запчасти к комбайнам, запчасти к сельхозтехнике, запчасти к спецтехнике, запчасти к двигателям
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Старобельский, Гибрид Командор
шины для индустриальной техники, дорожно-строительной и сельскохозяйственной техники
паралельное вождение
Рубрики

Триплекс ООО

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 49098, Днепропетровская обл., г. Днепр, пер. Любарского 12

Телефон:

+380 показать телефоны ,
Фото Фото1

FlyMax Gel

Фото1
заказать товар
перезвоните мне
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
Способы доставки  способы доставки
×
Самовывоз
Доставка почтой
Условия оплаты  условия оплаты
×
Безналичный расчет
Цена:
219.00 UAH
219,00 грн / шт
Тип: розница и опт
в наличии
Тел: показать номер

Опис: гель від світло-бежевого до світло-коричневого кольору.

Фасовка: 0.5л, 5л, 10л.

Склад: неонікотиноїди – 1%, аттрактант, ПАР, емульгатор, стабілізатор, наповнювачі.

Застосування: Інсектицидний засіб FlyMax Gel® призначений для знищення синантропних комах (мух, ос, тарганів та інші членистоногі), що мають санітарно-гігієнічне та епідеміологічне значення. При контактному впливові засіб проявляє гостру та залишкову дію на комах. Рекомендований до застосування в середовищі життєдіяльності людини (усередині та поблизу приміщень для утримання тварин, виробничих приміщень).

Способи застосування та дозування:
Перед застосуванням ретельно збовтувати!
Засіб у вигляді гелю, готовий до застосування. В місцях виявлення, скупчення та пересування комах проводять обробку поверхонь методом нанесення гелю пунктирною лінією: 1 см препарату – 3-5 см проміжок або наносять на картонні чи поліетиленові аркуші розміром 10x20 см тонким шаром із розрахунку 50 г препарату на 4-6 аркушів / 10-20 м2 приміщення. Не наносити засіб на брудні, пористі або свіжо вибілені поверхні.

Застосування методом обприскування поверхонь: 1 літр препарату FlyMax Gel® розчинити у 1-му літрі води (кімнатної температури) та ретельно перемішати. Отриманого розчину достатньо для обприскування приміщень площею до 250 м2.

Дія препарату: до 6 тижнів.

Запобіжні заходи:
При роботі з препаратом необхідно дотримуватись правил особистої гігієни. Після закінчення роботи вимити руки та обличчя з милом. Для запобігання випадкових отруєнь необхідно виключити можливість надходження засобу до організму людини (у шлунково-кишковий тракт, на слизові оболонки очей).
При попаданні засобу на шкіру необхідно змити водою з милом.
При випадковому попаданні засобу в очі, їх негайно промивають значною кількістю чистої води, при залишкових ефектах подразнення – звернутися до лікаря за допомогою.
Транспортування засобу може здійснюватись усіма видами транспорту у відповідності з правилами перевезення вантажів, які діють на даному виді транспорту, згідно з Класифікаційним шифром 6112, № ООН 2588.

Зберігання препарату: зберігати в оригінальній упаковці в затемнених приміщеннях при температурі від - 4°С до + 40°С.

Шкідливий для бджіл.

Рекомендовано для застосування у ветеринарній медицині!

У відповідності з кваліфікацією по ГОСТ 12.1.007-76 засіб відноситься до III – IV класу помірно- та малонебезпечних речовин.

Термін зберігання: 3 роки від дати виготовлення.


Опис: гель від світло-бежевого до світло-коричневого кольору. Фасовка: 0.5л, 5л, 10л. Склад: неонікотиноїди – 1%, аттрактант, ПАР, емульгатор, стабілізатор, наповнювачі. Застосування: Інсектицидний засіб FlyMax Gel® призначений для знищення синантропних комах (мух, ос, тарганів та інші членистоногі), що мають санітарно-гігієнічне та епідеміологічне значення. При контактному впливові засіб проявляє гостру та залишкову дію на комах. Рекомендований до застосування в середовищі життєдіяльності людини (усередині та поблизу приміщень для утримання тварин, виробничих приміщень). Способи застосування та дозування: Перед застосуванням ретельно збовтувати! Засіб у вигляді гелю, готовий до застосування. В місцях виявлення, скупчення та пересування комах проводять обробку поверхонь методом нанесення гелю пунктирною лінією: 1 см препарату – 3-5 см проміжок або наносять на картонні чи поліетиленові аркуші розміром 10x20 см тонким шаром із розрахунку 50 г препарату ...еще ►
РУБРИКА:  Инсектицидные и акарицидные препараты
Обновлен 12.09.17
Добавлен 02.06.17
2009-2017 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ