запчасти к комбайнам, запчасти к сельхозтехнике, запчасти к спецтехнике, запчасти к двигателям
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Старобельский, Гибрид Командор
шины для индустриальной техники, дорожно-строительной и сельскохозяйственной техники
паралельное вождение
Рубрики

Триплекс ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 49098, Днепропетровская обл., г. Днепр, пер. Любарского 12

Телефон:

+380 показать телефоны ,
Фото

Капкан клейкая ловушка для грызунов

Показать оптовые цены
заказать товар
перезвоните мне
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
Способы доставки  способы доставки
×
Самовывоз
Доставка почтой
Условия оплаты  условия оплаты
×
Безналичный расчет
Цена:
8.80 UAH
8,80 грн / шт
Тип: розница и опт
в наличии
Тел: показать номер

ІНСТРУКЦІЯ по використанню клейової пастки КАПКАН.

  1.    Повна назва:    КАПКАН ― клейова пастка для відлову гризунів та комах.

   2.   Виробник:   Вироблено    в КНР.

   3.   Склад засобу:  Клейова  пастка Капкан ― представляє собою картону основу(21,5 х 13,5), на яку нанесено     шар  клею, закриту  зверху захисною плівкою з паперу.

   4.    Призначення засобу:   Клейова пастка КАПКАН– це універсальний засіб, призначений  для виявлення та відлову дрібних гризунів, тарганів, мурах та інших шкідливих комах, що повзають.

   5.    Сфера застосування засобу: в побуті;  у сфері профілактичної дезінфекції для дератизації  та дезінсекції  житлових та нежитлових приміщень, у лікувальних  та дитячих закладах, у закладах громадського харчування і торгівлі, хлібокомбінатах, підприємствах харчової та переробної промисловості, на комунально-побутових об’єктах, складах, сховищах , теплицях тощо, а також на інших об’єктах, де використання отрути заборонене або небажане.

    6.    Безпека засобу: За токсикологічними властивостями Клейова пастка КАПКАН  для виявлення та відлову гризунів та шкідливих комах за звичайних умов використання не представляє небезпеки для людини та оточуючого середовища.

   7.    Спосіб застосування: Зняти запобіжний папір.  Пастку  покласти або підвісити, щоб клейова робоча поверхня була відкритою.  Встановлюють пастку  в місцях ймовірного скупчення, на шляхах пересування шкідників із розрахунку 2-5 пасток на  10м.кв., залежно від чисельності гризунів чи комах.  Перевіряти пастку щоденно. Пастку встановлювати в приміщеннях в місцях недосяжних дітям, домашнім тваринам та птахам.

 8.    Умови зберігання, транспортування, утилізації засобу: Зберігати пастку  в сухому прохолодному місці, недосяжному для дітей та тварин, окремо від лікарських препаратів, продуктів харчування та речовин, що мають різкі запахи, на відстані від джерел тепла.  Уникати попадання на клейову поверхню піску, пилу, сміття, опадів   та прямих сонячних променів. Порожню пастку після використання загортають у папір та викидають з побутовим сміттям. Впійманих  на пастку гризунів слід зморювати шляхом занурювання під воду. Пастку з тушками загиблих гризунів закопати в землю на глибину не менше ніж на 0,5м, попередньо засипавши негашеним вапном. Роботи із зморювання та утилізації слід  проводити в господарських рукавицях.  Уникати фізичного контакту з впійманими гризунами. Після проведення робіт ретельно вимити руки з милом.Транспортують засіб у транспортній тарі усіма видами критого транспорту згідно з чинними правилами перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту. Транспортування згідно вимог ДСанПіН 6026 Б-91. Транспортна тара виготовлена з гофрованого картону вміщує 288 шт(4 Х 72) клейових пасток, які в свою чергу запаковані в споживчу картонну тару в кількості  75шт. Розмір пастки  21,5 х 13,5см.

9.   Термін придатності:  4 роки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Страна производитель Украина
ІНСТРУКЦІЯ по використанню клейової пастки КАПКАН. 1. Повна назва: КАПКАН ― клейова пастка для відлову гризунів та комах. 2. Виробник: Вироблено в КНР. 3. Склад засобу: Клейова пастка Капкан ― представляє собою картону основу(21,5 х 13,5), на яку нанесено шар клею, закриту зверху захисною плівкою з паперу. 4. Призначення засобу: Клейова пастка КАПКАН– це універсальний засіб, призначений для виявлення та відлову дрібних гризунів, тарганів, мурах та інших шкідливих комах, що повзають. 5. Сфера застосування засобу: в побуті; у сфері профілактичної дезінфекції для дератизації та дезінсекції житлових та нежитлових приміщень, у лікувальних та дитячих закладах, у закладах громадського харчування і торгівлі, хлібокомбінатах, підприємствах харчової та переробної промисловості, на комунально-побутових об’єктах, складах, сховищах , теплицях тощо, а також на інших об...еще ►
РУБРИКА:  Родентициды Укравит
Обновлен 12.09.17
Добавлен 01.06.17
2009-2017 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ