Агрофирма Терра-Юг

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, Николаевская обл., г. Николаев

Телефон:

+380 показать телефоны
Фото

Насіння озимої пшениці Графиня

заказать товар
перезвоните мне
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
Цена:
0.00 UAH
договорная
Тип: розница и опт
в наличии
Тел: показать номер
ПШЕНИЦЯ ОЗИМА ГРАФИНЯ 6 ГРН/КГ

Озима пшениця Сорт Графиня

Сорт Графиня створений методом багатократних схрещувань з подальшим відбором кращих за господарсько-цінними ознаками зразків .Різновид - lutescens. Короткостебельниий сорт, кущ - прямій, соломина – тонка, міцна, висота рослин залежно від умов вирощування, коливається в межах 82-90 см, колос - білий, циліндричний середньої довжини і щільності; завдяки цьому

ОЗИМА ПШЕНИЦЯ СОРТ ГРАФИНЯ

Сорт Графиня створений методом багатократних схрещувань з подальшим відбором кращих за господарсько-цінними ознаками зразків .Різновид - lutescens. Короткостебельниий сорт, кущ - прямій, соломина – тонка, міцна, висота рослин залежно від умов вирощування, коливається в межах 82-90 см, колос - білий, циліндричний середньої довжини і щільності; завдяки цьому, а також добре розвиненій анатомічній структурі стебла, має високу стійкість до вилягання.

Стійкий, до проростання зерна в колосі, вимиванню клейковини, не обсипається. Сорт добре кущиться. Має надійну генетичну систему захисту рослин від різних шкідливих чинників довкілля. Стійкий до ураження хворобами:

  • борошнистою росою,
  • бурою іржею,
  • летючою сажкою,
  • септоріазом і фузариозом колосу,

що залежно від умов року, дозволяє значно знизити витрати на хімічний захист. Відноситься до середньостиглої групи сортів - тривалість вегетаційного періоду 240-250 днів, усі фази органогенезу проходять дружно.

За час конкурсного сортовипробування сорт показав високу зимостійкість, в екстремальних у той час коли велика частина з них загинула повністю або вижило 35-40% рослин.

Крім того, новий сорт за рахунок добре розвиненої кореневої системи, високої осмотичної здатності кореня, а також низькому коефіцієнту транспірації листя і їх здатності відбивати надмірну сонячну інсоляцію, що обумовлено восковим нальотом, характеризується високою посухостійкістю та стійкістю до високих грунтових і повітряних температур у весняно-літній період. Так в 2015 році, який теж супроводжувався великою напруженістю гідротермічних чинників від початку весняного відростання рослин і до збору урожаю, Графиня отримала високі оцінки в польових умовах.

Графиня є універсальним сортом, призначеним для використання по різних попередниках в Степу, Лісостепі і Поліссі, а також в умовах зрошування.

За даними конкурсного сортовипробування, середня врожайність сорту Графиня в зоні Степу склала 65,9 ц/га, гарантована надбавка - 12,2 ц/га.

Потенційна врожайність сорту складає 115 ц/га.

Хлібопекарські показники зерна хороші і відмінні: клейковини - 33,4 %, ІДК - 60, об'єм хліба - 1120 мл.

З особливостей сортової агротехніки слід зазначити високу пластичність сорту Графиня в порівнянні з іншими короткостебловими сортами, що обумовлює меншу міру зниження врожайності при відхиленні від оптимальних сроків сівби, які настають за 55-60 днів до припинення осінньої вегетації, коли сума плюсових температур за цей період досягне 450-550°С.

Оптимальна температура в період посів має становити 14-16°С.

Сорт пластичний, дає гарантовано стабільний урожай незалежно від зони вирощування. Сроки посіву загальноприйняті для конкретної зони, сорт невибагливий до агротехніки, може висіватися по зернових попередниках.

У той же час сорт чуйно реагує на поживний режим, високі врожаї і якість зерна формує в умовах вирощування по кращих попередниках із застосуванням мінеральних добрив і мікродобрив. Здатний до високої продуктивної куститстості.

Для отримання високоякісного зерна слід провести обробку посівів.

Графиня добре переносить пізні терміни посіву але при цьому норму треба збільшувати на 10 %.

Норма висіву насіння в зоні Степу складає 4,0-4,5 млн., Лісостепи 4,5-5,0 млн., в Поліссі 5,5 - 6,0 млн., вхожого насіння на гектар.

ПШЕНИЦЯ ОЗИМА ГРАФИНЯ 6 ГРН/КГ Озима пшениця Сорт Графиня Сорт Графиня створений методом багатократних схрещувань з подальшим відбором кращих за господарсько-цінними ознаками зразків .Різновид - lutescens. Короткостебельниий сорт, кущ - прямій, соломина – тонка, міцна, висота рослин залежно від умов вирощування, коливається в межах 82-90 см, колос - білий, циліндричний середньої довжини і щільності; завдяки цьому ОЗИМА ПШЕНИЦЯ СОРТ ГРАФИНЯ Сорт Графиня створений методом багатократних схрещувань з подальшим відбором кращих за господарсько-цінними ознаками зразків .Різновид - lutescens. Короткостебельниий сорт, кущ - прямій, соломина – тонка, міцна, висота рослин залежно від умов вирощування, коливається в межах 82-90 см, колос - білий, циліндричний середньої довжини і щільності; завдяки цьому, а також добре розвиненій анатомічній структурі стебла, має високу стійкість до вилягання. Стійкий, до проростання зерна в колосі, вимив...еще ►
Наши контакты
+380 показать телефоны
+380 (98) 573-08-73
Отдел сбыта
+380 (512) 48-97-08
Факс
Украина, Николаевская обл., г. Николаев
Сообщите, что контактную информацию нашли на портале

A G R O V E K T O R .com

Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш E-mail

Сообщениекод подтверждения x
2009-2017 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ