Запчасти для строительной, дорожной и сельхозтехники от производителя, Высевающие диски для сеялок Monosem
Реклама на портале
Семена подсолнечника
Реклама на портале
зерновозы, зерновозы маз, зерновозы ford
Рубрики

ПП "Союз Агро Инвест 2007"

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 51280, Днепропетровская обл., г. Новомосковск, ул. З.Белой, 84.

Телефон:

+380 показать телефон , , , ,
Фото

Инсектицид Нурел Д

Инсектицид Нурел Д
заказать товар
перезвоните мне
Способы доставки  способы доставки
Бесплатная доставка
Самовывоз
Доставка почтой
Транспортная компания
Условия оплаты  условия оплаты
×
Наличными
Безналичный расчет
Наложенным платежом
Предоплата
Кредит
цена:
21.85 USD
21,85 $ / л
тип: розница и опт
в наличии
тел: показать номер

Инсектицид Нурел Д

 Комбінований інсектоакарицид широкого спектру дії для знищення комплексу відкрито живучих сисних і гризучих комах та обмеження розвитку рослиноїдних кліщів. Високоефективний інсектицид для обробки складських приміщень, при складської території та захисту зерна при зберіганні від шкідників запасів   Механізм дії Інсектицид контактної, шлункової, фумігантної та репелентної дії, заснований на синергістичній взаємодії діючих речовин 2-х хімічних класів: фосфорорганічного й піретроїдного. Нурелл Д знищує комплекс відкрито живучих сисних і гризучих комах на всіх стадіях їхнього розвитку (імаго, личинки, яйця), обмежує розвиток рослиноїдних кліщів та чинить інсектицидну дію на низку ґрунтових шкідників. Ефективний проти шкідників, стійких до піретроїдних і фосфорорганічних сполук.  Висока початкова токсичність. Загибель комах і личинок відбувається в перші 48 годин після обробки. Період захисної дії складає 15-20 днів після внесення.  Стійкий до змивання опадами.   Спектр дії:  

ДовгоносикиCurculionidae LatreilleБлішкиChastocnema concinna Fall.
ЛистоїдиChrysomelidae LatreilleПилильщикиTethrediidae)
П’явиціОulema melanopus L.Плодожерка яблуневаCarpocapsd pomonella L.
Хлібні жужелиціZabrus tenebrioides G.Міль яблуневаHyponomeuta malinellus Zеll.
ЛистокруткиSparganothis pilleriana Den. et SchiffСовкиNoctuidae
ШовкопрядиEupterotidaeТрипсиHaplothrips tritici Kurd
ПопелиціAphidoideaМедяниця яблунева (листоблішка)Psylla mali Fjorst.
ЩитівкиQuadraspidiotus perniciosus ComstКлопи- черепашкиEurygasteг integriceps Put.
Несправжні щитівкиTulecanium mail SchrankСарана перелітнаLocusta migratoria L.
Луговий метеликLoxostege sticticalis L.Кліщ червоний яблуневийMetatetranychus ulmi Косh.
Квіткоїд ріпаковийMeligethes aeneus F.Ріпаковий пильщикAthalia colibri L.

  Нурелл Д володіє кишковою, контактною, фумігантною, локально-системною та репелентною діями. Інсектицид тривалої захисної дії, завдяки чому можна понизити кількість обприскувань за сезон. Діє на дорослі особини та личинок на всіх стадіях розвитку. Володіє фумігантною властивістю та ефективно знищує комах з прихованим способом життя (листовійки, мінуючі молі та ін.). При новому відродженні шкідників на культурі вони гинуть після попадання препарату в шлунок. Залишкова ефективність не призводить до загибелі бджіл, тому що активна речовина не проникає в нектар і пилок, якщо обробіток був проведений до цвітіння культури.   Загальні рекомендації Для досягнення високої ефективності препарату Нурелл Д обробку рослин необхідно починати при чисельності шкідників, що відповідає економічному порогу шкодочинності.  Обприскування пшениці, ячменю, цукрових буряків та інших культур рекомендується проводити в період вегетації, яблуневі сади – до і після цвітіння. Обов'язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рясне змочування рослин під час внесення препарату. Нурелл Д не можна використовувати у спекотні дні (з температурою понад +25°С). Обприскування краще проводити у вечірні години або вранці.  Максимальна кількість обробок – 2. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с. Сумісний з більшістю пестицидів за винятком сильнолужних сполук.  Строк останньої обробки до збирання врожаю – 30-40 днів. Проводити механізовані роботи дозволяється через 3 доби, ручні роботи – 7 діб.   Спосіб застосування і норми При наземному обприскуванні норма витрати робочого розчину 200-400 л/га. Якщо препаратНурелл Д використовують разом з рідкими добривами, то норма витрати робочого розчину може бути знижена до 100-150 л/га. Підвищена норма витрати робочого розчину гарантує високу ефективність препарату. Для обробітку зернових культур дозволено використання препарату за допомогою авіації. Для садів, в залежності від віку і фази розвитку, витрати робочого розчину – 500-2000 л/га.  

КультуриШкідливі об'єктиНорма витрати препарату, л/гаСтрок останньої обробки, дні
Картопляколорадський жук0,540
Ріпакріпаковий пильщик, ріпаковий квіткоїд0,6в фазі зеленого бутона
Пшеницяп’явиця, хлібна жужелиця, трипс0,75-1,030
Ячмінь0,5-0,7530
Буряки цукрові, столовіблішки1,540
попелиці0,840
звичайний буряковий довгоносик, совка, щитоноски, луговий метелик1-1,540
Яблуняплодожерки, листовійки, міль, кліщі, попелиці, щитівки1,0-1,540
Пасовища, дика рослинністьсаранові0,520

  Завдяки фумігантним властивостям та стійкості на інертних поверхнях Нурелл Д якнайкраще підходить для захисту складських приміщень і запасів зерна при зберіганні, від комплексу комірних шкідників. До застосування препарату Нурелл Д проводять прибирання приміщень, особливу увагу звертають на важкодоступні місця: щілини, тріщини в стінах, де зазвичай ховаються шкідники. Залишки зерна, сміття, павутиння, непотрібну тару виносять за територію приміщення і знищують у спеціально відведеному місці. Для досягнення максимального ефекту обприскування стін, підлоги, обладнання, порожніх відсіків потрібно проводити двічі: одразу після звільнення від старих запасів і безпосередньо перед закладкою на зберігання зерна нового врожаю. Для виключення міграції шкідників у приміщення ззовні, також обробляють при складську територію. Після закінчення експозиції обов`язково провітрюйте приміщення не менш ніж добу.

 

Производитель Syngenta
Страна производительШвейцария
Нурел Динсектицид широкого спектра действия
Инсектицид Нурел Д Комбінований інсектоакарицид широкого спектру дії для знищення комплексу відкрито живучих сисних і гризучих комах та обмеження розвитку рослиноїдних кліщів. Високоефективний інсектицид для обробки складських приміщень, при складської території та захисту зерна при зберіганні від шкідників запасів Механізм дії Інсектицид контактної, шлункової, фумігантної та репелентної дії, заснований на синергістичній взаємодії діючих речовин 2-х хімічних класів: фосфорорганічного й піретроїдного. Нурелл Д знищує комплекс відкрито живучих сисних і гризучих комах на всіх стадіях їхнього розвитку (імаго, личинки, яйця), обмежує розвиток рослиноїдних кліщів та чинить інсектицидну дію на низку ґрунтових шкідників. Ефективний проти шкідників, стійких до піретроїдних і фосфорорганічних сполук. Висока початкова токсичність. Загибель комах і личинок відбувається в перші 48 годин після обробки. Період захисної дії складає 15-20 днів після внесення. Стійкий до змивання опа...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ