×
Способы доставки
Самовывоз
Доставка почтой
Транспортная компания
Доставка по СНГ
Способы оплаты
Расчетный счет
×
PALCHE
СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Волынская обл., Луцкий р-н, с. Подгайцы, ул.Довженко 12

Телефон:

+380 показать номер
условия заказа УСЛОВИЯ ЗАКАЗА. СПОСОБЫ ДОСТАВКИ и ОПЛАТЫ

Українці почали масово відмовлятися від газу та купувати твердопаливні котли

Складна ситуація з енергоносіями та зростання цін на газ змушують українців масово переходити на альтернативні види палива та купувати твердопаливні котли для обігріву своїх будинків. Лише за останній рік попит на такий вид котлів зріс майже на 40%. Про це під час третьої національної спеціалізованої виставки-форуму «Незалежна теплоенергетика 2016» повідомила директор компанії «PALCHE» Оксана БУГАЙЧУК.

«Реалії сьогодення змушують все більшу кількість людей замислюватися над питанням економії на опаленні. Останній опалювальний сезон довів, що українські господарі уже почали вести активний пошук альтернативних систем енергозбереження аби зігрівати свої оселі і при цьому не стати банкрутами. На даний момент найбільш доступним способом заощадити і в той же час забезпечити себе теплом є твердопаливні котли тривалого горіння. Основними альтернативними джерелами для таких котлів слугує тверде паливо: деревина, вугілля, брикети, пелети, які набагато дешевші за газ і дозволяють економити», - говорить Оксана Бугайчук.

Взяти, наприклад, стандартний невеликий український будинок, квадратурою близько 100-140 м/кв і порахувати вартість його опалення газом та дровами, то виходить дуже суттєва різниця. Коли на вулиці сильний мороз, то у такій будівлі зазвичай нагорає до 600 кубів  за місяць. Помножити цю суму на 7 і виходить 4200 грн. - вартість опалення будинку газом за місяць. У разі ж, якщо опалювати такий будинок дровами, то для цього необхідно десь 2 куба дров (у середньому 1 куб коштує 500 грн.). Виходить, що опалювати будинок дровами коштує у межах 1000 грн., що майже в 4 рази дешевше ніж газом.

«Беручи до уваги таку економію, стає зрозумілим, чому за минулий рік попит на твердопаливні котли «PALCHE» зріс майже в половину. Наші котли відрізняються оптимальним співвідношенням якості матеріалів, комплектуючих, ціни та головне нічим не поступаються європейським аналогам. А враховуючи, що компанія являється вітчизняним виробником, клієнт має можливість скористуватися програмою «Тепла оселя», яка передбачає часткову компенсацію від вартості устаткування. Тому не дивно, що на виставці «Незалежна теплоенергетика 2016» наші котли мали таку популярність серед присутніх», - зазначає директор компанії «PALCHE» Оксана Бугайчук.

Варто відмітити, що за інформацією Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, завдяки переходу на альтернативні види палива, за 2013-2015 роки, населенням України було зменшено споживання газу приблизно на 3,7 млрд м3 або 26%. А з моменту старту програми «Тепла оселя» банками видано «теплих» кредитів на суму 1 млрд. 348 млн. грн.

Цього року у виставці «Незалежна теплоенергетика 2016», яка днями відбулася у Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», інноваційні розробки у галузі теплогенерації на альтернативних джерелах енергії представили 73 компанії, із яких понад 50% - вітчизняні виробники. Гості та учасники виставки мали змогу познайомитися із висококласною продукцією компанії «PALCHE»: твердопаливними котлами та агрегатами власного виробництва: подрібнювачі деревини ПЛ-120, ПЛ-160Е.

Довідка про компанію

Група компаній «PALCHE» надає високоякісні комплексні рішення в сфері теплоенергетики, займається виробництвом агрегатів, технічних деталей, снігоочисної, комунальної та іншої техніки, запасних частин для торгових марок CLAAS, JOHN DEERE, FORTSCHRITT, LEMKEN, KVERNELAND і ін.

Замовити продукцію та отримати консультацію можна за

тел.:+380670000812+380332701600+380953330202,

email: info@palche.com.ua

http://palche.com.ua

26.04.2016г.
НАШИ ТЕЛЕФОНЫ
+380 (67) 00-00-812
+380 (95) 333-02-02
+380 (332) 70-16-00
Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш Email

Сообщениекод подтверждения
x
код
2009-2020 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ