×
Способы доставки
Самовывоз
Транспортная компания
Способы оплаты
Карта банка
Наложенный платеж
Наличные
×
Семена-люкс
СВЯЗАТЬСЯ С ПРЕДПРИЯТИЕМ

Адрес:

Киевская обл., г. Борисполь

Телефон:

показать телефон
Кормовий буряк (свекла) "Лада" (від виробника!)

Кормовий буряк (свекла) "Лада" (від виробника!)

Кормовий буряк (свекла) "Лада" (від виробника!)
в корзину заказов
перезвоните мне
условия доставки, способы оплаты Условия, доставка, оплата
200,00 грн / уп
Оптовые цены: показать ▼
мин.заказ: 1 уп
в наличии
розница и опт
показать телефон

Пропонуємо насіння високоврожайного кормового буряка «Лада» (селекції НВЦ НАН Білорусі з землеробства) першої репродукції вирощене в Україні. Насіння оброблено комплексом захисно-стимулюючих речовин в умовах насіннєвого заводу. Фасовка коробка насіння 400 грамм розрахована на 10 соток.

Відрізняється швидким ростом в початковий період. М’якуш білий, рожево-білий, щільний, соковитий. Форма коренеплоду овально-циліндрична, з загостреним кінчиком.

Зразу розкриємо правду про вагу буряка - до 25 кг. і урожайність - до 1700 ц/га. – це максимальний потенціал заявленого сорту, в умовах дотримання дуже високої агрокультури і агротехнології при його вирощуванні!

Середній врожай в 2018 році в умовах Черкаської обл. склав - 1200 ц/га, середня вага буряка від 8 до 12 кг, що є на порядок вищими, чим в широко розповсюдженого сорту Центаур польської селекції.

Без органічних добрив (внесення перегною), мінеральних добрив, підживлення впродовж вегетації і належного догляду за посівами одержати високий урожай вкрай важко! Тому був розроблений комплекс початкової обробки насіння захисно-стимулюючими речовинами, перелік яких вказаний на упаковці.

Насіння дійсно заслуговує уваги і виправдовує свою ціну, по при високу врожайність також перевагами є:

- кількість посівного матеріалу - лише 4 - 6 кг/га, не треба проріджувати за умови точного висіву - 5-8 насінин на погонний метр.

- стійкість до церкоспорозу (плямистість листків, що уражує всі види буряків), тому дає можливість використовувати зелену масу «гичку» з 2-го місяця після сходів і до збору коренеплодів.

- відмінна стійкість до посухи, в умовах щорічного збільшення температури на планеті дуже актуальний фактор.

- відмінне зберігання зумовлене стійкістю до кагатної гнилі (біла або сірувато-попеляста цвіль) при належних умовах може зберегтись до середини літа.

Насіння вирощене в Україні на замовлення і під контролем науково-виробничого підприємства «Агрозвін К» м. Київ, посівні якості насіння згідно лабораторного аналізу та відомості про характеристику сорту вказані на упаковці.

Пропонуємо насіння високоврожайного кормового буряка «Лада» (селекції НВЦ НАН Білорусі з землеробства) першої репродукції вирощене в Україні. Насіння оброблено комплексом захисно-стимулюючих речовин в умовах насіннєвого заводу. Фасовка коробка насіння 400 грамм розрахована на 10 соток. Відрізняється швидким ростом в початковий період. М’якуш білий, рожево-білий, щільний, соковитий. Форма коренеплоду овально-циліндрична, з загостреним кінчиком. Зразу розкриємо правду про вагу буряка - до 25 кг. і урожайність - до 1700 ц/га. – це максимальний потенціал заявленого сорту, в умовах дотримання дуже високої агрокультури і агротехнології при його вирощуванні! Середній врожай в 2018 році в умовах Черкаської обл. склав - 1200 ц/га, середня вага буряка від 8 до 12 кг, що є на порядок вищими, чим в широко розповсюдженого сорту Центаур польської селекції. Без органічних добрив (внесення перегною), мінеральних добрив, підживлення впродовж вегетації і належного ...еще ►
×
Заказать обратный звонок
Заказать обратный звонок Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ», я даю согласие на обработку персональных данных
Ваше имя *
Контактный телефон *
E-mail *
Время, удобное для звонка
Примечание
ОТПРАВКА ЗАЯВКИ ...
НАШИ ТЕЛЕФОНЫ
+380 (96) 223-67-36
Напишите нам
мы ответим на все Ваши вопросы
Ваше имя

Ваш телефон

Ваш Email

Сообщениекод подтверждения
x
код
2009-2020 © АгроВектор. All rights reserved.
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ
×
КОРЗИНА ЗАКАЗОВ 0
ОФОРМЛЕНИЕ ЗАКАЗА
×
Фамилия Имя Отчество: *
Укажите Ф.И.О.
Организация: *
Укажите организацию
Email: *
Email указан не верно
Телефон: *
Укажите телефон
Адрес: *
Укажите адрес
Дополнительные комментарии: (до 512 символов)
* - обязательные поля для заполнения
Продавец:
Доставка:
Оплата:
Позиций заказа - , на сумму: 0
Окончательную стоимость и условия уточняйте у продавца
Нажимая кнопку «ОТПРАВИТЬ ЗАКАЗ», я даю согласие на обработку персональных данных
Вернуться в корзину
Отправить заказ