ТОВ НВП Благодатное

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 61003, Харьковская обл., г. Харьков, пер.Театральный,11/13 оф.412

Телефон:

+380 показать телефоны , , ,

Гербицид Корд, ЗП

Гербицид Корд, ЗП
заказать товар
перезвоните мне
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
Способы доставки  способы доставки
×
Транспортная компания
Доставка курьером
Условия оплаты  условия оплаты
×
Безналичный расчет
Цены указаны в гривне с НДС, оплата на расчетный счет; возможна оплата на счет ЧП; Если цены указаны в у.е.-пересчет по курсу НБУ( в том числе НДС)
Цена:
111.87 USD
111,87 $ / кг
Мин. заказ: 6 кг
Тип: розница и опт
в наличии
Тел: показать номер

КОРД, ЗП®

Післясходовий гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних дводольних видів бур’янів.

  •  препарат є безпечним для культурної рослини на всіх фазах її росту і розвитку;
  •  вже через декілька годин після обробки бур’яни зупиняються в рості;
  •  головним фактором, що визначає час застосування препарату є фаза розвитку бур’яну (від фази сім’ядоль до двох справжніх листків);
  •  має дуже низьку норму внесення, що значно зменшує пестицидне навантаження на навколишнє середовище;
  •  ідеальний партнер у бакових сумішах.

Діюча речовина. Трифлусульфурон-метил, 500 г/кг.

Препаративна форма. Порошок, що змочується.

Хімічна група. Похідна сульфонілсечовини.

Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки, враховуючи фазу розвитку культури. Не рекомендується робити бакові суміші препаратами з групи фосфорорганічних сполук.

Механізм дії. Системна дія. Потрапляючи в рослину переважно через листя та частково через кореневу систему, препарат проникає до точки росту, де уповільнює поділ ростових клітин, зупиняючи ріст бур’янів.

Спектр дії.

Чутливі бур’яни: жабрій ладанний, льонок звичайний, незабудка польова, вероніка персидська, гірчак (види), галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, канатник Теофраста, кропива (види), курячі очки польові, молочай сонцегляд, падалиця ріпаку, паслін чорний, підмаренник чіпкий, редька дика, ромашка (види), талабан польовий, щириця (види).

Середньочутливі: фіалка польова, спориш звичайний, переліска однорічна, осот городній, кропива жалка, петрушка собача, мак самосійка, волошка синя, шпергель звичайний, роман польовий.

Малочутливі бур’яни: амброзія полинолиста, берізка польова, вероніка плющелиста, зірочник середній, лобода біла, лутига розлога, мак дикий, осот рожевий, рутка лікарська, спориш звичайний, фіалка польова, чистець однорічний, мишій (види), метлюг звичайний, пальчатка, гірчак березковидний, вівсюг звичайний, падалиця зернових.

Культура   Норма витрати препарату, г/га Спектр дії Спосіб, час обробки
Буряк цукровий   30 г/га + ПАР ТАНДЕМ   Однорічні дводольні бур'яни Обприскування від появи сходів до фази змикання рядків культури

Максимальна кількість обробок — 1.

Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину — 150-250 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту.

Рекомендується додавати ПАР ТАНДЕМ при обприскуванні, незалежно від того, використовується препарат сам чи у суміші з іншим препаратом. Обробку необхідно проводити в період інтенсивного росту бур’янів та культури. Застосовується КОРД від появи сходів до фази змикання рядків культури. Оптимальні умови для застосування препарату тепла погода (15–25°С) при оптимальній вологості ґрунту і повітря.

Не рекомендується використовувати препарат у посівах культурних рослин, що перебувають у стресовому стані (холод, посуха, сильна пошкодженість шкідниками, ураженість хворобами, внесення на передодні пестицидів та інші негативні фактори), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Нерівномірне обприскування та неповне покриття бур’яну є негативними факторами, що впливають на ефективність дії гербіциду. Протягом 7 днів до або після застосування препарату не проводити міжрядну обробку ґрунту.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).

Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки.

Упаковка. 60 г.

КОРД, ЗП® Післясходовий гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних дводольних видів бур’янів. препарат є безпечним для культурної рослини на всіх фазах її росту і розвитку; вже через декілька годин після обробки бур’яни зупиняються в рості; головним фактором, що визначає час застосування препарату є фаза розвитку бур’яну (від фази сім’ядоль до двох справжніх листків); має дуже низьку норму внесення, що значно зменшує пестицидне навантаження на навколишнє середовище; ідеальний партнер у бакових сумішах. Діюча речовина. Трифлусульфурон-метил, 500 г/кг. Препаративна форма. Порошок, що змочується. Хімічна група. Похідна сульфонілсечовини. Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевіри...еще ►
РУБРИКА:  Гербициды
Обновлен 19.11.17
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (98) 82-85-910
Дирекция
+380 (95) 34-68-442
Сбыт
+380 (67) 55-78-946
Сбыт
+380 (66) 10-39-343
Сбыт
+380 (57) 706 47 07
Факс
Украина, 61003, Харьковская обл., г. Харьков, пер.Театральный,11/13 оф.412
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2017 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ