Реклама на портале
Агроспецпроект
Реклама на портале
×
Способы доставки
Бесплатная доставка
Самовывоз
Доставка почтой: Новая Почта
Транспортная компания
Доставка курьером
Доставка по СНГ
Способы оплаты
Предоплата
Расчетный счет
Наложенный платеж
×
ФРЕНДТ ООО

Адрес:

Винницкая обл., Винница, проспект Юности 10а (3й этаж)

Телефон:

+380 показать номер
Megafol (Мегафол)

Megafol (Мегафол)

Megafol (Мегафол)
Купить
перезвоните мне
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
338,52 грн / шт
в наличии
розница и опт
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

Антистресовий препарат з рослинних амінокислот у поєднанні з калієм, бетаїном, полісахаридами і прогормональними з’єднаннями.

Склад:

- Всього амінокислот: 28,0%.

- Азот (N): 3,0%.

- Калій (К2О): 8,0%.

- Органічний вуглець (С): 9,0%.

В процесі зростання і розвитку рослини часто піддаються стресам, викликаним як природними умовами (заморожування, низькі і високі температури, град, засуха і т.д.), так і дією людини (вегетаційні обробки ЗЗР, підгодівля сівалками з опущеними сошниками), які можуть приводити до істотних втрат врожаю, зниження якості продукції і навіть загибелі рослин.

МЕГАФОЛ допомагає рослинам долати стресові ситуації і продовжувати нормальний розвиток. МЕГАФОЛ – рідкий антистресовий біостимулятор, проведений з рослинних амінокислот (28%) і бетаїн, що містить, полісахариди і прогормональні з’єднання. Амінокислоти стимулюють метаболічні процеси, засвоєння живильних речовин і самі є готовим енергетичним резервом для біологічного процесу зростання і розвитку, також вони виконують транспортні функції по доставці живильних речовин при листовій підгодівлі. Бетаїн стимулює синтез хлорофілу, підсилює здатність кореневої системи поглинати воду, підвищує стійкість рослин до низ ким і високим темпе- ратурам. Полісахариди покращують проникнення живильних речовин і води в клітки рослини і також є джерелом енергії.

Під впливом стресових умов рослину втрачає здатність засвоювати живильні речовини, оскільки це вимагає енергетичних витрат, які у цей момент направлені на подолання стресу. Тому рослина зупиняється в зростанні і розвитку, що і приводить до втрат врожаю.

Ризик накопичення нітратів у особливо чутливих до їх наявності культур (шпинат, салат, огірки, капуста) значно знижується при сумісному застосуванні Мегафола із звичайними добривами за рахунок прискорення протікання обмінних процесів.

Рослинне походження компонентів препарату гарантує високу ефективність і збалансованість корисних амінокислот (аргінін, пропілін, тріптофан, гліцин, лізин, гистєїн).

Низька молекулярна вага амінокислот, що містяться в Мегафолі, підсилює проникнення в тканині рослини інсектицидів, фунгіцидів, регуляторів зростання, мікроелементів, дозволяючи знижувати норми їх витрати при їх сумісному внесенні.

При поєднанні з листовою підгодівлею МЕГАФОЛ підсилює дію добрив.

Інструкція для проведення листових підживлень

(Для застосування Мегафол в чистому вигляді, без комбінацій з іншими добривами)

  • Плодові та ягідні культури: (виноград, яблуні, груші, полуниця, малина, персик, цитрусові, оливи, абрикоси, тропічні фрукти): 2,0-3,0 л / га., перед цвітінням, зав'яззю, формуванням плода і у всіх випадках вегетативних затримок і стресів.
  • Овочеві культури: (томати, солодкий перець, баклажани, кабачки, огірки, листові овочі, коренеплоди тощо): 2,0-3,0 л / га у відкритому грунті. У захищеному грунті - 150-200 мл / 100 л. води, застосовуючи кожні 10-15 днів, після висадки.
  • Зернові, зернобобові і кукурудза:0,5-2,0 л / га (кущіння - вихід в трубку + колосіння або стрес).
  • Технічні культури: (соняшник, соя, тютюн, цукровий буряк, ріпак, бавовна): 0,5-3,0 л / га
код товараVAL27MF
Антистресовий препарат з рослинних амінокислот у поєднанні з калієм, бетаїном, полісахаридами і прогормональними з’єднаннями. Склад: - Всього амінокислот: 28,0%. - Азот (N): 3,0%. - Калій (К2О): 8,0%. - Органічний вуглець (С): 9,0%. В процесі зростання і розвитку рослини часто піддаються стресам, викликаним як природними умовами (заморожування, низькі і високі температури, град, засуха і т.д.), так і дією людини (вегетаційні обробки ЗЗР, підгодівля сівалками з опущеними сошниками), які можуть приводити до істотних втрат врожаю, зниження якості продукції і навіть загибелі рослин. МЕГАФОЛ допомагає рослинам долати стресові ситуації і продовжувати нормальний розвиток. МЕГАФОЛ – рідкий антистресовий біостимулятор, проведений з рослинних амінокислот (28%) і бетаїн, що містить, полісахариди і прогормональні з’єднання. Амінокислоти стимулюють метаболічні процеси, засвоєння живильних речовин і самі є готовим енергетичним резервом для біологічного процесу зростання і розвитку...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
2009-2020 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ