×
ВНИМАНИЕ! Продавец настаивает на прочтении данных условий!
Условия заказа

Мінімальна сума замовлення 100грн.

Способы доставки
Самовывоз: Самовивіз
Транспортная компания: Способи доставки: Нова Пошта Інтайм Delivery
Способы оплаты
Расчетный счет: Рахунок підприємця (Приватбанк) Для оплати: — з карткових та віртуальних рахунків, (в Приват 24, через термінал та інше), — по квитанції у відділенні любого банку. — з рахунків підприємств та підприємців, Товар відправляється, після надходження оплати на рахунок продавця.
Карта банка: Приват 24 (карта Приватбанк) Для оплати: — з карткових та віртуальних рахунків, (в Приват 24, через термінал та інше), — по квитанції у відділенні любого банку. Товар відправляється після надходження оплати на карту продавця.
Наложенный платеж: Післяплата - оплата при отриманні товару у відділенні перевізника Якщо обрана служба доставки, надає послугу післяплати (наложенного платежу). При отриманні товару, Покупець сплачує у відділенні перевізника за товар, за доставку товару, за зворотню доставку грошей.
Наличные: Готівкою при отриманні замовлення в м. Нова Каховка Тільки для м. Нова Каховка
×
Агромаркет "Нива"
СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Херсонская обл., м. Нова Каховка, вул. Заводська, 2-р

Телефон:

показать телефон , ,
Нокаут інсектицид Альфа ХімГруп 1 л

Нокаут інсектицид Альфа ХімГруп 1 л

Нокаут інсектицид Альфа ХімГруп 1 л
в корзину заказов
перезвоните мне
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
340,00 грн
под заказ
розница и опт
показать телефон

Нокаут - високоефективний інсектицид із групи синтетичних піретроїдів контактно-шлункової дії. Переваги: • Швидка та тривала дія на шкідників. • Ефективний на всіх стадіях розвитку комах. • Нефітотоксичний при застосуванні в рекомендованих дозах. • Застосовується в малих дозах, що практично виключає можливий негативний екологічний ефект. • Має репелентні й антифідингові властивості. • Завдяки досконалій формуляції діюча речовина надійно утримується на поверхні рослин. Механізм дії: Відрізняється чітко вираженою контактно-шлунковою дією. Впливає на нервову систему комах-шкідників, порушуючи проникність кліткових мембран, і блокує натрієві канали. Викликає параліч центральної та периферійних нервових систем. Властивості: Нокаут (Фастак) - високоефективний препарат проти більшості шкідників сільськогосподарських культур. Інсектицид Нокаут є абсолютно безпечним для бджіл завдяки своїм репелентним властивостям, які відганяють бджіл від оброблених ділянок. Загальні рекомендації: Нокаут сумісний з багатьма пестицидами, за вийнятком алкалінових сумішей. Для запобігання виникненню резистентності рекомендується чергувати застосування препарату із застосуванням інсектицидів інших хімічних класів, наприклад фосфорорганічних. У спекотні дні обприскування інсектицидом Нокаут слід проводити в ранкові чи вечірні години при температурі повітря не вище +20°С. На корисних комах він справляє меншу дію, ніж інші інсектициди. Завдяки своїм фізико-хімічним властивостям і низьким нормам внесення препарат практично не мігрує за профілем ґрунту і не потрапляє до ґрунтових вод. Норма витрати робочої рідини: 200–400 л/га. Спосіб застосування і норми витрат: Культура Шкідник Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Цукрові буряки Бурякові блішки, довгоносики, щитоноски, цикадки, попелиці 0,25 Обприскування в період вегетації Озима пшениця Клоп шкідлива черепашка, блішки, попелиці, цикадки, п’явиці, трипси 0,1-0,15 Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах: Ріпак Ріпаковий квіткоїд, блішки хрестоцвітні 0,1-0,15 Обприскування в період вегетації, забороняється використання стебел ріпаку на корм, олії для харчування Горох Зернівка горохова, попелиці, трипси 0,15-0,25 Обприскування в період вегетації Картопля Колорадський жук 0,07-0,1 Яблуня Плодожерки, листовійки 0,15-0,25 Капуста Білянки, капустяна совка, капустяна міль 0,1-0,15

Виробник Альфа Хімгруп
Шкідливий об'єкт Універсальний
Фасування 1 л
Препаративна форма Розчин
Країна виробник Україна
Вміст діючої речовини Альфа-циперметрин, 100 г/л
Нокаут - високоефективний інсектицид із групи синтетичних піретроїдів контактно-шлункової дії. Переваги: • Швидка та тривала дія на шкідників. • Ефективний на всіх стадіях розвитку комах. • Нефітотоксичний при застосуванні в рекомендованих дозах. • Застосовується в малих дозах, що практично виключає можливий негативний екологічний ефект. • Має репелентні й антифідингові властивості. • Завдяки досконалій формуляції діюча речовина надійно утримується на поверхні рослин. Механізм дії: Відрізняється чітко вираженою контактно-шлунковою дією. Впливає на нервову систему комах-шкідників, порушуючи проникність кліткових мембран, і блокує натрієві канали. Викликає параліч центральної та периферійних нервових систем. Властивості: Нокаут (Фастак) - високоефективний препарат проти більшості шкідників сільськогосподарських культур. Інсектицид Нокаут є абсолютно безпечним для бджіл завдяки своїм репелентним властивостям, які відганяють бджіл від оброблених ділянок. Загальні реко...еще ►

Альфа Химгруп Альфа Химгруп

×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
НАШИ ТЕЛЕФОНЫ
+380 (67) 350-26-00
+380 (93) 170-10-65
+380 (50) 353-72-71
Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш Email

Сообщениекод подтверждения
x
код
2009-2019 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ