронкою” також можна надсилати і звітність з єдиного соціального внеску.

Загалом, з початку року акредитованими Центрами сертифікації Міндоходів видано 671 тис. безкоштовних електронних ключів. Як і раніше у лідерах серед клієнтів центру – фізичні особи. Послугами центру скористалися 356 тис. таких абонентів, які отримали 414 тис. ключів. Юридичних осіб зареєструвалося 99,6 тис. осіб, вони отримали майже 257 тис. ключів.

Ознайомитися з проектом постанови „Про внесення змін до Порядку акредитації центру сертифікації ключів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2004 року №903” можна на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/116028.html.

Зауваження та пропозиції до проекту протягом одного місяця приймаються за адресами: поштовою – 04655, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Міністерство доходів і зборів України, Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів, електронною – www.minrd.gov.ua а також за адресою Державної служби України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштовою – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 й електронною –mail@dkrp.qov.ua.

Завдяки слідчим Міндоходів бюджету відшкодовано вдвічі більше збитків, ніж минулого року

З початку року за кримінальними провадженнями, що розслідуються слідчими Міндоходів, бюджету відшкодовано збитків на суму близько 2 мільярдів гривень. Це вдвічі перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це заявив Міністр доходів  і зборів Олександр Клименко під час наради з оперативними та слідчими підрозділами фінансових розслідувань.

За його словами, попереджено незаконне відшкодування близько 3 мільярдів гривень ПДВ. Виявлено та припинено діяльність близько 150 незаконних виробництв підакцизних товарів. Із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму майже 300 мільйонів гривень. Ліквідовано діяльність 36 конвертаційних центрів.

„Робота слідчо-оперативних підрозділів сьогодні жорстко контролюється. Для виявлення злісних неплатників податків застосовується ризикоорієнтована система моніторингу. Максимальна увага приділяється аналітичній роботі з мінімальним втручанням у справи сумлінних платників”, – зазначив Олександр Клименко.

За словами Міністра, аналітика та робота на упередження податкових та митних правопорушень стали основними пріоритетами під час реформування підрозділів, які проводять оперативно-розшукову та слідчу діяльність. Нові законодавчі норми та структурні зміни у роботі Міндоходів сприяли тому, що сьогодні у справах щодо несплати податків під вартою не утримується жоден підприємець.

Офіційна позиція Міндоходів щодо ситуації навколо ПАТ «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе»

З огляду на широкий розголос у ЗМІ інформації щодо ситуації навколо ПАТ „Харківський тракторний завод ім. С.Орджонікідзе”, Міністерство доходів і зборів офіційно заявляє, що оформлення імпортних товарів за митними деклараціями підприємства призупинено до надання додаткових документів на підтвердження заявленої митної вартості.

Розуміючи, що ситуація відображається на операційній діяльності підприємства, Міністерство готове оперативно провести всі митні процедури щодо ввезених ПАТ „ХТЗ” за умови виконання ПАТ всіх законних вимог працівників Харківської митниці Міндоходів.

Зокрема, повідомляємо, що для оформлення імпортних товарів з 9 по 17 жовтня поточного року до Харківської митниці Міндоходів надійшло 9 митних декларацій від ПАТ «Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе».

Згідно з наданими деклараціями, митному оформленню підлягали запчастини та комплектуючі до тракторів, двигуни, емалі та розчинники. Країнами походження вказаного товару зазначалися  Росія (65 %), Китай (30%) та Італія (5%).

Водночас ціна на комплектуючі деталі, заявлена ПАТ „ХТЗ”, істотно відрізнялася від ціни, за якою ідентичні деталі ввозилися в Україну на адреси інших осіб, непов’язаних з російським постачальником. З огляду на це харківськими митниками Міндоходів відповідно до ст. 53 Митного кодексу України запропоновано підприємству надати додаткові документи на підтвердження заявленої митної вартості.

Згідно з положеннями Кодексу декларант має право надати такі документи протягом 10 календарних днів.

Якщо ПАТ «ХТЗ» протягом зазначеного часу надасть документи, які підтвердять у відповідності до Митного кодексу України відсутність впливу взаємозв’язку покупця та продавця товарів на їх ціну, митне оформлення товарів буде здійснено за заявленою ПАТ «ХТЗ» митною вартістю. На сьогодні жодного підтверджуючого документу підприємством не надано.

Водночас виникли і певні питання щодо класифікації товарів, які ввезені у жовтні на адресу ПАТ „ХТЗ”, а правильність визначення коду товарів безпосередньо впливає на сплату митних платежів.

Так, відповідно до Митного кодексу України, емалі та розчинники були направлені до митної лабораторії для вивчення їх фізико-хімічного складу, який впливає на класифікацію товарів та сплату митних платежів. Крім того, надана декларантом до митного оформлення технічна документація до частин двигунів не дозволяє достовірно класифікувати дані товари.

 

01.11.2013г.
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 ()
Украина,
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2017 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ