Запчасти для строительной, дорожной и сельхозтехники от производителя, Высевающие диски для сеялок Monosem
Реклама на портале
Семена подсолнечника
Реклама на портале
зерновозы, зерновозы маз, зерновозы ford
Рубрики

АГРО-ІНВЕСТ-СЕРВІС

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, Кировоградская обл., г. Кировоград

Телефон:

+380 показать телефон ,
Фото

Сівалка СЗ з заводу

Сівалка СЗ з заводу
заказать товар
перезвоните мне
Способы доставки  способы доставки
Бесплатная доставка
цена:
430000.00 UAH
430000,00 грн / шт
тип: розница и опт
в наличии
тел: показать номер
Нова сівалка з заводу, Заводська сівалка СЗ 5,4 – це нове покоління сівалок для рядового посіву насіння зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин), дрібнонасінних культур (ріпак, гірчиця), сипучого і середньо сипучого насіння трав, з одночасним внесенням мінеральних добрив і коткуванням ґрунту в засіяних рядках. 
Заводська сівалка СЗ 5,4 - нового покоління має ряд переваг: бункери для насіння і добрив з обсягом збільшеним в 1,5 рази (тукові - 1000 дм3, зернові - 500 дм3); систему безступінчастого регулювання норм висіву як насіння, так і добрив; зернові та тукові висівні апарати виконані з полімерного матеріалу; комбіновані котушки зернових висівних апаратів; дводискові сошники зі зміщеними дисками із сталі, яка містить бор.
Сівалки випускаються в наступних виконаннях: - Заводська сівалка СЗ 5,4 – для рядового посіву з дводисковими сошниками і пальцевими загортачами; - Заводська сівалка СЗ 5,4-06 – для рядового посіву з дводисковими сошниками і прикочуючими колесами.
Зернові і тукові висівні апарати виконані з полімерного матеріалу, що виключає можливість корозії деталей апаратів і відповідно збільшує термін експлуатації. Висіваючий апарат для насіння зернових і зернобобових культур оснащений заслінкою, яка має три фіксованих положення, що регулюють норму подачі насіннєвого матеріалу на гвинтові котушки. Висіваючий апарат для дрібнонасінних культур також оснащений окремою заслінкою, яка має три фіксованих положення, що регулюють норму подачі насіннєвого матеріалу на штифтову котушку.
Доставка по всій території України
Нова сівалка з заводу, Заводська сівалка СЗ 5,4 – це нове покоління сівалок для рядового посіву насіння зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин), дрібнонасінних культур (ріпак, гірчиця), сипучого і середньо сипучого насіння трав, з одночасним внесенням мінеральних добрив і коткуванням ґрунту в засіяних рядках. Заводська сівалка СЗ 5,4 - нового покоління має ряд переваг: бункери для насіння і добрив з обсягом збільшеним в 1,5 рази (тукові - 1000 дм3, зернові - 500 дм3); систему безступінчастого регулювання норм висіву як насіння, так і добрив; зернові та тукові висівні апарати виконані з полімерного матеріалу; комбіновані котушки зернових висівних апаратів; дводискові сошники зі зміщеними дисками із сталі, яка містить бор. Сівалки випускаються в наступних виконаннях: - Заводська сівалка СЗ 5,4 – для рядового посіву з дводисковими сошниками і пальцевими загортачами; - Заводська сівалка СЗ 5,4-06 – для рядового п...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ