×
ВНИМАНИЕ! Продавец настаивает на прочтении данных условий!
Условия заказа

Мінімальна сума замовлення 100грн.

Способы доставки
Самовывоз: Самовивіз зі складу у місті Нова Каховка Херсонської області
Транспортная компания: Способи доставки: Нова Пошта
Способы оплаты
Предоплата: Замовлення до 100 грн по повній передплаті!
Расчетный счет: Рахунок підприємця (Приватбанк) Для оплати: — з карткових та віртуальних рахунків, (в Приват 24, через термінал та інше), — по квитанції у відділенні любого банку. — з рахунків підприємств та підприємців, Товар відправляється, після надходження оплати на рахунок продавця.
Карта банка: Приват 24 (карта Приватбанк) Для оплати: — з карткових та віртуальних рахунків, (в Приват 24, через термінал та інше), — по квитанції у відділенні любого банку. Товар відправляється після надходження оплати на карту продавця.
Наложенный платеж: Післяплата - оплата при отриманні товару у відділенні перевізника Якщо обрана служба доставки, надає послугу післяплати (наложенного платежу). При отриманні товару, Покупець сплачує у відділенні перевізника за товар, за доставку товару, за зворотню доставку грошей.
Наличные: Готівкою при отриманні замовлення в м. Нова Каховка Тільки для м. Нова Каховка
×
Аграрний магазин "Полемаркет"
СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Херсонская обл., г. Новая Каховка, вул. Промышленная 3г

Телефон:

+380 показать номер
Рост-концентрат NPK 5+5+5 Нейтральний Комплексне органічно-мінеральне добриво Україна  10 л

Рост-концентрат NPK 5+5+5 Нейтральний Комплексне органічно-мінеральне добриво Україна 10 л

Рост-концентрат NPK 5+5+5 Нейтральний Комплексне органічно-мінеральне добриво Україна  10 л
Купить
перезвоните мне
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
595,69 грн
в наличии
розница и опт
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

Комплексне органічно-мінеральне рідке добриво для кореневого і позакореневого застосування на основі гумату калію, збагачене макроелементами: азотом, фосфором, калієм в різному процентному співвідношенні, а також повним набором мікроелементів в хелатній формі, рекомендується застосовувати у вигляді водних розчинів на наступних с / г культурах : всі види овочів, фруктові дерева, виноград, кавуни, дині, зернові культури, кімнатні і садові квіти і ін. Rost-концентрат забезпечує рослину всіма необхідними елементами живлення, здійснює збереження перетворення всіх поживних елементів грунту в живильні комплекси, які повністю засвоюються рослиною. Завдяки збільшенню проникності мембрани клітини, відбувається активна транспортування поживних елементів в рослину. Застосування добрива забезпечує дружну схожість і проростання насіння, потужну кореневу систему рослини. Переваги застосування «ROST-концентрат»: • Сприяє виведенню зі стану «спокою» і прискорює проростання бульб, цибулин і насіння; • Сприяє утворенню потужної кореневої системи; • Покращує розчинення і засвоєння азотних і важкодоступних фосфорних сполук з грунту, забезпечуючи краще харчування рослин; • Підвищує морозо- і посухостійкість рослин; • Покращення якості плодів, збільшуючи вміст в них вітамінів, білків, цукрів, макро- і мікроелементів; • Скорочує терміни дозрівання плодів на 6-14 днів; • Покращує приживлюваність саджанців, цибулин; • Підвищує врожай на 20-60% на відкритих ґрунтах і на 2,5 - 3,2 кг / м2 в теплицях; • Сумісний з будь-якими агрохімікатами. Застосування: Застосування даного препарату вже через рік викликає не тільки кількісні, а й якісні зміни гумусу. Новоутворений гумус має високу біологічну активність, наявність його покращує фізичні та хімічні властивості грунту: Відкритий грунт: Листова підгодівля - зернові, технічні, овочеві, баштанні, ягідні культури, квіти та інші - 20 мл концентрату розчинити в 10 л води (1: 500) і обробити 1 сотку рослин; - плодові дерева, чагарники і виноград - 25 мл концентрату розчинити в 10 л води (1: 400) обробити 1 сотку. Коренева підгодівля - дозу внесення препарату необхідно збільшити на 15-20%, т. Е. 25 мл концентрату розчинити в 10 л води (1: 400). Обробка субстрату грибів перед засівом міцелію (1: 500) дає прибавку врожаю 25-40%. Закритий грунт: Для застосування в тепличних господарствах необхідно дотримуватися рекомендованої концентрації препарату - 20 мл концентрату на 10 л води (1: 500), незалежно від виду обробки (коренева або листова). Замочування насіння і вкорінення саджанців. Приготування робочого розчину - 35 мл концентрату на 10 л води (1: 300).

Вид Органо-мінеральне добриво
Виробник Восор
Країна виробник Україна
Оброблювана культура Універсальний
Фасування Велика (від 10 л/кг)
Комплексне органічно-мінеральне рідке добриво для кореневого і позакореневого застосування на основі гумату калію, збагачене макроелементами: азотом, фосфором, калієм в різному процентному співвідношенні, а також повним набором мікроелементів в хелатній формі, рекомендується застосовувати у вигляді водних розчинів на наступних с / г культурах : всі види овочів, фруктові дерева, виноград, кавуни, дині, зернові культури, кімнатні і садові квіти і ін. Rost-концентрат забезпечує рослину всіма необхідними елементами живлення, здійснює збереження перетворення всіх поживних елементів грунту в живильні комплекси, які повністю засвоюються рослиною. Завдяки збільшенню проникності мембрани клітини, відбувається активна транспортування поживних елементів в рослину. Застосування добрива забезпечує дружну схожість і проростання насіння, потужну кореневу систему рослини. Переваги застосування «ROST-концентрат»: • Сприяє виведенню зі стану «спокою» і прискорює проростання бульб, цибулин і насіння; • ...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
Каталог товаров
НАШИ ТЕЛЕФОНЫ
+380 (50) 398 05 00
Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш Email

Сообщениекод подтверждения
x
код
2009-2021 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ