БОР ЧП

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 20603, Черкасская обл., г. Шпола, ул. Ленина 43а

Телефон:

+380 показать телефон ,
Фото

Микроудобрения НАНИТ

Микроудобрения НАНИТ
цена:
0.00 UAH
договорная
тип: розница и опт
в наличии
тел: показать номер

НАНіТ Master :

ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНЕ РІДКЕ ДОБРИВО ДЛЯ ОБРОБКИ ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ ТА ПОЗАКОРЕНЕВОГО ПІДЖИВЛЕННЯ РОСЛИН

Особливістю складу препарату НАНІТ Master є повний комплекс макро- і мікроелементів з підвищеним вмістом фосфору та фізіологічно - активних речовин.
Наявність не просто доступного фосфору, а відразу трьох форм фосфору: в формі
фосфату, фосфіту та органічного фосфору. Фосфатна форма забезпечує пролонговане живлення рослин фосфором, дає стимул енергетичним процесам в клітинах, особливо стимулють ріст і розвиток кореневої системи. Фосфітна форма, крім фосфорного живлення, має дещо відмінні властивості рухається по ксилемних та флоемних судинах, підвищує стійкість рослинного організму до патогенів.
Використовується НАНІТ Master для листового підживлення та обробки насіння.

 

 Наніт Power

ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНЕ РІДКЕ ДОБРИВО З ВИСОКИМ ВМІСТОМ КАЛІЮ ТА ФОСФОРУ

Особливістю складу препарату НАНІТ POWER є підвищений вміст фосфору і калію та повний комплекс макроелементів, мікроелементів та біологічно - активних речовин. Наявність доступного калію сприяє насиченню рослинами цукрів та підвищенню зимостійкості Калій – єдиний елемент, що не входить до стійких комплексів в рослині, знаходиться в клітинній рідині та приймає участь найважливіших біохімічних процесах: Регулює вуглеводний та білковий обмін. Калій не тільки збільшує вміст вуглеводів, а й змінює їх співвідношення, сприяючи переходу моносахаридів в сахарозу. Листове живлення рослин препаратом НАНІТ POWER є найбільш швидким та ефективним способом забезпечення рослин дифіцитними елементами живлення т на початкових етапах розвитку так і при формуванні генеративних органів.

 

Наніт Turbo

ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНЕ РІДКЕ ДОБРИВО З ВИСОКОМ ВМІСТОМ АЗОТУ ТА МАГНІЮ

Особливістю складу препарату НАНІТ Turbo є високий вміст азоту та магнію.
Застосування НАНІТ Turbo сприяє зниженню стресового впливу від внесення хімічних засобів захисту рослин Магній входить до складу хлорофілу і безпосередньо бере участь у фотосинтезі. НАНІТ Turbo – забезпечує потребу рослин у легкодоступному азоту та магнію в критичні періоди росту та розвитку.
НАНІТ Turbo – компенсує дефіцит макро- і мікроелементів в період закладки врожаю. Стимулює ріст і розвиток рослин, впливає на доступність інших елементів живлення. НАНІТ Turbo – застосовується при вирощуванні всіх польових культур, особливо при відновленні весняно« вегетації, та в фази активного росту і розвитку.

 

Наніт Thermo

ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНЕ РІДКЕ ДОБРИВО ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В УМОВАХ ПОСУХИ ТА ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР

 Особливістю складу препарату НАНІТ Thermo - с високий вміст кремнію та калію НАНІТ Thermo препарат для підживлення рослин в умовах посухи та високих температур.
 Калій регулює процеси транспірації і дихання, контролюючи відкриття та закриття продихів.
 тому при достатній кількості калію підтримується тургор і скорочуються втрати води в умовах посухи та спекотної погоди. Калій сприяє росту судин ксилеми, покращуючи таким чином, можливість транспорту цукру і накопичення вуглеводів. Кремній відіграє значну роль у зниженні інтенсивності випаровування вологи з листової поверхні.     

 

 

Наніт Premium


ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНЕ ДОБРИВО З ПІДВИЩЕНИМ ВМІСТОМ СІРКИ, МАГНІЮ І МІДІ


 Особливістю складу препарату НАНІТ Premium є підвищений вміст мезоелементів сірки та магнію, мікроелементів та комплексу біологічно - активних речовин. Сірка с складовою частиною амінокислот, що відіграють важливу роль у формуванні білків рослини. Позитивний вплив сірки часто залишається непоміченим. оскільки впливає вона не на величину врожаю, а на його якість.
Магній – важливий елемент, який бере участь у енергитичному обміну рослинного організму. Потреба рослин в магнії найвища в процесі росту і в посушливі періоди. Крім того, антагоністом магнію в ґрунті с калій: як надлишок калію в фунті, так і інтенсивна, підкормка кальними добривами можуть знизити доступність магнію з ґрунту.

 

Наніт Bio


РІСТ СТИМУЛЮЮЧЕ РІДКЕ ДОБРИВО ДЛЯ ОБРОБКИ ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ ТА ПОЗАКОРЕНЕВОГО ПІДЖИВЛЕННЯ РОСЛИН


Особливістю складу препарату НАНІТ Bio є високий вміст фізіологічно - активних речовин з комплексом макро- і мікроелементів. Катіони мікроелементів в складі НАНІТ Bio мають повне хелатування. що забезпечує високу швидкість поглинання їх рослинами. До складу НАНІТ Bio входять: фульвокислоти. що стимулюють поглинання поживних речовим і відповідно підвищують ефективність споживання поживних речовин з будь яких синтетичних або органічних добрив. Амінокислоти, що мають важливе значення як фактори росту і являють собою запас сполук, необхідних для проходження біологічних процесів.

 

Наніт B11


НАНІТ BOR

Переваги
•    Збільшення кількості квіток та їх краще запилення;
•    Поліпшення процесу цвітіння;
•    Підвищення імунітету рослин;
•    Накопичення та транспорту цукрів;
•    Зниження пустоколосся та череззерниці;
•    Зменшення кореневих та плодових гнилей;
Властивості
Основна фізіологічна функція бору полягає в участі в обміні ауксинів та фенольних сполук. Бор активує білковий обмін, синтез і функції нуклеїнових кислот та енергетичні процеси в клітинах. Сприяє синтезу хлорофілу та асиміляції CO2, нагромадженню вітамінів. Бор підвищує посухо- і солестійкість. Впливає на ріст та розвиток кореневої системи, особливо молодих коренів і формування квіток, пилку, запилення, насіннєву продуктивність, на розвиток точок росту. Ознаки гострої недостачі бору проявляється насамперед у верхніх ярусах рослини, на молодих листках видно білі або жовті плями, пізніше листки засихають. Рослини довго цвітуть, погано зав’язується насіння, знижується  врожай. У буряків спостерігається хлороз серцевинних листків і загнивання кореня; у картоплі верхівки стебел відмирають або закручуються; у ріпаку зменшується кількість стручків і насіння в стручках, гальмується ріст рослин. Нестача бору посилюється за надмірного внесення азотних, калійних добрив та вапна, в умовах посухи.
 Загальні рекомендації
Внесення бору є обов’язковим на кислих ґрунтах. Можливе використання в бакових сумішах з комплексними мікродобривами НАНІТ BOR
Не виконувати позакореневого підживлення при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах та сильному поривчастому вітрі.

 

Наніт Zn


КОМПЛЕКСНЕ РІДКЕ ДОБРИВО ДЛЯ ПОЗАКОРЕНЕВОГО
ПІДЖИВЛЕННЯ РОСЛИН


Особливістю складу препарату НАНІТ Zn це концентроване комплексне мікродобриво, що містить цинк у халатній формі. Застосовується для підживлення культур, чутливих до нестачі цинку (кукурудза, бобові, овочеві та ін.). Цинк активує 30 ферментних систем в клітині. Входить до складу активних центрів ферментів.
Бере участь в диханні, білковому, вуглеводному і нуклеїновому обмінах. Регулює ріст, впливає на утворення амінокислоти триптофану, підвищує вміст фітогормонів, що впливають на накопичення біомаси рослин. - гіберелінів. Цинк необхідних для нормального розвитку яйцеклітини і розвитку зародку. Він підвищує посухо-, жаро- і холодостійкість рослин.

 

 

НАНіТ Master : ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНЕ РІДКЕ ДОБРИВО ДЛЯ ОБРОБКИ ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ ТА ПОЗАКОРЕНЕВОГО ПІДЖИВЛЕННЯ РОСЛИН Особливістю складу препарату НАНІТ Master є повний комплекс макро- і мікроелементів з підвищеним вмістом фосфору та фізіологічно - активних речовин. Наявність не просто доступного фосфору, а відразу трьох форм фосфору: в формі фосфату, фосфіту та органічного фосфору. Фосфатна форма забезпечує пролонговане живлення рослин фосфором, дає стимул енергетичним процесам в клітинах, особливо стимулють ріст і розвиток кореневої системи. Фосфітна форма, крім фосфорного живлення, має дещо відмінні властивості рухається по ксилемних та флоемних судинах, підвищує стійкість рослинного організму до патогенів. Використовується НАНІТ Master для листового підживлення та обробки насіння. Наніт Power ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНЕ РІДКЕ ДОБРИВО З ВИСОКИМ ВМІСТОМ КАЛІЮ ТА ФОСФОРУ Особливістю складу препарату НАНІТ POWER є підвищений вміст фосфору і калію та повний комплекс макроелеме...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
Наши контакты
+380 показать телефон
+380 (97) 409-48-41
Дирекция
+380 (50) 054-53-82
Дирекция
Украина, 20603, Черкасская обл., г. Шпола, ул. Ленина 43а
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2018 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ