Запчасти для строительной, дорожной и сельхозтехники от производителя, Высевающие диски для сеялок Monosem
Реклама на портале
Семена подсолнечника
зерновозы, зерновозы маз, зерновозы ford
Рубрики

ВетАгроЦентр ТОВ

СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Украина, 11703, Житомирская обл., м. Новоград-Волинський

Телефон:

+380 показать телефон , ,
Фото Фото1

Біостимулятор Емістим С.

Біостимулятор Емістим С.
Фото1
в корзину заказов
перезвоните мне
цена:
210.00 UAH
210,00 грн
тип: розница и опт
в наличии
тел: показать номер
Емістим С - унікальний біостимулятор росту рослин широкого спектру дії - продукт біотехнологічного вирощування грибів-епіфітів з кореневої системи лікарських рослин. Прозорий безбарвний водно-спиртовий розчин. Містить збалансований комплекс фітогормонів ауксинової, цитокінінової природи, амінокислот, вуглеводів, жирних кислот, мікроелементів. 

Застосування: застосовується на зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, баштанних, плодово-ягідних культурах, декоративних і лісових деревах, чагарниках і квітах. 

Механізм дії: збільшує енергію проростання і польову схожість насіння, стійкість рослин до хвороб (бурої іржі, кореневих гнилей та ін.) і стресових факторів (високих і низьких температур, посухи, фітотоксичної дії пестицидів), підвищує урожай і покращує якість рослинної продукції. 

Норми витрат: 10-20 мл. на 1 тонну насіння або 10-15мл. на 1 гектар посівів в залежності від культури та рівня агрофону.

Детальніше на нашому сайті або при консультації по телефону.

Емістим С - унікальний біостимулятор росту рослин широкого спектру дії - продукт біотехнологічного вирощування грибів-епіфітів з кореневої системи лікарських рослин. Прозорий безбарвний водно-спиртовий розчин. Містить збалансований комплекс фітогормонів ауксинової, цитокінінової природи, амінокислот, вуглеводів, жирних кислот, мікроелементів. Застосування : застосовується на зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, баштанних, плодово-ягідних культурах, декоративних і лісових деревах, чагарниках і квітах. Механізм дії : збільшує енергію проростання і польову схожість насіння, стійкість рослин до хвороб (бурої іржі, кореневих гнилей та ін.) і стресових факторів (високих і низьких температур, посухи, фітотоксичної дії пестицидів), підвищує урожай і покращує якість рослинної продукції. Норми витрат : 10-20 мл. на 1 тонну насіння або 10-15мл. на 1 гектар посівів в залежності від культури та рівня агрофону. Детальніше на нашому сайті або...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
Время, удобное для звонка
E-mail *
Примечание
2009-2018 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ

Продавец Наименование Кол-во Цена  
ОЧИСТИТЬ КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ (0)
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
ВЕРНУТЬСЯ В КОРЗИНУ
ПРОДОЛЖИТЬ ПОКУПКИ
ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ