Запчасти для строительной, дорожной и сельхозтехники от производителя, Высевающие диски для сеялок Monosem
Реклама на портале
Семена подсолнечника
Реклама на портале
зерновозы, зерновозы маз, зерновозы ford
Рубрики

АГРО-БИО-ТЕХ ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 75100, Херсонская обл., г. Цюрупинск, ул. Красноармейская, 31 (1-й этаж)

Телефон:

+380 показать телефон , ,

Регулятор роста растений Вымпел

Регулятор роста растений Вымпел
заказать товар
перезвоните мне
Способы доставки  способы доставки
Бесплатная доставка
Самовывоз
Доставка почтой
Транспортная компания
Доставка курьером
Доставка по СНГ
цена:
222.00 UAH
222,00 грн
тип: розница и опт
в наличии
тел: показать номер

                                                              Вимпел®, 77% р.


До складу РРР «Вимпел» входять поліетиленоксиди (ПЕО - 1500 - 54% та ПЕО - 400 - 23%) і солі гумінових кислот.
ПЕО - 400 має низьку молекулярну масу, тому він легко проникає в тканини, виконуючи при цьому роль транспортного агента для всіх препа¬ратів, які використовуються спільно з РРР "Вимпел". Також ПЕО - 400 структурує вільну внутриклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність, прискорює процес фотосинтезу, транспірації та інтенсивність мінерального живлення.
ПЕО - 1500 має високу плівкоутворюючу здатність, отже РРР "Вимпел" можна використовувати в бакових сумішах з ЗЗР і мікродобривами в якості прилипача, що забезпечує повне змочування та закріплення препарату на насінні або листі рослин.
Одночасна дія двох полімерів підвищує осмотичний тиск, направлений всередину клітини; змінює білковий обмін, що виражається в синтезі стресових білків, а також в підвищенні кількості цукру в рослині. Ці зміни роблять організм рослини більш стійким до несприятливих умов навколишнього середовища; рослини краще переносять жару та холод, а також стрес після обробки пестицидами. Продукти розпаду полімерів використовуються рослинами як елементи живлення.
Поліетиленоксиди, внесені з фунгіцидами, зневоджують грибки та бактерії. Висушування мікробної клітини, з одного боку, знижує її біологічну активність, а з іншого, підвищує її сприйнятливість до дії препарату. В цьому й виражається антимікробна дія РРР «Вимпел».
Солі гумінових кислот, що входять до складу препарату, містять мікроелементи вкрай необхідні рослині. їх присутність підсилює коренеутворення та поліпшує живлення, що сприяє активізації росту надземної частини рослин.
Діючі речовини, що входять до складу РРР "Вимпел", підсилюють одна одну і надають препарату багатофункціональність, тому він має властивості: стимулятора росту, адаптогена, антистресанта, кріопротек- тора. прилипача та інгібітора хвороб.
Содержание химических веществ и микроэлементов в золе гуматов, %
- окись кремния    35,3-63,8
- окись алюминия    10,4-14,7
- окись железа    ~ 7,2
- окись кальция    22,0-25,1
- окись магния    ~ 3,0
- окись титана    ~ 2,0
- окись серы    ~ 19,0
- барий    5×10-2
- цинк    1×10-3
- кобальт    1×10-4
- медь    1×10-3
- молибден    2×10-4
- марганец    3×10-2
- хром    1,5×10-3

Вимпел-К - препарат для обробки насіння


•    Сприяє захисту насіння при тривалому знаходженні в несприятливих умовах
•    Сприяє активному розвитку кореневої системи, що особливо необхідно в осінній та весняний періоди розвитку рослин
•    Підвищує активність клітинного дихання. Прискорює використання насінням запасних поживних речовин ендосперму на ріст і розвиток кореневої системи
•    Стабілізує та активує життєдіяльність агрономічно корисної мікрофлори грунту навколо насіння
•    Збільшує кількість продуктивних стебел
•    Збільшує ефективність застосування протруйників та мікродобрив за рахунок більш швидкого переносу діючих речовин, а також запобігає їх змиванню з поверхні зерна
•    Підвищує врожайність
За рахунок янтарно-гуматного комплексу препарат виступає активним антиоксидантом та адаптогеном: захищає організм від токсинів (як власних, так і тих, що надходять зовні).
Препарат "Вимпел-К" містить таку ж кількість поліетиленоксидів, як і препарат "Вимпел", але замість відмитих солей гумінових кислот, препарат мість бурштино- гуматний комплекс. Бурштино-гуматний комплекс містить активні речовини, що покращують засвоєння мікроелементів, які в сою чергу необхідні для оптималь¬ного функціонування фотосинтезуючої, дихальної, транспіраційної та енергети¬чної систем рослини. Бурштино-гуматний комплекс також підвищуює коефіцієнт засвоєння основних елементів живлення, сприяє інтенсивному росту та розвитку рослини, починаючи з проростання насіння.
Бурштинова кислота сприяє виробленню АТФ. Як наслідок, вона є потужним стимулятором вироблення енергії, посилює клітинне дихання, сприяє засвоєнню кисню клітинами. При додаванні стимулятора росту швидкість споживання кисню мітохондріями (енергетичним центром клітини) рослини збільшується в десятки разів. Це призводить до прискорення всіх обмінних процесів, в тому числі підвищується інтенсивність фотосинтезу, який продукує більшу кількість біомаси рослини, тобто прискорюється зростання рослини.
Попередня обробка насіння препаратом "Вимпел-К" підвищує вміст в листках хлорофілу, що також дозволяє рослині більш інтенсивно рости і давати більший урожай. Янтарно-гуматний комплекс препарату виступає активним анти-оксидантом (інтенсивно засвоює кисень) та адаптогеном (захищає організм від несприятливих умов середовища, а також токсинів, як власних, так і тих, що надходять зовні). «Вимпел-К» стабілізує життєдіяльність природної мікрофлори грунту, що сприяє відновленню його родючості, руйнуванню токсичних органічних речовин та перешкоджає накопиченню чужорідних токсинів в рослині, забезпечує інтенсивну біологічну переробку мінеральних добрив.
Застосування «Вимпела-К» при протруюванні насіння підвищує схожість насіння на 7-21% в залежності від сорту. Врожайність зростає на 10-30% в залежності від культури. Відбувається зростання процентного вмісту зерна в загальній біомасі рослин, яке досягає 40-53%. У рослинах і плодах підвищу¬ється вміст білків, жирів, а також біологічно цінних речовин, наприклад, аскорбінової кислоти, амінокислот, цукрів і органічних кислот.
Хоча препарат "Вимпел-К" і не замінює добрива та фунгіциди, однак він значно підвищує ефективність їх використання та покращує показники росту і стійкості рослини. Обробка насіння препаратом "Вимпел-К" призводить до закріплення його дії в період всієї життєдіяльності рослини. Таким чином, багатокомпонентність препарату "Вимпел-К" надає йому властивості стимулятора росту, адаптогена, антистресанта, кріопротектора, прилипача та інгібітора хвороб та робить його незамінним при протруюванні насіння.
За несприятливих умов середовища будь-який організм помітно збільшує виробництво бурштинової кислоти. Синергізм композиції препарату "Вимпел-К" дозволяє отримати її ззовні, і забезпечує ефективне функціонування рослини в умовах заморозків, спеки, посухи, надмірної або недостатньої вологості повітря. Тобто бурштиново-гуматний комплекс виступає як антистресовий фактор. Також застосування препарату "Вимпел-К" захищає рослину від зайвого накопичення в тканинах азотистих речовин (нітратів) при їх надмірному вмісті в грунті.


ОРАКУЛ мультікомплекс


"ОРАКУЛ мультікомплекс" - комплексне універсальне добриво для позакореневого підживлення польових, овочевих, плодових та декоративних культур, квітів, ягідників, лучних та газонних трав.
"ОРАКУЛ мультікомплекс" сприяє підвищенню врожайності та якості продукції; підвищує стійкість рослин до хвороб, шкідників та стресових ситуацій; стимулює засвоєння рослинами поживних речовин з грунту.
"ОРАКУЛ мультікомплекс" це хімічно чисте, висококон центрова не добриво, готове до застосування, легке і безпечне у використанні.
"ОРАКУЛ мультікомплекс" це рідке добриво, яке швидко розчиняється у воді: застосовується разом із пестицидами, стимупяторами росту, розчинами мінерапьних добрив з широким інтервалом рН.
"ОРАКУЛ мультікомплекс" забезпечує отримання на одну витрачену гривню 10-50 гривень чистого прибутку.
Елементи Mn, Cu, Zn, Fe знаходяться в хелатній формі. В якості хелатуючого агента використовується етідронова кислота (HEDP). Ця кислота здатна утворювати стійкі хелати з металами, а при її розпаді утворюються з`єднання, що легко засвоюються рослинами.
За рахунок використання етідронової кислоти, добриво «Оракул» має наступні переваги:
•  підтримує іони кальцію в розчиненому стані;
•  регулює рух води в клітинах;
•  сприяє більш тривалому використанню кальцію та частково усуває його недолік при активації ферментів;
•  зменшує утворення в клітинах рослин нерозчинних сполук.
СКЛАД, г/л
Азот загальний    N    184
   Амідна форма    NH2    44
   Аміачна форма    NH4    54
   Нітратна форма    NH3    86
Фосфор    P2O5    66
Калій    K2O    44
Сірка    SO3    36
Залізо    Fe    6
Мідь    Cu    8
Цинк    Zn    8
Бор    B    6
Марганець    Mn    6
Кобальт    Co    0.05
Молібден    Mo    0.12
ЗАСТОСУВАННЯ
ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:
Наповнити ємність обприскувача водою на 2/3 частини та включити змішувач. Додати "ОРАКУЛ" та засоби захисту рослин (якщо це передбачається для змішування). Доповнити обприскувач до повного об`єму та почати обприскування.
Культура    Строки внесення    Норма внесення, л/га
Зернові колосові культури    Кущіння    1,0-2,0
    Вихід в трубку    1,0-2,0
    Колосіння    
    Після цвітіння    
Соняшник    3-4 пари листків    1,0-2,0
    6-8 пар листків    
Кукурудза    3-8 листків    1,0-2,0
Ріпак    4-7 листків    1,0-2,0
    стеблування    
    початок бутонізації    
Цукрові та кормові буряки    4-6 листків    1,5-2,0
    8-10 листків    
    змикання листків в рядках    2,0-2,5
Зернобобові    3-5 листків    1,0-2,0
    бутонізація    
    після цвітіння    
Картопля    повні сходи    1,0-2,0
    перед цвітінням    
    після цвітіння    
Хміль    перед цвітінням    2,0-6,0
    після цвітіння    
Полуниця    початок вегетації    1,0-2,0
    кінець цвітіння    
    початок росту плодів    
Плодові насадження та ягідники    перед цвітінням    2,0-5,0
    після цвітіння    
    початок наливу плодів    
Овочі    активний ріст    1,0-2,0
    бутонізація    
    початок плодоношення    
Хвойні та листяні декоративні рослини, газони    400-800 мл добрива на 100 л води
УВАГА: При поєднанні добрива з іншими засобами доцільно перевірити їх на сумісність. Температура робочого розчину повинна становити не нижче +10°С. Обприскування посівів слід проводити в ранкові або вечірні години (не проводити обробку при температурі повітря вище 25°С).
ОРАКУЛ насіння
Через чотири тижні після початку проростання запас поживних речовин, що знаходяться в насінні, вичерпується повністю і проросток починає живитися самостійно з ґрунту. У цей період ріст і розвиток сходів напряму пов`язані з крупністю насіння. Насіння, що проростає, має потребу не тільки в будівельному матеріалі для зростаючого організму, але і в мікроелементах, що прискорюють обмінні процеси у вигляді ферментів або їх каталізаторів. Тому додавання мікродобрив до протруйників, особливо при обробці насіння з низькою масою, дозволяє підвищити енергію проростання і збільшити опір рослин до захворювань, стимулює інтенсивний ріст кореневої системи. В результаті сходи з`являються більш дружні і вирівняні. Ефект від передпосівної обробки насіння мікродобривами значно залежить від їх складу. Так, для зернових культур дуже важливі мідь, цинк та марганець; для кукурудзи - цинк; для бобових також важливі мідь, цинк та марганець а особливо молібден і кобальт, які стимулюють процес азотфіксації. Найбільший ефект досягається від застосування тих сумішей, в яких містяться всі необхідні мікроелементи в оптимальних пропорціях.
Мідь входить до складу окисних ферментів - поліфенолоксидази, лактази, дегідрогенази і аскорбіноксідази, які здійснюють реакції окислення перенесенням електронів з субстрату до молекулярного кисню. Також мідь активує фермент, що запобігає руйнування клітин рослин. Кількість міді в момент проростання корінців рослини зменшується і відновлюється тільки при переході на самостійне живлення. Тому початковий етап розвитку рослин по відношенню до міді є критичним. Насіння, оброблене міддю, за темпами росту випереджає за збільшенням вегетативної маси і посиленням кореневої системи на 20% . В результаті рослини виявляються більш стійкими до перепадів температур і легше переносять ґрунтову посуху. Внесення високих доз азотних добрив підсилює потребу рослин у міді, що також сприяє загостренню симптомів нестачі міді.
Цинк - каталізатор у багатьох ферментних системах. Вплив цинку на ріст рослин здійснюється через його участь в синтезі та обміні ауксинів та особливо індолілоцтової кислоти. Нестача цинку пригнічує швидкість поділу клітин, що призводить до морфологічних змін. Характерною ознакою нестачі цинку є часткова затримка росту, а часто і повна його зупинка.
Марганець. Завдяки здатності переносити електрони шляхом зміни валентності він є каталізатором більшості ферментних комплексів, особливо тих, які беруть участь в диханні рослини. Під час марганцевого голоду відмічається слабкий розвиток кореневої системи. Рослинам доступний лише двох валентний марганець.
Бор не входить до складу ферментів, але за дефіциту бору фермент, що окислює в рослинах феноли, стає занадто активним, роблячи їх дуже токсичними. Тому нестача бору веде до загибелі проростків вже на початку росту.
Сьогодення потребує мікроелементів в халатній формі, їх ефективність в 10-20 разів вище, ніж у відповідних сульфатів.
Хелати - це сполуки, в яких іони металів (Fe, Mn, Zn, Cu, Co) стабілізовані за допомогою органічних молекул. Саме тому хелати мікроелементів сумісні з протруйниками і не дають осаду в бакових сумішах. Таке добриво, під назвою «Оракул насіння», пропонує компанія «Долина».
«Оракул насіння» - це комплексне рідке мікродобриво, для обробки насіння польових, овочевих, декоративних культур, квітів, лучних та газонних трав.
СКЛАД, г/л
Азот    NH4    20
Фосфор    P2O5    44
Калій    K2O    54
Сірка    SO3    23
Залізо    Fe    15
Мідь    Cu    5.4
Цинк    Zn    5.4
Бор    B    1.8
Марганець    Mn    15
Кобальт    Co    0.1
Молібден    Mo    0.4
Культура    Норма внесення, л/т
Зернові колосові культури; буряки (цукрові столові та кормові); овочеві культури; лучні та газонні трави; декоративні культури;    0.3-0.5
Кукурудза; соняшник; ріпак; зернобобові культури;    0.5-1.0
------------------------------------------------------------------------------
ОРАКУЛ хелат бору


Наукою давно доведено важливість Бора для рослин. Бор бере участь в поділу рослинних клітин, синтезі білків, а також є необхідним компонентом клітинних мембран. Більшість мембран має подібний хімічний склад -приблизно однакова кількість білків, ліпідів і невелика кількість вуглеводів. Мембрани з біосинтетичною функцією, наприклад, внутрішня мембрана мітохондрій, містять фосфоліпіди, невід`ємною частиною яких є коламін. Коламін - володіє високою фізіологічної і біохімічної активністю. Підвищує активність ферментів, активізує білковий і фосфорний обмін. Саме тому в якості хелатуючого агента «Оракул хелат бору» було взято коламін. Даний хелатуючий агент дозволяє не тільки максимально підвищити засвоюваність бору, а й забезпечити молоді зростаючі клітини коламіном.
«Оракул хелат Бору» містить: Бор-155г/л; Коламін - 280 г/л, включаючи азот - 60 г/л.
Підтвердженням високої ефективності використання препаратів компанії Долина є досліди, проведені Львівським НАУ. Кіровоградським інститутом АПВ, Інститутом рослинництва ім. Юр`єва, Інститутом землеробства і тваринництва західного регіону. Рівненським інститутом АПВ, Одеським інститутом АПВ, Кримським інститутом АПВ, Інститутом олійних культур. Луганським НАУ. Вінницькою ДСДС. Рівненським держекспертцентром та багатьма иншими закладами, які показали підвищення врожайності озимої пшениці на 4,5-9,6 ц/га та озимого ріпаку на 3,7-8,2 ц/га.
Багато років препарати компанії Долина широко застосовуються в технологіях вирощування основних сільськогосподарських купьтур в різноманітних грунтово-кліматичних умовах України.
Культура    Строки внесення    Норма внесення л/га
Соняшник    3-4 пар листків    1,0-1,5
    6-8 пар листків    
Ріпак    4-5 листків    1,0-1,5
    бутонізація    
Цукрові та кормові буряки    4-6 листків змикання листків в міжряддях    1,0-2,5
Виноград    перед цвітінням    1,0-1,5
    перед достиганням    
Плодові насадження    перед цвітінням    1,0-1,5
    утворення зав`язі    
Овочі та інші культури    активний ріст (при нестачі бору з інтервалом не менше 2-х нижнів)    0,5-1,0
Витрати робочого розчину:
польові культури - 150-300 л/га;
плодові насадження - 500-1000 л/га.

Вимпел®, 77% р. До складу РРР «Вимпел» входять поліетиленоксиди (ПЕО - 1500 - 54% та ПЕО - 400 - 23%) і солі гумінових кислот. ПЕО - 400 має низьку молекулярну масу, тому він легко проникає в тканини, виконуючи при цьому роль транспортного агента для всіх препа¬ратів, які використовуються спільно з РРР "Вимпел". Також ПЕО - 400 структурує вільну внутриклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність, прискорює процес фотосинтезу, транспірації та інтенсивність мінерального живлення. ПЕО - 1500 має високу плівкоутворюючу здатність, отже РРР "Вимпел" можна використовувати в бакових сумішах з ЗЗР і мікродобривами в якості прилипача, що забезпечує повне змочування та закріплення препарату на насінні або листі рослин. Одночасна дія двох полімерів підвищує осмотичний тиск, направлений всередину клітини; змінює білковий обмін, що виражається в синтезі стресових білків, а також в підвищенні кількості цукру в рослині. Ці зміни роблять організм рослини більш стійким до...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ