запчасти к комбайнам, запчасти к сельхозтехнике, запчасти к спецтехнике, запчасти к двигателям
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Старобельский, Гибрид Командор
шины для индустриальной техники, дорожно-строительной и сельскохозяйственной техники
паралельное вождение
Рубрики

Триплекс ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 49098, Днепропетровская обл., г. Днепр, пер. Любарского 12

Телефон:

+380 показать телефоны ,
Фото Фото1

Квик Байт спрей , 62,5 грн на 25 кв.м., имидаклоприд

Фото1
Показать оптовые цены
заказать товар
перезвоните мне
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
Способы доставки  способы доставки
×
Самовывоз
Доставка почтой
Условия оплаты  условия оплаты
×
Безналичный расчет
Цена:
135.00 UAH
135,00 грн / шт
Мин. заказ: 1 шт
Тип: розница и опт
в наличии
Тел: показать номер

ІНСТРУКЦІЯ  № _____

із застосування інсектицидного препарату

 «Квік-Байт® Спрей (QuickBayt® Spray)»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Повна назва засобу: інсектицидний препарат «Квік-Байт® Спрей (QuickBayt® Spray)»

1.2.  Заявник: фірма «Bayer SAS, Environmental Science» 16 Rue Jean-Marie Leclair,  CP 106, F-69266 Lyon Cedex 09, France

1.3.  Виробник: «Kwizda Agro GmbH», Werk Leobendorf, A-2100 Leobendorf, Laaer Bundesstrasse, Kwizda Allee 1, Austria на замовлення «Bayer SAS, Environmental Science», France.

1.5.  Назва діючої речовини та її концентрація: імідаклоприд – 10 %.

1.6. Формуляція: гранули від білого до бежевого кольору.

1.7. Застосування: препарат використовують у вигляді водної суспензії, котра попередньо готується на основі препарату «Квік-Байт® Спрей (QuickBayt® Spray)».

1.8.  Пакування: полімерні контейнери місткістю 0,25 кг, 1 кг, 400 кг.

1.9.  Специфічні біологічні властивості засобу: системний інсектицид контактно-кишкової дії проти широкого спектру шкідливих комах.

1.10. Класифікація ВООЗ: ІІІ клас небезпечності (помірно небезпечний).

1.11. Сумісність з іншими препаратами: рекомендуються попередні тестування на сумісність.

2. ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАСОБУ

Препарат «Квік-Байт® Спрей (QuickBayt® Spray)» призначений для використання фахівцями закладів профілактичної дезінфекції МОЗ України та інших організацій у середині та поблизу приміщень для утримання тварин, на сміттєзвалищах, підприємствах по переробці продуктів харчування,  усередині та поблизу житлових та виробничих приміщеннях у формі водного розчину з метою знищення мух та ґедзів.

3. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

Місця скупчення комах обробляють за допомогою розпилюючої апаратури, що забезпечує формування гідроаерозолю (ручні, ранцеві обприскувач) з відстані 20-30 см. Для знищення ґедзів та мух в приміщенні зачинити вікна та двері. Після обробки приміщення залишають закритими не менше ніж 2 години. Суцільна обробка поверхонь помешкань не рекомендується. Норма витрати: 250 г препарату розводять в 2 л води кімнатної температури, рівномірно перемішують впродовж 5 хв. Норма витрати підготовленого робочого розчину розрахована на обприскування 100 м2 наземної площі. Дезінсекцію проводять шляхом вибіркового обприскування суспензією «Квік-Байт® Спрей (QuickBayt® Spray)» не менше 30% поверхонь стін та/або підлоги.

Обприскують поверхні, яким комахи віддають перевагу (теплі сонячні стіни, віконні рами, плафони світильників і т.п.).

У місцях недоступних для обприскування або місцях, де нанесення інсектициду небажане розкладають або розвішують картонні  смужки або поліетиленові стрічки, попередньо оброблені суспензією інсектициду. Для приготування робочої суспензії розчиняють 250 г гранул інсектициду «Квік-Байт® Спрей (QuickBayt® Spray)» у 200 мл води кімнатної температури і ретельно перемішують для одержання однорідної суспензії. Для нанесення препарату на картонні смужки або поліетиленові стрічки використовують малярні щітки.

Тривалість захисної дії «Квік-Байт® Спрей (QuickBayt® Spray)» складає 4-8 тижнів.

4. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Забороняється обробляти інсектицидною суспензією робочі поверхні, з якими може контактувати людина. Робочу суспензію інсектициду не можна наносити на брудні, сильно пористі, а також свіжопобілені поверхні.

Під час приготування та застосування робочої суспензії необхідно користуватися засобами захисту органів дихання, шкіри та слизових оболонок, очей (халат, шапочка, гумові рукавиці, гумове взуття, герметичні захисні окуляри і респіратори).

До роботи із препаратом (приготування робочої суспензії, дезінсекції приміщень) не допускаються неповнолітні особи (до 18 років), вагітні жінки та  жінки, що годують немовлят, а також особи, для яких встановлені протипоказання під час попереднього медичного обстеження (захворювання органів дихання, підвищена чутливість до компонентів препарату).

Забороняється приймати їжу та напої, палити під час роботи із інсектицидом.

Після закінчення роботи обличчя та руки необхідно вимити водою з милом, рот прополоскати водою.

5. ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ОТРУЄННІ

5.1. Для запобігання випадкових отруєнь виключити можливість попадання засобу до організму людини (у шлунково-кишковий канал, в очі, на шкіру, в дихальні шляхи), дотримуючись запобіжних заходів та правил особистої гігієни.

5.2. При надходженні препарату до ротової порожнини та у шлунок людини рот полощуть чистою водою і звільняють шлунок від інсектициду (викликають блювоту, дають постраждалому активоване вугілля та сольовий проносний засіб). Забороняється викликати блювоту у потерпілого, що знаходиться в непритомному стані або при наявності судоми. Звернутися до лікувального закладу. Лікування симптоматичне.

5.3. При надходженні препарату на шкіру його знімають за допомогою сухого тампону, місце забруднення промивають водою з милом. При попаданні засобу в очі негайно їх добре промивають великою кількістю води.

5.4. При отруєні через дихальні шляхи виводять постраждалого на свіже повітря, звільняють від забрудненого одягу, направляють до медичного закладу.

6. ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ

6.1. Засіб транспортують в неушкодженій оригінальній упаковці виробника всіма видами критого транспорту згідно з чинними правилами перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту.

6.2. Зберігають препарат в недоступному для дітей місці в неушкодженій оригінальній упаковці в сухих приміщеннях, що добре вентилюються, окремо від харчових продуктів, питної води, ліків та корму для тварин, на відстані не менше 1 м від системи опалення та нагрівальних приладів, при температурі не вище 30°С. Уникати дії прямих сонячних променів та потрапляння засобу в каналізацію.

6.3. Гарантійний термін – 4 роки від дати виробництва при дотриманні умов зберігання, після приготування робочого розчину - 12 годин.

6.4. Номер партії та дата виробництва вказана на упаковці.

7. МЕТОДИ УТИЛІЗАЦІЇ ЗАСОБУ

Знешкодження тари з-під засобу проводять з використанням 2,5-5% розчину кальцинованої соди або 5% розчином їдкого лугу. Тару заповняють цим розчином, після чого її багаторазово промивають водою. Промивні води зливають до каналізації. Роботи по знешкодженню тари та обприскувачів проводять під керівництвом особи, відповідальної за застосування інсектицидного препарату.

Порожня тара не повинна використовуватись з іншою метою.

8. ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧА

Для уникнення ризиків для людини та довкілля слід дотримуватись інструкції щодо використання.


ІНСТРУКЦІЯ № _____ із застосування інсектицидного препарату «Квік-Байт ® Спрей (QuickBayt ® Spray)» 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1.1. Повна назва засобу : інсектицидний препарат «Квік-Байт ® Спрей (QuickBayt ® Spray)» 1.2. Заявник: фірма «Bayer SAS, Environmental Science» 16 Rue Jean-Marie Leclair, CP 106, F-69266 Lyon Cedex 09, France 1.3. Виробник: «Kwizda Agro GmbH», Werk Leobendorf, A-2100 Leobendorf, Laaer Bundesstrasse, Kwizda Allee 1, Austria на замовлення «Bayer SAS, Environmental Science», France. 1.5. Назва діючої речовини та її концентрація: імідаклоприд – 10 %. 1.6. Формуляція: гранули від білого до бежевого кольору. 1.7. Застосування: препарат використовують у вигляді водної суспензії, котра попередньо готується на основі препарату «Квік-Байт ® Спрей (QuickBayt ® S...еще ►
РУБРИКА:  Средства защиты от насекомых и грызунов
Обновлен 12.09.17
Добавлен 29.05.17
2009-2017 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ