Реклама на портале
Агроспецпроект
Реклама на портале
×
Способы доставки
Самовывоз
Доставка почтой
Транспортная компания
×
Перемога СООО

Адрес:

Киевская обл., с. Малополовецкое, ул. Пархоменко 8

Телефон:

+380 показать номер
Семена пшеницы яровой Струна мироновская, 1 репродукция

Семена пшеницы яровой Струна мироновская, 1 репродукция

Семена пшеницы яровой Струна мироновская, 1 репродукция
Купить
перезвоните мне
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
9000,00 грн / т
Оптовые цены: показать ▼
мин.заказ: 1 т
нет в наличии
розница и опт
Производитель
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
СТРУНА МИРОНІВСЬКА

Сортовласники – Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла УААН, Інститут рослинництва імені В.Я. Юр’єва УААН.

У Держреєстрі СРППУ з 2008 року по Лісостепу і Поліссю України.

Сорт створений методом індивідуального добору в F3 гібридної популяції від схрещування лінії пшениці м’якої ярої Еритроспермум 94-13 та сорту пшениці м’якої озимої Експромт.

Господарські та біологічні характеристики:

* Високоврожайний. Урожайність за роки вивчення 57,8-63,6 ц/га. Приріст урожаю в порівнянні зі стандартом Рання 93 в середньому за три роки склав 15,6 ц/га.

* Середньоранній – колоситься та дозріває одночасно зі стандартом Рання 93.

* Стійкий до вилягання, посухи та обсипання.

* Стійкий проти борошнистої роси та сажкових хвороб, середньостійкий проти септоріозу, толерантний проти ураження бурою іржею.

* Сорт інтенсивного типу з дуже високим потенціалом продуктивності (серед сортименту ярої пшениці). Якість зерна. Натура зерна – 745-801 г/л. Склоподібність – 92%, вміст клейковини – до 29%, білка – близько 14%. Цінна пшениця.

Апробаційні ознаки. Різновидність еритроспермум. Середньорослий (висота рослин до 97 см). Колос пірамідальний, довгий (10-12 см), нещільний (17-18 колосків на 10 см довжини стрижня). Колоскова луска середня, ланцетна із середньою нервацією. Зубець дуже короткий, ледь зігнутий. Плече округле, вузьке. Кіль вузький, середньозазубрений. Ості завдовжки 9-10 см, розходяться під кутом 45о по всій довжині колоса, грубі, сильно зазубрені, слабозігнуті. Зернівка видовжена, середня, борозенка середня, вузька. Маса 1000 насінин 47,0-48,8 г

Технологія вирощування. * Попередники. Високі врожаї забезпечує при розміщенні після кращих попередників – багаторічних та однорічних бобових трав, бобово-злакових сумішок, гороху, сої, цукрових буряків (крім надто посушливих років), кукурудзи на зелений корм, силос і зерно, картоплі. Система обробітку грунту. На чистих площах можливий обробіток грунту дисковими, чизельними або плоскорізними знаряддями. Оранка на зяб проводиться по можливості якнайраніше. Передпосівний обробіток грунту – ранньовесняне боронування та культивація в день сівби на глибину 4-5 см. * Основне удобрення. Сорт потребує, добре реагує і витримує високі – N60P60K60 кг/га д. р. та вищі фони мінерального живлення, формуючи на них високі врожаї. Підготовка насіння до сівби. Сівба проводиться відкаліброваним протруєним насінням з посівними кондиціями І класу. Для боротьби з комплексом хвороб необхідно застосовувати системні препарати: вітавакс 200 ФФ, 34% в.с.к. (3,0 л/т); сумі-8 ФЛО, 2% к.с. (1,5 л/т); лоспел, 12,5 % в.м.е. (1,2 л/т). Строк сівби ранній – перші дні початку польових робіт. * Норма висіву – 5,5-6 млн схожих насінин на 1 га. Глибина загортання насіння 3-5 см. Вслід за сівбою проводять прикочування котками. * Догляд за посівами. Для отримання цінного за якістю зерна на фоні високого мінерального живлення обов’язковим є підживлення (N30 кг/га д. р.) в кінці кущення та повторно – в колосіння. Для боротьби з двосім’ядольними бур’янами до початку трубкування проводять обприскування посівів одним із гербіцидів: агрітокс, 50% в.р. (1,0-1,5л/га); гранстар, 75% в.г. (20-25 г/га); гроділ ультра, 75% в.г. (125-150 г/га) та інші. Для боротьби з однорічними злаковими бур’янами слід застосовувати гербіцид пума супер, 75% в.м.е. (1,0л/га). За наявності в посівах одно- та двосім’ядольних бур’янів застосовують суміш гербіцидів гроділ ультра і пума супер. Для захисту посівів сорту від септоріозу і фузарізу у фазу колосіння необхідне обприскування фунгіцидом – альто супер 330 ЕС, 33% к.е. (0,4-0,5 л/га); імпакт, 25% к.е. (0,5 л/га); фолікур БТ, 22,5% к.е. (1,0 л/га); фалькон, 46% к.е. (0,6 л/га) та інші.

В 2014 году урожайность сорта на полях СТОВ "Перемога" составила 64,5 ц/га.

Качество зерна. Натура зерна – 745-801 г/л. Стекловидность -92%, содержание клейковины – до 29%, белка – около 14%. Ценная пшеница.
СТРУНА МИРОНІВСЬКА Сортовласники – Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла УААН, Інститут рослинництва імені В.Я. Юр’єва УААН. У Держреєстрі СРППУ з 2008 року по Лісостепу і Поліссю України. Сорт створений методом індивідуального добору в F3 гібридної популяції від схрещування лінії пшениці м’якої ярої Еритроспермум 94-13 та сорту пшениці м’якої озимої Експромт. Господарські та біологічні характеристики: * Високоврожайний. Урожайність за роки вивчення 57,8-63,6 ц/га. Приріст урожаю в порівнянні зі стандартом Рання 93 в середньому за три роки склав 15,6 ц/га. * Середньоранній – колоситься та дозріває одночасно зі стандартом Рання 93. * Стійкий до вилягання, посухи та обсипання. * Стійкий проти борошнистої роси та сажкових хвороб, середньостійкий проти септоріозу, толерантний проти ураження бурою іржею. * Сорт інтенсивного типу з дуже високим потенціалом продуктивності (се...еще ►

Институт Юрьева В.Я. Институт Юрьева В.Я.

×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
2009-2020 © АгроВектор. All Rights Reserved
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ