×
Условия заказа

Минимальный заказ от 200 грн.

Высылаем любой транспортной компанией.

Безналичный и наличный расчёт.

Возможен наложенный платёж или предоплата.

Способы доставки
Самовывоз: Херсонская область, город Каховка тел: +380669552371 Татьяна
Доставка почтой: Новая Почта
Транспортная компания: Интайм, Деливери, САТ
Доставка курьером
Доставка по СНГ: нет
Способы оплаты
Предоплата: минимальный заказ от 200 грн
Расчетный счет: есть безнал
Карта банка: по требованию
Электронные деньги: нет
Наложенный платеж: при минимальном заказе от 200 грн
Почтовый перевод: по требованию
Наличные: да
Кредит: нет
Бартер: нет
Агросупермаркет
×
Агросупермаркет
СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Херсонская обл., Каховка

Телефон:

+380 показать номер
Моноетаноламін (МЕА)

Моноетаноламін (МЕА)

Моноетаноламін (МЕА)
Купить
перезвоните мне
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
10710,00 грн
в наличии
розница и опт
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Моноетаноламін (МЕА)
В наличии
10710,00 грн
добавить избранное в избранном
Перезвонить мне
Описание
Моноетаноламін (МЕА)

На складах ТОВ САБЕРА завжди в наявності моноетаноламін. У нас можна купити моноетаноламін оптом за доступною ціною. Моноетаноламін має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна моноетаноламіну Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку моноетаноламіну по всій території України. Ціна моноетаноламіну також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі моноетаноламіну оптом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики моноетаноламіну

Моноетаноламін найпростіший стабільний аміноалкоголь, який, разом з тим, є і первинним аміном, і первинним спиртом, а також має сильні лужні властивості. Змішування з водою відбувається в різних пропорціях, розчинення в етанолі, бензолі, хлороформі достатнє. Формула – C2H7NO.
Моноетаноламін є невід’ємною частиною організмів (за умови нормального білкового живлення). Отримання етаноламіну в промисловості здійснюється шляхом приєднання аміаку до етиленоксиду за участю певної кількості води. У лабораторних умовах ця сполука утворюється при впливі аміаку на етиленхлоргідрин, водного розчину аміаку на окис етилену. З отриманої суміші виділяють чисті моноетаноламін, диетаноламін і триетаноламін. Також синтез цієї речовини можливий завдяки проведенню реакції нітрометану з формальдегідом.
Моноетаноламін є органічною хімічною сполукою, яка є одночасно первинним аміном і первинним спиртом (оскільки містить гідроксильну та аміно групи). Подібно до інших амінів, моноетаноламін діє як слабка основа. Етаноламін є токсичним, легкозаймистим. Це безбарвна, в’язка рідина з запахом, подібним до аміаку. Він дуже гігроскопічний і змішується з водою в будь-яких пропорціях. Крім моноетаноламіну (МЕА), існують також диетаноламін (ДEA) і триетаноламін (TEA), всі вони належать до групи аміноспиртів і є антигістамінними препаратами.
Моноетаноламін отримують взаємодією етиленоксиду з водним аміаком. У ході реакції утворюються також диетаноламін і триетаноламін. Співвідношення продуктів можна регулювати шляхом зміни стехіометрії реагентів.

Застосування моноетаноламіну

Цю речовину активно застосовують у різних галузях, завдяки набору корисних для промисловості властивостей. Лужна реакція і бездоганне поглинання кислих газів, характерні для його водних розчинів, зумовили поширене застосування етаноламіну в якості абсорбенту. У цій ролі він бере участь у різноманітних газоочисних і газороздільних процесах у нафтопереробці, газовидобувній та хімічній сферах.
Загалом, основні напрямки використання моноетаноламіну і його значення в кожному з них виглядають так:
-фармацевтика. Служить буфером і бере участь у приготуванні емульсій. Використовується для розчинення жирів і олій, а також в якості стабілізатора в ін’єкційних розчинах. Крім того, застосовується при виготовленні терапевтичних солей, антигістамінних препаратів;
лакофарбова і текстильна промисловість, виготовлення пластмас. Так само, як і в фармацевтичних цілях, є буферною речовиною і стабілізує емульсії;
виробництво косметичних засобів і побутової хімії. Входить до складу деяких продуктів і виступає в ролі сировини для отримання диспергаторів, емульгаторів, пінних стабілізаторів, ПАР, мийно-чистячих засобів, шампунів тощо. При виготовленні фарб для волосся замінює аміак;
хімічна галузь, органічний синтез. Використовується при отриманні деяких хім. продуктів (N-вінілпіролідон, етилендиамін та ін.) і виступає вихідною речовиною в промисловому синтезі таурину;
сільське господарство. Є важливим компонентом виробничого процесу при виготовленні гербіцидів.
MEA застосовується у водних розчинах для очищення певних кислотних газів. Він є сировиною у виробництві мийних засобів, емульгаторів, поліролі, фармацевтичних препаратів, інгібіторів корозії, хімічних продуктів.
У фармацевтичних препаратах MEA використовується здебільшого для буферизації або приготування емульсій. MEA можна використовувати як регулятор рН у косметиці.
Водні розчини МЕА застосовуються для вилучення вуглекислого газу (CO2) з димових газів. Водні розчини можуть слабо розчиняти деякі види газів у потоці змішаного газу. MEA у таких розчинах, діючи як слабка основа нейтралізує кислотні сполуки, розчинені у розчині. Це збільшує кількість молекул в іонній формі, робить їх полярними і значно більш розчинними в холодному розчині, і, таким чином, адсорбуює кислотні гази.
Етаноламін часто використовується для підлужнювання води в парових циклах електростанцій, у тому числі ядерних електростанцій з реакторами з водою під тиском. Це виконується, аби контролювати корозію металевих компонентів. МEA (або іноді аналогічний органічний амін) вибраний тому, що він не накопичується в парогенераторах, а відносно рівномірно розподіляється.

Упакування, транспортування, зберігання

Загальні параметри експлуатації цього реактиву виглядають так:
– упакування відбувається в сталеві бочки;
– транспортування можливе різними видами критих ТЗ, як легковими автомобілями, так і в залізничних вагонах, у спеціальних автомобільних і залізничних цистернах. При перевезенні необхідно дотримуватися правил транспортування горючих матеріалів;
– зберігати МЕА необхідно в герметичних сталевих ємностях у закритих складських приміщеннях. Поблизу не повинні розташовуватися опалювальні пристрої та агресивні або їдкі речовини. Залежно від гатунку, термін придатності моноетаноламіну становить 1 рік (вищий і перший гатунки), 3 роки (другий і третій).

Якщо Вам потрібно купити оптом моноетаноламін, зверніться до компанії ТОВ САБЕРА. Питання щодо ціни на моноетаноламін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

купити оптом Моноетаноламін (МЕА) за вигідною ціною, також замовити Моноетаноламін (МЕА) з доставкою по Україні.

Вага

бочка 200 кг, фасування 1000 кг


Производитель Centro-Chem
Страна Turkey
бочка кг 210кг
Показать всё

Артикул: 28082021

×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
Каталог товаров
Купить
НАШИ ТЕЛЕФОНЫ
+380 (66) 955-23-71
2009-2021 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ