запчасти к комбайнам, запчасти к сельхозтехнике, запчасти к спецтехнике, запчасти к двигателям
Семена подсолнечника
Семена подсолнечника, Гибрид Деркул, Гибрид Айдар, Гибрид Лиман (высокоолеиновый), Гибрид Старобельский, Гибрид Командор
шины для индустриальной техники, дорожно-строительной и сельскохозяйственной техники
Корпусные подшипники, Кольца стопорные, цепи, ремни приводные, Сальники
Рубрики

AgroProgres LLC

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 02099, Киевская обл., г. Киев, Бориспольская 9 корпус 8

Телефон:

+380 показать телефоны , , ,
Фото

Грунтовий пробовідбірник Duoprob 60, для відбору проб на глибину від 10 до 60 см

заказать товар
перезвоните мне
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
Цена:
0.00 UAH
договорная
Тип: розница и опт
в наличии
Тел: показать номер

  Автоматичний ґрунтовий пробовідбірник Duoprob 60, для відбору проб на глибину від 10 до 60 см.
Duoprob 60 – гідравлічний агрегат, призначений для відбору проб у твердому ґрунті.

Робочий період триває 20-25 сек. Керування здійснюється з кабіни за допомогою пульта управління з рахунковим механізмом. Гідробуровий механізм, в якому буровий шток заглиблюється в землю на 75 см гідравлічним молотом з частотою 2500 ударів/хв.
Потім шток прокручується та підіймається на висоту 30 см. уверх. Проба грунту із позиції 30 см. автоматично вилучається в спеціальну ємність 1, (Перша фаза). По завершенні фази 1, відбирається проба на глибині 30-60 см. та вилучаються у другу ємність (фаза 2) Грунт, що залишається на буру після закінчення фази 2, вилучається. Можливе взяття проб на глибині 25-30 см без розподілу на шари грунту. В цьому випадку для кожного шару береться змішана проба з 15-ма уколами.

Конструкція спроектована так, щоб отримувати проби саме з потрібної глибини, без перемішування з верхніми шарами. Так, наприклад, якщо ви берете пробу з глибини 30 см., то в бункері буде залишати земля тільки з цієї глибини, і не будуть потрапляти верхні шари ґрунту.. 

Спеціально сконструйований бур має розмір, який дозволяє отримати 300 гр. зразка з 15-30 міні проб, що відповідає вимогам лабораторії для аналізу.

Конструкція Duoprob 60 розроблена для автомобілів, наприклад Mitsubishi L200, але пробовідбірник також може бути встановлений і на інші види транспортних засобів. Duoprob 60 може використовувати гідравліку квадроцикла, для зниження шуму при роботі пробовідбірника.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ NIETFELD DuoProb 60: 

 

– Глубина відбору проб грунту 10-60 см;
– Живлення – від бортової мережі автомобіля 12 В
– Ток живлення – 14 А 
– Потужність 250 Вт
– Продуктивність гідравлічної помпи, що підключається до батареї - 7.5 л/хв при тиску 75 - 100 Бар.
Автоматичний ґрунтовий пробовідбірник Duoprob 60 , для відбору проб на глибину від 10 до 60 см. Duoprob 60 – гідравлічний агрегат, призначений для відбору проб у твердому ґрунті. Робочий період триває 20-25 сек. Керування здійснюється з кабіни за допомогою пульта управління з рахунковим механізмом. Гідробуровий механізм, в якому буровий шток заглиблюється в землю на 75 см гідравлічним молотом з частотою 2500 ударів/хв. Потім шток прокручується та підіймається на висоту 30 см. уверх. Проба грунту із позиції 30 см . автоматично вилучається в спеціальну ємність 1, (Перша фаза) . По завершенні фази 1, відбирається проба на глибині 30-60 см . та вилучаються у другу ємність (фаза 2) Грунт, що залишається на буру після закінчення фази 2, вилучається. Можливе взяття проб на глибині 25-30 см без розподілу на шари грунту. В цьому випадку для кожного шару береться змішана проба з 15-ма уколами. Конструкція спроектована так, щоб отримувати проби саме з потрібної глибини, без ...еще ►
РУБРИКА:  Агрегаты почвообрабатывающие
Обновлен 02.10.17
2009-2017 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ