×
Способы доставки
Бесплатная доставка: от 0,5-20 т
Самовывоз
Доставка почтой
Транспортная компания
Доставка курьером
Доставка по СНГ
Способы оплаты
Предоплата
Расчетный счет
Карта банка
Наложенный платеж
Почтовый перевод
Наличные
Кредит
ООО "КВП" Квадро Плюс"
×
ООО "КВП" Квадро Плюс"
СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Николаевская обл., г. Первомайск, ул. Загородная 48

Телефон:

+380 показать номер
условия заказа УСЛОВИЯ ЗАКАЗА. СПОСОБЫ ДОСТАВКИ и ОПЛАТЫ

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРЕПАРАТ ЛИПОСАМ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЗАОЩАДЖУВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В РОСЛИННИЦТВІ

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРЕПАРАТ ЛИПОСАМ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЗАОЩАДЖУВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В РОСЛИННИЦТВІ

 

У даний час на ринку препаратів для рослинництва з’явилися нові препарати для рослин. Умовно їх можна віднести до препаратів супроводу. Поява таких препаратів визвана необхідністю вирішення нагальних проблем сьогодення:

-          утриматись на ринку сільськогосподарської продукції за рахунок використання більш заощаджувальних технологій;

-          підвищити урожайність с/г культур для вирішення продовольчої програми та забезпечення сировиною інших галузей промисловості;

-          зменшити пестицидне навантаження на довкілля та отримати якісну нешкідливу для здоров’я продукцію.

Серед найбільш відомих препаратів супроводу є переважно ті, діючою основою яких являються активні хімічні сполуки з властивостями поверхнево-активних речовин, емульгаторів, плівкоутворювачів. Деякі з них вже непогано себе зарекомендували, але, з іншої точки зору, майбутнє повинно бути за більш універсальними та нешкідливими для довкілля препаратами. До таких відноситься Липосам – природний препарат комплексної дії: як носій, прилиплювач, плівкоутворювач. При рівній ефективності з відомими хімічними препаратами  він має свої унікальні позитивні властивості.

Для пояснення його унікальності трохи торкнемося його походження та складу. Липосам – це композиція природних полімерів полісахаридної природи, а саме – це капсульні полісахариди корисних мікроорганізмів. У природі вони захищають клітини мікробів від пересихання, опромінення, коливань температури, токсичної дії токсичних хімічних речовин. У той же час вони не заважають диханню, живленню та росту клітин, а навпаки, слугують «депо» поживних речовин в екстремальних умовах. Саме ці властивості мікробних полісахаридів дали можливість отримати добрий замінник крові. Декстран відомий під назвою Поліглюкін або Гемодез. Інше корисне призначення Декстрану багаторічне використання його у фармації для підвищення ефективності та пролонгації дії активних хімічних речовин лікарських засобів. Не менш відомий природний полісахарид рослинного походження Пектин, схожий за хімічною структурою та властивостями до мікробних, підтримує тургор у тканинах рослин та підвищує стійкість до посухи та замерзання. Науковими дослідженнями підтверджена властивість полісахаридів сорбувати та не жорстко утримувати на собі макро, мікро елементи, мікро та макромолекули різних речовин хімічного та біологічного походження.

Завдяки вказаним властивостям та властивовості розчинятися у воді, Липосам здатен утворювати біоколоїди, які працююь також як ПАРи та емульгатори, що забезпечує його добру сумісність з різними препаратами захисту рослин, зокрема з: гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами, макро і мікроелементами, біопрепаратами.

Як прилиплювач, Липосам не випаровується, добре утримується на рослині, запобігає непродуктивній втраті препаратів захисту рослин та забезпечує їх вибіркову та пролонговану дію. Що дає можливість утримувати їх економію до 50%.

Як носій, Липосам діє по типу матриці, сорбує та покращує проникність у тканини рослин корисних речовин (макро, мікроелементів, гормонів росту, вітамінів, амінокислот), а з іншого боку, він утримує без дезактивації та кристалізації токсичні для рослин речовини, якими є: гербіциди, інсектициди, фунгіциди. І таким чином дозволяє отримувати не тільки економію засобів захисту але й захищає довкілля і майбутню продукцію від хімічного забруднення при збереженні ефективності їх дії.

Як плівкоутворювач, Липосам утворює напівпроникну еластичну сітчасту плівку, яка повільно висихає та сприяє максимальній дифузії препаратів у тканини. За рахунок властивостей зменшувати поверхневе натяжіння Липосам має добрі змочувальні властивості, що забезпечує збільшення площі контакту та покращує дифузію діючих речовин у тканини рослин не менше ніж у 1,5 рази. І таким чином, ми отримуємо не тільки їх економію (до 50%), але й захищаємо довкілля і майбутню продукцію від хімічного забруднення при збереженні ефективності дії. Корисною властивістю плівки-матриці Липосаму є властивість захищати тканини рослин від сонячних опіків, підмерзання, в’ялення, розтріскування. Як і у мікробів, шар полісахариду, особливо у комплексі з біологічно активними речовинами, значно зменшує навантаження негативних природних факторів. Так насіння, оброблене розчином Липосаму, при дефіциті продуктивної вологи у грунті, краще захищене від несприятливих умов і може мати добру схожість навіть за таких умов. Позитивним є й те, що плівка Липосаму, утворена на рослинах, за рахунок своєї напівпроникності та еластичності, не перешкоджає фотосинтезу, диханню транспірації, що не тільки не пригнічує ріст та розвиток рослин, але й подовжує їх продуктивний вік. Це значно відбивається на підвищенні урожайності сільськогосподарських культур не менше ніж на 20%.

Таким чином, використання Липосаму у технологіях вирощування сільськогосподарської продукції, разом з препаратами захисту, у дозах (0,25-0,5) л для обробки 1 т насіння та (0,25-0,5) л для обробки 1 га у вегетації дає можливість:

-           заощадити на пестицидах (гербіцидах, фунгіцидах, інсектицидах), мікроелементах, стимуляторах росту до 50%;

-           підвищити ефективність дії препаратів захисту рослин та покращити урожайність сільськогосподарських культур не менше ніж на 20%;

-           зменшити пестицидне навантаження на довкілля та отримати екологічно чисту продукцію.

 

Канд.с.г.наук

О.А. Коваленко

 

Лауреат державної премії

в галузі науки і техніки

О.В. Нагорна

14.03.2011г.
РУБРИКА: Удобрения
НАШИ ТЕЛЕФОНЫ
+380 (95) 40-50-460
Дирекция
+380 (97) 40-50-460
Факс
Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш Email

Сообщениекод подтверждения
x
код
2009-2022 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ