Реклама на портале
Агроспецпроект
Реклама на портале
×
Способы доставки
Самовывоз
Доставка почтой
Транспортная компания
×
Перемога СООО

Адрес:

Киевская обл., с. Малополовецкое, ул. Пархоменко 8

Телефон:

+380 показать номер
Семена пшеницы яровой Струна мироновская, элита

Семена пшеницы яровой Струна мироновская, элита

Семена пшеницы яровой Струна мироновская, элита
Купить
перезвоните мне
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
10000,00 грн / т
в наличии
розница и опт
Производитель
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

СТРУНА МИРОНІВСЬКА

Сортовласники – Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла УААН, Інститут рослинництва імені В.Я. Юр’єва УААН.

У Держреєстрі СРППУ з 2008 року по Лісостепу і Поліссю України.

Сорт створений методом індивідуального добору в F3 гібридної популяції від схрещування лінії пшениці м’якої ярої Еритроспермум 94-13 та сорту пшениці м’якої озимої Експромт.

Господарські та біологічні характеристики:

* Високоврожайний. Урожайність за роки вивчення 57,8-63,6 ц/га. Приріст урожаю в порівнянні зі стандартом Рання 93 в середньому за три роки склав 15,6 ц/га.

* Середньоранній – колоситься та дозріває одночасно зі стандартом Рання 93.

* Стійкий до вилягання, посухи та обсипання.

* Стійкий проти борошнистої роси та сажкових хвороб, середньостійкий проти септоріозу, толерантний проти ураження бурою іржею.

* Сорт інтенсивного типу з дуже високим потенціалом продуктивності (серед сортименту ярої пшениці). Якість зерна. Натура зерна – 745-801 г/л. Склоподібність – 92%, вміст клейковини – до 29%, білка – близько 14%. Цінна пшениця.

Апробаційні ознаки. Різновидність еритроспермум. Середньорослий (висота рослин до 97 см). Колос пірамідальний, довгий (10-12 см), нещільний (17-18 колосків на 10 см довжини стрижня). Колоскова луска середня, ланцетна із середньою нервацією. Зубець дуже короткий, ледь зігнутий. Плече округле, вузьке. Кіль вузький, середньозазубрений. Ості завдовжки 9-10 см, розходяться під кутом 45о по всій довжині колоса, грубі, сильно зазубрені, слабозігнуті. Зернівка видовжена, середня, борозенка середня, вузька. Маса 1000 насінин 47,0-48,8 г

Технологія вирощування. * Попередники. Високі врожаї забезпечує при розміщенні після кращих попередників – багаторічних та однорічних бобових трав, бобово-злакових сумішок, гороху, сої, цукрових буряків (крім надто посушливих років), кукурудзи на зелений корм, силос і зерно, картоплі. Система обробітку грунту. На чистих площах можливий обробіток грунту дисковими, чизельними або плоскорізними знаряддями. Оранка на зяб проводиться по можливості якнайраніше. Передпосівний обробіток грунту – ранньовесняне боронування та культивація в день сівби на глибину 4-5 см. * Основне удобрення. Сорт потребує, добре реагує і витримує високі – N60P60K60 кг/га д. р. та вищі фони мінерального живлення, формуючи на них високі врожаї. Підготовка насіння до сівби. Сівба проводиться відкаліброваним протруєним насінням з посівними кондиціями І класу. Для боротьби з комплексом хвороб необхідно застосовувати системні препарати: вітавакс 200 ФФ, 34% в.с.к. (3,0 л/т); сумі-8 ФЛО, 2% к.с. (1,5 л/т); лоспел, 12,5 % в.м.е. (1,2 л/т). Строк сівби ранній – перші дні початку польових робіт. * Норма висіву – 5,5-6 млн схожих насінин на 1 га. Глибина загортання насіння 3-5 см. Вслід за сівбою проводять прикочування котками. * Догляд за посівами. Для отримання цінного за якістю зерна на фоні високого мінерального живлення обов’язковим є підживлення (N30 кг/га д. р.) в кінці кущення та повторно – в колосіння. Для боротьби з двосім’ядольними бур’янами до початку трубкування проводять обприскування посівів одним із гербіцидів: агрітокс, 50% в.р. (1,0-1,5л/га); гранстар, 75% в.г. (20-25 г/га); гроділ ультра, 75% в.г. (125-150 г/га) та інші. Для боротьби з однорічними злаковими бурянами слід застосовувати гербіцид пума супер, 75% в.м.е. (1,0л/га). За наявності в посівах одно- та двосімядольних бурянів застосовують суміш гербіцидів гроділ ультра і пума супер. Для захисту посівів сорту від септоріозу і фузарізу у фазу колосіння необхідне обприскування фунгіцидом – альто супер 330 ЕС, 33% к.е. (0,4-0,5 л/га); імпакт, 25% к.е. (0,5 л/га); фолікур БТ, 22,5% к.е. (1,0 л/га); фалькон, 46% к.е. (0,6 л/га) та інші.

В 2014 году урожайность сорта на полях СТОВ "Перемога" составила 64,5 ц/га.

Качество зерна. Натура зерна – 745-801 г/л. Стекловидность -92%, содержание клейковины – до 29%, белка – около 14%. Ценная пшеница.

СТРУНА МИРОНІВСЬКА Сортовласники – Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла УААН, Інститут рослинництва імені В.Я. Юр’єва УААН. У Держреєстрі СРППУ з 2008 року по Лісостепу і Поліссю України. Сорт створений методом індивідуального добору в F 3 гібридної популяції від схрещування лінії пшениці м’якої ярої Еритроспермум 94-13 та сорту пшениці м’якої озимої Експромт. Господарські та біологічні характеристики: * Високоврожайний. Урожайність за роки вивчення 57,8-63,6 ц/га. Приріст урожаю в порівнянні зі стандартом Рання 93 в середньому за три роки склав 15,6 ц/га. * Середньоранній – колоситься та дозріває одночасно зі стандартом Рання 93. * Стійкий до вилягання, посухи та обсипання. * Стійкий проти борошнистої роси та сажкових хвороб, середньостійкий проти септоріозу, толерантний проти ураження бурою іржею. * Сорт інтенсивного типу з дуже високим потенціалом продуктивності (серед сортименту ярої пшен...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
2009-2020 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ