Реклама на портале
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Кредо, Гибрид Командор, Степок
Реклама на портале
зерновозы, зерновозы маз, зерновозы ford
Рубрики

Альфа-Химгруп ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, Киевская обл., г.Киев

Телефон:

+380 показать телефон , ,

Удобрения `Нокаут`

Удобрения `Нокаут`
цена:
0.00 UAH
договорная
тип: розница и опт
в наличии
тел: показать номер

Удобрения `Нокаут`

НОКАУТ - високоефективний препарат проти більшості шкідників сільськогосподарських культур. Максимальна ефективність досягається правильним початком роботи, що враховує перші ознаки появи шкідників та дані прогнозів. Рівномірне покриття рослин робочою рідиною – одна із основних вимог. У спекотні дні обприскування інсектицидом НОКАУТ слід проводити в ранкові чи вечірні години при температурі повітря не вище +20оС. НОКАУТ є абсолютно безпечним для бджіл завдяки своїм репелентним властивостям, які відганяють бджіл від оброблених ділянок. Його можна застосовувати на сільськогосподарських культурах у період їх цвітіння.

Удобрения `Нокаут` НОКАУТ - високоефективний препарат проти більшості шкідників сільськогосподарських культур. Максимальна ефективність досягається правильним початком роботи, що враховує перші ознаки появи шкідників та дані прогнозів. Рівномірне покриття рослин робочою рідиною – одна із основних вимог. У спекотні дні обприскування інсектицидом НОКАУТ слід проводити в ранкові чи вечірні години при температурі повітря не вище +20оС. НОКАУТ є абсолютно безпечним для бджіл завдяки своїм репелентним властивостям, які відганяють бджіл від оброблених ділянок. Його можна застосовувати на сільськогосподарських культурах у період їх цвітіння.
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ